Oyun siteleri ne durumda

14 Mesajlar 1.984 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Arkadaşlar bir flash oyun sitesi satın almak yada açmak istiyorum. Oyun sitesi sahiplerine sormak istiyorum oyun sitelerinin durumu nedir. Standart içerik girerek bir blog kadar hit getirebilir mi yoksa oyun sitelerinde tutunmak için belirli bir ücret igözden çıkarmalımıyım. Gözden çıkardığım ücreti daha sonradan karşılayabilirmiyim. Tecrübeli arkadaşlar bilgilendirebilirlerse sevinirim. Bu arada sorulacak sorulara istinaden çok ufak bir bütçe ayırabilirim. Belki 20-30 tane tanıtım yazısı fiyatı kadar(İlk aşamada kısa vadede. İleride daha fazla yatırım yapabilirim.)

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
reklam

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1547
  • Beğeniler 527 / 527
  • Ticaret 186, (%100)
Hiç bulaşmayın derim. Kanaatimce alt sayfalardan hit oldukça az gelmekte. Bu sebeple bütün rekabet oyun oyna, oyun sitesi, kız oyunları gibi ağır kelimelerde. Karakter ismi + oyna gibi kelimelerde de hit almak münkün ama onlar için bile açılmış yüzlerce site mevcut. Büyük bütçeler ayırılarak büyük hitler kazanılabilir. Ama 20-30 tanıtım yazısı fiyatına hiç girmeyin derim adsense gelirleride oldukça düşük çünkü.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

utkubrs adlı üyeden alıntı

Hiç bulaşmayın derim. Kanaatimce alt sayfalardan hit oldukça az gelmekte. Bu sebeple bütün rekabet oyun oyna, oyun sitesi, kız oyunları gibi ağır kelimelerde. Karakter ismi + oyna gibi kelimelerde de hit almak münkün ama onlar için bile açılmış yüzlerce site mevcut. Büyük bütçeler ayırılarak büyük hitler kazanılabilir. Ama 20-30 tanıtım yazısı fiyatına hiç girmeyin derim adsense gelirleride oldukça düşük çünkü.

:( kötü oldu bu o zaman Hevesliydim bir oyun sitesi açmaya. Teşekkürler hocam yorumunuz için

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Arkadaşın dediği gibi belli başlı kelimelerden başka pek bir şansın yok. O kelimelerde de yükselmek için 30 tanıtım yazısı yetmez :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Ogulcan adlı üyeden alıntı

Arkadaşın dediği gibi belli başlı kelimelerden başka pek bir şansın yok. O kelimelerde de yükselmek için 30 tanıtım yazısı yetmez :)

:D azıcık bir umut ışığı görsem bu işe girecemde daha hiç olumlu bir gelişme göremedim. Teşekkürler yorum için hocam

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Bir tane alan belirle, blog aç, tanıtım yazısıydı şusu busuydu o site için kullan günlük düzenli yaz adsenseden düzenli gelirin olsun. Oyun işinden daha sağlıklı :)

Guven Guven Computer Technical Service Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Computer Technical Service
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 21
  • Ticaret 5, (%100)
Kazancın Çok Olduğu Yerde Rekabet Vardır Elbet. Çok Sağlam Girilmedikce Bu Sektörden Kazanç Elde Etmek Gerçekten Zor. Çok Fazla Seo Çalışması, Çok Fazla Emek, Çok Fazla Maddiyat ister... Ama işin içinde Heves varsa Kazancı Bir Yana Bırakıp Şansınızı Deneyin. Denedikten Sonra Başarısızlık Keşke Demekten iyidir...

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Ogulcan adlı üyeden alıntı

Bir tane alan belirle, blog aç, tanıtım yazısıydı şusu busuydu o site için kullan günlük düzenli yaz adsenseden düzenli gelirin olsun. Oyun işinden daha sağlıklı :)

kerimpotuk.com.tr'yi blog olarak kullanıyorum ama farklı bir alana girmek istiyorum onun yanında. Bu iş içinde en hevesli olduğum konu buydu. :)

Ek Olarak:

Guven adlı üyeden alıntı

Kazancın Çok Olduğu Yerde Rekabet Vardır Elbet. Çok Sağlam Girilmedikce Bu Sektörden Kazanç Elde Etmek Gerçekten Zor. Çok Fazla Seo Çalışması, Çok Fazla Emek, Çok Fazla Maddiyat ister... Ama işin içinde Heves varsa Kazancı Bir Yana Bırakıp Şansınızı Deneyin. Denedikten Sonra Başarısızlık Keşke Demekten iyidir...

Hocam biraz çekindim açıkçası yukarıki yorumlardan sonra ama bazen kafamda şimşekler çakıyor ve fazla düşünmeden girebiliyorum işe. Bakalım biraz daha yorum almak istiyorum. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
1 2 bin lirayı gözden çıkarabilirsen pro bir temayla girebilirsin ileride karşılığını fazlasyla alırsın oyun sitelerinin arama hacmi çok yüksek sende o pastaadn payını alabilirsin ama sağlam girersen yoksa boşa emek ve zaman harcamış olursun...

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Dogukan adlı üyeden alıntı

1 2 bin lirayı gözden çıkarabilirsen pro bir temayla girebilirsin ileride karşılığını fazlasyla alırsın oyun sitelerinin arama hacmi çok yüksek sende o pastaadn payını alabilirsin ama sağlam girersen yoksa boşa emek ve zaman harcamış olursun...

Bendede o kadar bir sermaye yok malesef :( YOrum için teşekkürler hocam

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al