Merhaba arkadaşlar..

Konunun yeri burası mı bilmiyorum ama yanlış yerdeyse sayın brown arkadaşlarım taşırsa gerekli yere sevinirim :) Başlıkta bulamadım böyle yazıverdim açıklıyor aslında sorunumu :p

Neyse arkadaşlar ben sorunuma geleyim.. İmzamda ki site ile ilgili kafamı kurcalayan sorular mevcut. Siteyi açarken ki ilk amacım izlediğimiz filmleri, izleyiciye öneri niteliğinde yorumlamak ve bunu çoklu yazar desteği ile yapmaktı. Fakat maalesef gerekli kadroyu oluşturamadım, ara ara yazan arkadaşlar oldu (okuyorsalar onlara emekleri için teşekkürler) ve tek başıma devam etmek zorunda kaldım. Çoğu kez güncel tutamıyorum siteyi onunda tek suçlu bu yabancı diziler!! :D -Dizi sitesine mi çevirsem ne:p-

Sinema üzerine olunca sitede kategori olarak; oyuncu biyografileri ve sine haber olarak bölümler açmıştım. Fakat bunlar hep arka planda kaldı..

[*]İlk sorum.. Sitede oyuncu biyografileri ve sinema ile ilgili haberlere yer vermeli miyim?? Yoksa sadece filmleri yorumlamaya devam mı edeyim.. Bir türlü çıkamadım işin içinden.

[*]İkinci sorum ise, siteye biraz farklılık katayım dedim ve tv'de oynayan filmlerin yayın akışını çekmeye çalıştım. Şuan imzamda bulunan link e-kolay'dan çekiyor bunu farklı bir alternatif site ile değiştirmeyi düşünüyorum fakat kafamda farklı bir soru işareti daha belirdi...

Sitede TV'Deki Filmlerin yayın akışı botu mu olmalı yoksa vizyonda ki ve gelecek hafta vizyona girecek olan filmleri sidebarda yada farklı bir yerde listelemek mi? Hani bu iki seçenek arasında gidip geliyorum bir sonuca varamadım ve sizlere sormak istedim.

Şimdiden yorum yapacak tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyor bloglarının yayın hayatında ise çok fena hitler ile alıp başlarını gitmelerini diliyorum :D