wmaraci reklam
lidertakipci

Webgirisimleri.Com Yenilendi...

22 Mesajlar 2.730 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

similyan similyan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Web girişimcilerine web sitelerini tanıtabilmeleri için gün doğuyor.

Webgirisimleri.Com İnternette faaliyet gösteren firmaların haber ve basın bültenlerinin, ürün ve hizmetlerinin, kampanyalarının, ilanlarının, iletişim bilgilerinin, misyon, vizyon ve değerlerinin ve şirket profilleri hakkında her şeyin tanıtımını ve dağıtımını yapan Türkiye’nin ilk Web Siteleri rehberidir.

Webgirisimleri.Com’a Üye olarak faydalanacağınız servisler…

Firma Sayfası oluşturma:
Firma profilinizi oluşturarak firma bilgilerinizi,firma yetkilinizi, kuruluş yılınızı, çalışan sayınızı, adresinizi,telefon ve faks numaralarınızı, facebook ve twitter hesaplarınızı duyurabilir, hızlı iletişim formu ile müşterileriz ile daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

Haber ve Basın Bülteni Ekleme:
Haber ve Basın Bülteni ekleyerek Haberlerinin görünürlüğünü arttırabilir, haber ajanslarına, basın mensuplarına, blog yazarlarına, sosyal medyaya ve iş dünyasına haberlerinizi duyurabilir, bu sayede arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için önemli bir adım atmış olursunuz.

Ürün ve Hizmet Ekleme:
Ürün ve Hizmetlerinizi ekleyerek müşterilerinizi arttırabilir, kampanyalarınızı ilgi çekici, yeni ya da indirimli ürün ve hizmetlerinizi duyurabilir, kazançlarınızı verimli bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Firma Detayı Ekleme:
Firmanıza ait kilometre taşlarından bahsedebilir, zengin bir hakkımızda bölümü oluşturabilir firmanızın misyon,vizyon ve değerlerini açıklayabilirsiniz.

İlan Ekleme:
İlan ekleyerek Alım-Satım İlanlarınızı, Etkinlik İlanlarınızı, İnsan Kaynakları İlanlarınızı ve İşbirliği İlanlarınızı ücretsiz ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz.

Logo ve Görsel Ekleme:
Logo ve Görsel ekleyerek sitenizin farklı boyutlardaki logolarını, basın kitlerini ve firmanıza ait diğer görselleri de paylaşabilirsiniz.

Harita Üzerinde Adres Ekleme:
Google Maps sayesinde harita üzerinden adresinizi ekleyebilir, size ulaşmak isteyen ziyaretçi ve müşterilerinizin adresinize ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Video Ekleme:
Video ekleyerek tanıtım filmlerinizi, online reklamlarınızı ekleyebilir, izlenme sayısını artırabilir, ciddi geri dönüşler kazanabilirsiniz.

Sitemize eklediğiniz tüm içerik tarafımızdan kontrol edilerek tüm medya kuruluşlarına günlük bültenler ile mail olarak gönderilirken aynı zamanda da ziyaretçilerimize gösterilir, bu sayede online görünürlüğünüz artırılmış olur. internet üzerinden haberlerinizi yaydığınızda hem web siteniz hem de markanız daha çok ilgi toplayacaktır. Başarılar dileriz.

Üye olmamak için bir bahaneniz kaldıysa lütfen bize ulaşın…
NovaCep

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Bireysel bloglar yine girişim olarak eklenebiliyor mu ? Birde üyelik işlemlerinde telefonla bilgilendirilmek veya tarafıma temsilci gönderilmesini istiyorum seçenekleri ne amaçlıdır ?

cristogi cristogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 77 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
Ücretlimi burası?

volkan0635 volkan0635 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel Bir Girişim.Ama Premium Fiyatı Fazla Değil Mi Seçeneklere Göre ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

cnkymz adlı üyeden alıntı

Bireysel bloglar yine girişim olarak eklenebiliyor mu ? Birde üyelik işlemlerinde telefonla bilgilendirilmek veya tarafıma temsilci gönderilmesini istiyorum seçenekleri ne amaçlıdır ?

