wmaraci reklam
lidertakipci

OyunOynayruk.Com Alanadı Sizce Nasıl?

30 Mesajlar 2.740 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Konu dışı ama, piyasada domain kalmamış lafına katılmıyorum. 2005 yılında ilk defa domain beğenip site açmak istediğimizde, elmahost'un sitesinden domain bakardık. Belki onlarca domaine bakıp, "piyasada domain yok abi hepsini almışlar" gibi yorumlar yapıyorduk. Halbuki ne domainler vardı, o günlerden bu günlere ne siteler açıldı. Önemli olan biraz orjinal düşünce ve proje diye düşünüyorum.

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri
wmaraci
reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

sametweb adlı üyeden alıntı

Konu dışı ama, piyasada domain kalmamış lafına katılmıyorum. 2005 yılında ilk defa domain beğenip site açmak istediğimizde, elmahost'un sitesinden domain bakardık. Belki onlarca domaine bakıp, "piyasada domain yok abi hepsini almışlar" gibi yorumlar yapıyorduk. Halbuki ne domainler vardı, o günlerden bu günlere ne siteler açıldı. Önemli olan biraz orjinal düşünce ve proje diye düşünüyorum.

evet.varda biz bulmakta zorlanıyoruz...ayrıca elmahost ankara elmadag'la bir ilgisi var mı?

https://pirilancer.com/freelancer-ara

Sskgunlugu Sskgunlugu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

aslında hoşuma giden karadeniz şivesi daha da önemlisi oyun oyna kelimesinin geçmesi...piyasa da domain kalmamış...

Ek Olarak:

tabiki eleştirin.hemde en sertinden...burda konuyu açan benim ve eleştirileri baştan kabul etmiş biriyim :) sağol eleştirdiğin için..evet o logoyu değiştireyim.daha farklı bir logo koyayım... tema ücretli bir tema ama bazı oynamalar yaptım reklam yerleşiminde vs.bazı yerlerinde..

Tema güzel

Logo berbat

t1esto t1esto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 12 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

evet Twitterdan sağlıyorum.sağlam bir facebook sayfası bulsam hemen alacağım.facebooka da yatırım yapmanın zamanı geçiyor...logoyu beğendiğine sevindim ama arkadaşlar genele hitap diyor...logo kalkabilir :)

oda güzel sosyal platformları kullanmak lazım logoyu değiştirme derim bordo mavi olan yerlerinin rengini değiştir ve yukarıdaki yazıları temelin sağına al tmmdır.

wmaraci
wmaraci

senolsenolx senolsenolx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayarci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
oyunlari kendin yaparsan tutar

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Siteyi açalı kaç gün oldu acaba?

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Önemli olan o kelimeyi yazan kişi sayısının fazlalılığı değil, önemli olan o kelimenin ne kadar arandığıdır. Kimin ne kadar yazdığına bakacak olduktan sonra Google sana her daim her kelimede bir sürü sonuç çıkarır. Oyun Oynayruk kelimesindeki Oyun Oyna kısmından dolayı aldıysanda çok sağlam bir SEO yapmalısın ki site tutsun. Benim bir tane oyun sitem var, günde 2 binden fazla ziyaretçisi var. Fakat ziyaretçilerinin yüzde 90'ını domain sayesinde değilde farklı bir anahtar kelimeden alıyor. Ayrıca Google'da araştırma yaptım Oyun Oynayruk diye ayda 100 kere bile arama yapılmıyor. O yüzden işin zor.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

Shakedown adlı üyeden alıntı

daha yeni oldu.3 gün....şimdiden gelen ziyaretçi sayısı

Ek Olarak:

aynı sistemi kullanıyoruz..ayrıca benim stratejim farklı...bazı projelerim var...İnşallah işlerim görüşmelerim rayında giderse güzel işler çıkaracağım...sosyal medyadan iyi ziyaretçi çekiyorum ama bu oyunlara sadece facebook üzerinden gelen olur...Facebooktada 8 bin kişilik bir etkim var...İnşallah geliştirebilirsem güzel işler çıkar...

Ek Olarak:

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Önemli olan o kelimeyi yazan kişi sayısının fazlalılığı değil, önemli olan o kelimenin ne kadar arandığıdır. Kimin ne kadar yazdığına bakacak olduktan sonra Google sana her daim her kelimede bir sürü sonuç çıkarır. Oyun Oynayruk kelimesindeki Oyun Oyna kısmından dolayı aldıysanda çok sağlam bir SEO yapmalısın ki site tutsun. Benim bir tane oyun sitem var, günde 2 binden fazla ziyaretçisi var. Fakat ziyaretçilerinin yüzde 90'ını domain sayesinde değilde farklı bir anahtar kelimeden alıyor. Ayrıca Google'da araştırma yaptım Oyun Oynayruk diye ayda 100 kere bile arama yapılmıyor. O yüzden işin zor.

aynı sistemi kullanan oyun gezgini adam oyun oyna kelimesinde tavan yapmış.Allah yolunu açık etsin.Benimki oyun oyna ile başlıyor hiç olmazsa...eleştirileriniz için teşekkürler...Ama oyunu kuralına göre sert oynarsan rplan projelerini gerçekleştirebilirsen herkes tutunuz.xoyunx diye başlayan domainde tutar.

İnşallah Allah yolumuzu açık eder...

Ek Olarak:

mikioyun.com'un Twitter hesapları bende....
@MikiOyunCom ve @MikiOyun

yoksa sana 2.000'lik hediye edeyim :)

https://pirilancer.com/freelancer-ara

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

aynı sistemi kullanan oyun gezgini adam oyun oyna kelimesinde tavan yapmış.Allah yolunu açık etsin.Benimki oyun oyna ile başlıyor hiç olmazsa...eleştirileriniz için teşekkürler...Ama oyunu kuralına göre sert oynarsan rplan projelerini gerçekleştirebilirsen herkes tutunuz.xoyunx diye başlayan domainde tutar.

İnşallah Allah yolumuzu açık eder...

Bir yerde benim verdiğim örneğe geliyor. SEO'yu iyi yaparsan cartcurt.com adlı bir siteyi bile oyun oyna diye arattığında ilk sıraya çıkarabilirsin. Fakat bu kelimede rekabet çok. Söz konusu kelime ayda 6 milyon kişi tarafından aranıyor. Ayda 6 milyon kere aranılan bir kelimede ilk sırada çıkabilmek için çok fazla gayret göstermek ve çalışmak gerek. O yüzden işin zor dedim. Umarım gönlüne göre olur her şey ;)

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

Painlover Painlover WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 11 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Nasıl geldi bu domain aklına ama hoşuma gitti :) umarım daha güzel hit'lere ulaşırsın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al