SkyGhostAir adlı üyeden alıntı

Konulardaki Eklentileri Sildim Ben Daha Yeni Çözüyorum Olayı Ben Elimden Geldiğince Çok Etiket Yapmaya Çalışıyorum Hatta Bir Konuda 100 Yakın Etiket Vardı :) Seo Etkisini Bilmiyordum Şimdi O Sorundan Kulturdum All İn Seo Ya "Anahtar Kelime (Keywords) Uzunluğu" Ayarlarına Genel Birkaç Etiket Koydum Konulara Eklemicem Hiç...

1. Önerini Yaptım Hem Eklenti Olarak Yükledim Hem Kayıt Oldum Key iLe Mail Eklentiye Girdim On Seçtim Ve 3 Yeşil Onay Geldi Sorun Yok Sanırım Aktif Olmasını Bekliyorum Sitede Söyle Yazıyor

Kırmızı Bir Anahtar İşareti: "Finishing up. Waiting for your name servers to change to jack.ns.cloudflare.com and jean.ns.cloudflare.com. Please allow CLICK REGISTRAR, INC. D/B/A PUBLICDOMAINREGISTRY.C up to 24 hours to complete this process (info)"

2. Önerin Tema Konusunda Çok Seçiciyim Yani Takıntım Var Kolay Begenmiyorum Bu Temanın Header.php Dosyasını Tamamen Başka Bİr Temadan Geçirdim Ve CSS Lerin Bir KISMINI kENDİ Css Kodlarımla Değiştirdim Hata Yapmış Olama İhtimalim var mesela ara gitsin arkadasında yukarı aşagı ok var orda bi css eksik bulamadım onu... resim boyutlarını konuya ekledigim resimlermi yoksa sitenin görselindeki arka paln logo menu resimleri...vs denmi bahsediyorsunuz düşürmek için n yapmamı önerirsiniz ? Sitede kod hatası bulunmuyor sanırım hiç bir yerde öyle bi sorun yok seo testindede hiç hata görmuyor

24 saate beklemeye gerek yok 10dk ya kendisi geçiyor direk. couldflarenin eklentisi olduğunu bilmiyordum. neyse önemli değil. sen nsleri değiştirdiysen sorun yok. nsleri değiştirdikten sonra tekrar coulflarenin control paneline gel ve kırmızı işareti "yeşil olmadıysa" yeşil yap. eğer nsleri değiştirdiysen zaten yeşildir. şimdi sitene bi bakayım hızlanmış mı diye. hpos hata verdi

Parse error: syntax error, unexpected T_ENDWHILE in /home/muratdin/public_html/wp-content/themes/Inci/index.php on line 20

sanırım birşeyler ayarlıyorsun. neyse dediği gibi cloudflare %30-40 + hız veriyor siteye.

resimler derken her türlü resimden bahsediyorum. smushit.com buradan resimlerini kolay bir şekilde boyut küçültmesine gidebilirsin.