Evet bloglar kategorisine ekleyebilirsiniz. Üyelik sonrası bir onay süreci var o süreçle ilgili telefonla yada temsilci ile bilgilendirilmek isteyip istemediğinizi soruyor

Ek Olarak:

Bireysel üyelikler ücretli değil ama kurumsal üyelikler ücretli

Ek Olarak:

volkan0635 adlı üyeden alıntı

Güzel Bir Girişim.Ama Premium Fiyatı Fazla Değil Mi Seçeneklere Göre ?

Sadece basın bülteni dağıtımı yapan sitelerin istemiş olduğu yıllık üyelik aidatlarına bakarak normal bir fiyat olduğunu düşünüyoruz. Eğer görüşler sizinki yönünde ilerlerse düzenleme yapabiliriz.
Teşekkür ederim.

commention commention WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel olmuş hocam, gayet kullanışlı bir arayüzü var, tebrikler.
Öneri ; web girişimlerini birde editörler incelese ve yorum yapsalar nasıl olur acaba?

• Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

commention adlı üyeden alıntı

Güzel olmuş hocam, gayet kullanışlı bir arayüzü var, tebrikler.
Öneri ; web girişimlerini birde editörler incelese ve yorum yapsalar nasıl olur acaba?

Çok güzel olur ilerleyen zamanlarda düşünülebilir. Teşekkürler

ylcn53 ylcn53 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Tasarım, Flash Animasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizin ara yüzü başarılı, aynı zamanda kullanımı kolay işlevsel bir site olmuş. Tebrikler , başarılar.

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Peki sağladığı avantajlar konusunda daha fazla bilgi verebilirmisiniz. Hem forumdaki arkadaşlarda yararlanmış olur, hem de kendi adıma. Blog'umu eklediğimi varsayıyorum, bana ne tür getiriler olacak ? Evet tanıtım olacak, hit olacak, peki üyelik ile beraber herkes kayıt yapılıyor mu yoksa inceleme oluyor mu ? Ve aynı zamanda eklenen bloglar veya kurumsal sitelere linkler yardımıyla referans olunuyor mu, dofollow link gibi mesela.. ?

• Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

cnkymz adlı üyeden alıntı

Peki sağladığı avantajlar konusunda daha fazla bilgi verebilirmisiniz. Hem forumdaki arkadaşlarda yararlanmış olur, hem de kendi adıma. Blog'umu eklediğimi varsayıyorum, bana ne tür getiriler olacak ? Evet tanıtım olacak, hit olacak, peki üyelik ile beraber herkes kayıt yapılıyor mu yoksa inceleme oluyor mu ? Ve aynı zamanda eklenen bloglar veya kurumsal sitelere linkler yardımıyla referans olunuyor mu, dofollow link gibi mesela.. ?

Nedir?
Web girişimlerinin tanıtılması, duyurulması ve sektörle ilgilenen girişimcilerin gündem ve yeniliklerden herkesten önce haberdar olması amacıyla hazırlanmıştır.

Amacı
Türkiye ve dünyadan internet alanındaki gelişmelerin incelendiği, duyurulduğu ve analiz edildiği merkez portal olmak ve web girişimcilerine kaliteli, güncel ve doğru bilgiler içeren bir web girişimleri dizini sunmaktır.

Ne Yapar?
Web girişimlerini tanıtır ,duyurur ve analiz edilmesini sağlar,
Haber, basın bültenleri ve duyurularınızın görünürlüğünü artırır,
Arama motorlarında ön sıralarda çıkabilmeyi ve sitenizin extra trafik almasını sağlar,
Haber ajanslarına, basın mensuplarına, blog yazarlarına, sosyal medyaya ve iş dünyasına haberlerinizi ve duyurularınızı iletir,
Ürün,hizmet ve ilanlarınızı ilgililerine duyurarak kurumsal tanıtımınıza katkı sağlar,

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al