Fakire 5 Lira yardım etmekle kimse batmaz. Ülkendekine de yardım edersin Afrikadakinede edersin. "Türkiyedekiler açken ben başkasına yardım etmem" diyenler, bu bahaneyi bıraksınlar artık bence. Tavsiye vereyim sizlere; Ramazanın başında Türkiyeden bir fakire fukuraya yardım edin, Ramazan sonunda da Afrikadaki bir fakire yardım edin. Toplam 10 Liranız gitmiş olur, kaba hesap edersek. Eminim siz 10 Lirayı 1 gün içinde mutlaka harcıyorsunuzdur. Veya gidip bir domain alıyorsunuzdur yada hosting. Bir hosting parası da yardım edin fakirlere sevap kazanın inş.

Güvenilirlik konusuna gelince inanın ben de yukardakiler arasında sadece Diyanete yüzde yüz güveniyorum. Ben mesela 1 mesaj attım diyanetten attım. İlerde inş yine atarım. Ha isteyen atar isteyen atmaz. Bu işten şahsen ben para kazanıyor değilim. Ben sadece hatırlatmak istediğim için bu konuyu açtım. İlla 5 Lira değil başka şekillerde de yardım edebilirsiniz. Ama burda sen oturduğun yerden yardım etmiş oluyorsun. Bütün mesele bu. Saygılar sevgiler.