Fatih Toprak adlı üyeden alıntı

yakında bende kendi fenerimle bağış toplasam somut olan değerlerini kullanarak insanların bunu afişe etsem cebimi doldursam..

Bak bak slogana bak, Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir , değil mi?

Ne güzel İstanbul be.

Ek Olarak:

Lütfen kendi yargılarımızı kenara bırakıp objektif olarak yardım konusu irdeleyelim. Güvenilirlik veya güvernirsizlik tamamen opsiyonel , katılıyorum ama bunu bize nasıl ıspatlıyorlar. Afrikaya gidiyorlar, yardımlardan oluşan konvoyu belgeselleştirip geliyorlar.

Siz bunu tv'd eizliyorsunzu bir kaç dakikalık montajlanmış RTL gibi. güzel. Gidiyorsunuz bakmışsınız ki adamlar ertesi sene kanallara Afrika 'da yaşam adında belgesel hazırlayıp vermişler (: Bir taşla 27 kuş vurmuşlar.

Sizce bu kurumlar sadece insalık için mi yapıyorlar bunu.

Peki benim de şu an maddi sıkıntım var hatta 1 TL bile ihtiyacım.

O zaman banada yardım eder misiniz ?

Ne kadar güvenirsiniz sözüme de yardım edersinzi?

Diyanet İşleri Afrikaya yardım toplamıyor oraya belgesel çekmek için gidiyor mu diyorsun ? Bunu mu demek istiyorsun?

Ayrıca ben senin şuan 1 tl ihtiyacın olduğunu hiç sanmıyorum. Bilgisayar başında oturmuş internette geziniyorsun. Bilgisayarı kapatsan 2 saatliğine zaten 1 tl cebinde kalır. Artı, bir web siten var ki senin 1 tl ihtiyacın olduğuna hiç hiç inanmıyorum.

Gel gelelim senin burda 1 tl ihtiyacım olsa yardım eder misiniz demen bir defa mantıksız. Başka bir örnek verebilirdin.