freelance iş ilanları

Web sitenizin Sosyal Medya İstatistikleri

20 Mesajlar 2.502 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

memory memory Öğretmen Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)
Güzel proje ama üstünde çalışılma. Eğer bu sorunlar yok edilirse ve iyi bir reklamla çok iyi yerlere gelebilir. Daha örnekleriyle karşılaşmadık. Başarılar.
tpeker

kişi bu mesajı beğendi.

isparakariyer.com
wmaraci
reklam

tpeker tpeker Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 124 / E
  • Meslek Hamal Aq
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
cikan sonuclarin hatali oldugunu dusunen arkadaslardan ricam, site adresi ve yanlis cikan sonuc ile ilgili kisa bir aciklamayi bana pm atmasidir. Elimden geldigince hizli cozum üretmeye calisirim. Turkce karakterler icin ozur dilerim, telefondan yaziyorum..

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
imzamdaki adresler için 0 cıkıyor butun istatistikler oysa moda sitem için face ve twitter de en az 500 paylaşım yaptım.

KoteElektronik KoteElektronik Elektronik Hayattır. Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek Yüksek Elektronik Mühendisi
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Çıkan sonuçlar yanlış ama başka toollarda da yanlış çıkıyor. Bazı etkenler olabilir. Mesela facebook profilinizde link paylaştınız ama bu link herkese açık şekilde mi paylaşıldı? Twitter hesabınız korumalı mı? gibi etkenlere dikkat ediyor. Twitter hesabınız korumalı değilse, google index aldımı hesabınız. bir sürü etkeni varmış. Bu İngilizler ne çok şey biliyormuş :)

wmaraci
wmaraci

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
hocam eline sağlık güzel calışma bende rss projesi icindeyim http://turbotuning.gen.tr/rss/

hocam birde herşeyi güzel yapmışsında mesela 10 tane paylaşım var yazıo bende bu paylaşımları görebilme imkanıda olsa sisteminde on numara olucak. eline sağlık bu arada.
tpeker

kişi bu mesajı beğendi.

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
değerler gerçeği yansıtmıyor

https://populertarim.com

• Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 124 / E
  • Meslek Hamal Aq
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
olesore arkadaşım yukarıda da yazdığım gibi gerçeği yansıtmadığını düşündüğün siteni kısa bir açıklama ile pm gönderseydin neden olduğunu anlamaya çalışırdık. Bu yaptığın bence çok ayıp birşey.. Konuya gelip mesaj yazdığın için teşekkür ederim ama keşke daha olumlu, yardımcı olacak şekilde yazsaydın.

Çıkan sonuçlar yanlış ama başka toollarda da yanlış çıkıyor. Bazı etkenler olabilir. Mesela facebook profilinizde link paylaştınız ama bu link herkese açık şekilde mi paylaşıldı? Twitter hesabınız korumalı mı? gibi etkenlere dikkat ediyor. Twitter hesabınız korumalı değilse, google index aldımı hesabınız. bir sürü etkeni varmış. Bu İngilizler ne çok şey biliyormuş

KoteElektronik nickli arkadaşım, teşekkür ederim bir adım ileri götürecek yorumun için. Bir de bu bilgiyi nereden okuduğunu yazarsan benim de inceleme şansım olur.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Rakamlarınızın gerçeği yansıtmadığını belirtmek isterim, tekil sayfa üzerinden işlem görebiliyorsunuz sadece.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

Jimmy Jimmy www.mizah.web.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Yalnış çıkarıyor twitter 12 tane çıktı facebook filan google var biraz daha üzerinde çalışılması lazım ;)

• Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 124 / E
  • Meslek Hamal Aq
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar bu rakamlar bizza bu sistemlerin api'leri aracılığı ile alınmakta yani facebook sizin girdiğiniz Url'de ne kadar sonuç dönüyorsa sosyalolcer.com onu gösteriyor. Aslında bunun nedenini KoteElektronik arkadaşımız açıkladı. Twitter'da twitleriniz gizli ise ya da link kısaltma servisleri kullanıyorsanız bunu size link olarak görmüyor. Ya da Facebook profilinizi, sayfanız dışarıya açık değilse, google+ dışarıya açık değilse yine Api'ler bunları saymıyor diye tahmin ediyorum.

Bunların dışında bizi en çok yanılgıya düşüren sanırım ana domain ve iç sayfa linklerinizin durumları, sistem url bazlı çalışıyor. Bu şu demek oluyor.

onnumara.org
onnumara.org/29_ekim_2012-52.html

bu iki bağlantı aynı site olduğu halde farklı url'lerdir. Dolayısıyla alt sayfa paylaşımınız ana sayfa sorgulamanızda çıkmayacaktır. Eğer alt sayfa paylaşıldı ise, altsayfa sorgusu 1, ana sayfa sorgusu 0 gelebilir.

Çok hoş bir durum olmadığının farkındayım ancak Api'ler bu şekilde çalışıyor :) Ne yapabiliriz konusunda önerisi olan varsa çok makbule geçer tabi ki.

Hepinize teşekkürler..

Ek Olarak:

aakinci adlı üyeden alıntı

imzamdaki adresler için 0 cıkıyor butun istatistikler oysa moda sitem için face ve twitter de en az 500 paylaşım yaptım.

Bahsettiğiniz sitelerden takipmoda için birşey farkettim

"takipmoda.com/dekorasyonun-yeni-trendi-isik-bandi.html" bu şekilde arama yapınca istatistikler 0 cıkmasına rağmen

"takipmoda.com/dekorasyonun-yeni-trendi-isik-bandi.html/" olarak arayınca facebook paylaşımınız 1 görünüyor. Bunun nedenini anlamaya çalışıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al