bir iki resim ekledim denemenize yardımcı olur
dw ile sita tanımlaması forumda anlatılmış yine db bağlantısı yapılmış varsayıyorum.. oda çok kolay....
aşağıdaki resimde kullanıcı giriş yani oturum açma olayını başlatıyorsunuz.

yukardaki resimdeki işlemde user logini seçince aşağıdaki ileti karşımıza gelecek
burada kullanıcı girince hangi sayfaya gitsin giremezse hangi sayfaya gitsin databasedeki tablodaki alanlara formdaki hangi alanlar denk geliyor hangi alanlarda kontrol yapılacak bunları seçebilirsiniz resimde kayıt edeceğiniz yazmışım kontrol ettireceğiniz olacak

kullanıcı girişi tamam...
ctrl N tuşuna basın ikitane php sayfa oluşturun birisi giristamam.php olsun diğeri hata.php
giristamam.php sayfasını açın birşeyler karalayın kullanıcı adı doğruysa buraya girebilecek değilse giremeyecek hata .php sayfasına yönelenecek.. hata php sayfasını açın hata yaptınız yazın
şimdi giristamam.php de kısıtlama yapalım sadece kullanıcı adı ve şifre ile girilsin .
aşağıdaki resimdeki şekilde sayfayı kısıtlayı seçiyoruz

yukardaki şekilde sayfayı ksıtlayı seçince aşağıdaki sayfa ileti açılacak

ok deyin ve deneyin
basitçe bu şekilde ifade ettim kullanıcı seviyerleri vs işlemlerde yapabilirsiniz....

Ek Olarak:

olkunmustafa adlı üyeden alıntı

Hocam visual basic gibi php kodlarında ki hataları ayıklamak gibi bir yeteneği var mı acaba bu programların ?

basicde en son derleme yapar orda ayıklıyor ama burda derleme yo onun yerien siz kodlamaya başladığnız anda birebir yukarıda uyarılar belirmeye başlar hangi satırda hata olduğunu gösterir renkli bir uyarı satırı belirir. cs6 da var cs5 tede olması lazım önceki sürümlerde bu şekilde değildi diye hatırlıyorum ...
zaten hata yapmana pek izin vermez takip edersen...