freelance iş ilanları

Tüm Adsense Sorunlarınız Çözülür

144 Mesajlar 24.106 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Spoooky Spoooky Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 25 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
iyi günler. İmzamdaki site ile google a bir kere başvurdum. Google politikalarına uymuyo dedi.
İkinci kez başvurdum yetersiz içerik dedi. Geçen gün üçüncü kez başvurdum yine google politikalarına uymuyo dedi. Ne yapmalıyım sizce?
Teşekkürler şimdiden.

wmaraci
reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

Spoooky adlı üyeden alıntı

iyi günler. İmzamdaki site ile google a bir kere başvurdum. Google politikalarına uymuyo dedi.
İkinci kez başvurdum yetersiz içerik dedi. Geçen gün üçüncü kez başvurdum yine google politikalarına uymuyo dedi. Ne yapmalıyım sizce?
Teşekkürler şimdiden.

Yetersiz içerik ile ilgili olarak google adsense içeriklerinizin ortalama en az 3 paragraf olması gerektiğini, belirtir.İçeriğinizi buna göre editleyip biraz zaman geçtikten sonra başka bir ad-soyad bilgiler ile başvuru yapın..
maxmajestic

kişi bu mesajı beğendi.

https://pirilancer.com/freelancer-ara

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)
Benim hesabımda da bu yazıyor ama nedenini bilmiyorum. Sizce nedendir?

Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için SSS'mizi ziyaret edin.

AdSense anasayfa'ya dön.

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

erdinc18209 erdinc18209 www.erdincyildirim.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 170 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam benim imzamdaki sitem için bir kez pin gönderdiler sözde kağıtta pin yok şimdide tekrar istedim reklam ların yei şimdi boş gözüküyor ne yapmam lazım bu konuyu bi an önce çözmem lazım

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

erdinc18209 adlı üyeden alıntı

Hocam benim imzamdaki sitem için bir kez pin gönderdiler sözde kağıtta pin yok şimdide tekrar istedim reklam ların yei şimdi boş gözüküyor ne yapmam lazım bu konuyu bi an önce çözmem lazım

dediklerimi yaparsan anında pin alırsın.öncelikle adsense hesabını aç.ordan hesaplarına gir
hesap ayarlarına tıkla ve aşağıdaki gibi ekran görüntüsünü al( ben kendi bilgilerimi gizledim..sen ekranda oynama yapmadan tam bu şekil ekran görüntüsü al) ve buraya tıkla daha sonra ekran bilgileri doldur ekran görüntüsünü seç ve gönder..bu kadar az sonra mail gelecek kabul edildi diye...sonra teşekkürü çok görme :)

Ek Olarak:

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

Benim hesabımda da bu yazıyor ama nedenini bilmiyorum. Sizce nedendir?

Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için SSS'mizi ziyaret edin.

AdSense anasayfa'ya dön.

size gelen maillere bakın sorunu anla..
maxmajestic

kişi bu mesajı beğendi.

erdinc18209 erdinc18209 www.erdincyildirim.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 170 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Sorun Anında çözüldü.

çok teşekkür ederim hocam çok sağolun

gelen meil
Sayın Kullanıcımız,

Kimliğinizi kanıtlayan belgeyi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Gönderdiğiniz belgenin, AdSense için adres doğrulama gereksinimini karşıladığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Artık PIN girmeniz gerekmiyor.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

ers0be ers0be new project loading... Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek PC Teknik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** i**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 116 / 59
  • Ticaret 8, (%100)
hocam uygun olduğunuz vakit, adsense aktifleştirme yapabilirmisiniz?

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

ers0be adlı üyeden alıntı

hocam uygun olduğunuz vakit, adsense aktifleştirme yapabilirmisiniz?

tamam deneriz.

Ek Olarak:

erdinc18209 adlı üyeden alıntı

Sorun Anında çözüldü.

çok teşekkür ederim hocam çok sağolun

gelen meil
Sayın Kullanıcımız,

Kimliğinizi kanıtlayan belgeyi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Gönderdiğiniz belgenin, AdSense için adres doğrulama gereksinimini karşıladığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Artık PIN girmeniz gerekmiyor.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

sen sağol :) yardımcı olabildiiysek memnun oldum :)

Ek Olarak:

Spoooky adlı üyeden alıntı

Teşekkürler şimdiden.

siyonizm ile illgili olmayan bir hesapla başvur...ozaman kabul edilir... ayrıca google politikalarını oku... bir grubu toplumu dini veya inanca yönelik sert tavırlar içeren siteler çok çok çok zor kabul edilir...

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)
Gelen mesaj bu hocam. Bu sorunu çözebilir miyiz?

Sayın Kullanıcımız,

Kayıtlarımızı inceledikten sonra, AdSense hesabınızın geçersiz etkinlik oluşturma riski taşıdığını saptadık. AdWords reklamverenlerini, geçersiz etkinlikler nedeniyle suni olarak artan maliyetlerden koruma sorumluluğumuz bulunduğundan, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasını gerekli gördük. Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

Google'ın reklamcılık sisteminin ve özellikle reklamveren-yayıncı ilişkisinin etkinliğini korumaya devam etmek için atmamız gereken bu tür adımları anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bunun sizin açınızdan bir takım sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız. Gösterdiğiniz anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

Yaptığımız işlemler, bu karara nasıl itiraz edebileceğiniz veya genel olarak geçersiz etkinliklerle ilgili sorularınız veya kaygılarınız varsa http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

ozgr11 ozgr11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Reklam yerleştirmelerinde yardımcı olabiliyor musunuz hocam?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al