wmaraci reklam

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 150.049 Okunma
wmaraci reklam

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

onlinebiletin adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Siz ücretli haber abonesi misiniz? Eğer öyle ise, size bir kullanıcı girişi vermeleri lazım. Bot otomatik giriş yapıp haberin ıd lerini bota girip otomatik çekim yapabilirsiniz daha önce çekmiştik iha dan ama sabit ip ilk kez duydum yeni belki sistem bilmiyorum şu an 2009-2010 da idi bahsettiğim. Onların verdiği girişlerden yararlanarak bota başlık foto içerik id lerini tanımlayıp çekiyorduk hatta biz bile bakmıyorduk otomatik tarama yapıyordu oraya haber girilince ekle dememize gerek olmadan kendi ekliyordu yeni birşey bulunca. Sabit ip konusuna yabancıyım ama forumda bilen arkadaşlar vardır muhakkak

evet İha nın ücretli abonesiyim ancak sıkıntım bot ta curl giriş yapamıyor o nedenle bot çalışmıyor. bot ile sisteme girişi nasıl yapıyordunuz?ayrıca mesajıma ilave yazmıştım bütün aramalarda yükselmek istiyorum bu yüzden adwords te çalışarak belirlediğim online haberler kelimesine oynamaya çalışıyorum sizce bunun içinde neler yapmalıyım

not:söylemeden geçemeceğim herkezi kırmadan sabırla cevap yazmaya çalışıyorsunuz ben kendi adıma çok teşekkür ederim[/QUOTE]

Bot size tanımlanan ıd lere isim şifreyi otomatik girer. Farketmez yani botu yazan kodlayan kişiyle alakalıdır o. En azından biz böyle bir problemle hiç karşılaşmadık. Eğer bot yazılımında sıkıntı varsa kodlayıp atarım size. Genel aramalarda yükselmek istiyorsanız tüm backlinklerinizi iç ve dış, ana domaine yönlendirin. Dış backlinklerde hedef kelime geçirmeyin.

not:Teşekkür ederim

Ek Olarak:

asimox adlı üyeden alıntı

:) Beğendiğinize sevindim, kısmet işte bir bakmışınız burda konunuza yazmışım :D daha önce de bu konuya yazmıştım ordan da sayenizde biraz tüyo almıştım. Birde o penguen fırlatma oyunun adını hatırlıyorsanız tam olarak ne acaba merak ettim.
Tavsiyelerinizi uygulamaya çalışıcam, bunlarla ilgili birkaç sorum olucaktı..

-sitemap dosyasını derken robots.txt içindekileri diyorsanız içinde sitemap diye birşey yok bunu allow mu yapmalıyım disallow mu? doğru mu anladım bilmiyorum...
- flashoyun.txt içine hedef kelimeleri mi yazayım? bunları yazdıktan sonra geri dönüş yaparım. Teşekkürler...

Eve giden penguen. Ama ben gidemedim:) 3.ye zıplayamadım kayıyo devamlı penguen:)

sitemap : htpp://domain.uzantı/sitemap.xml

en alt satıra bunu yazın robot.txt de.

flashoyun.txt, buraya istediklerinizi yazın. Bu kodu js ile ana sayfaya aktaracağız ama kimse o yazıları görmeyecek. Görmeyecek amaaaa, google görecek:) e rakibinizde de bu %99.9 olmadığından(tekniği bilmediğinden) siz 1.liğe yerleşeceksiniz.

wmaraci
reklam

onlinebiletin onlinebiletin onlinehaberin Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

evet İha nın ücretli abonesiyim ancak sıkıntım bot ta curl giriş yapamıyor o nedenle bot çalışmıyor. bot ile sisteme girişi nasıl yapıyordunuz?ayrıca mesajıma ilave yazmıştım bütün aramalarda yükselmek istiyorum bu yüzden adwords te çalışarak belirlediğim online haberler kelimesine oynamaya çalışıyorum sizce bunun içinde neler yapmalıyım

not:söylemeden geçemeceğim herkezi kırmadan sabırla cevap yazmaya çalışıyorsunuz ben kendi adıma çok teşekkür ederim

Bot size tanımlanan ıd lere isim şifreyi otomatik girer. Farketmez yani botu yazan kodlayan kişiyle alakalıdır o. En azından biz böyle bir problemle hiç karşılaşmadık. Eğer bot yazılımında sıkıntı varsa kodlayıp atarım size. Genel aramalarda yükselmek istiyorsanız tüm backlinklerinizi iç ve dış, ana domaine yönlendirin. Dış backlinklerde hedef kelime geçirmeyin.

inanılmaz bir sıkıntı var hemde bana ihadan rss ile haber çekmek için örnek bir kod atabilirseniz çok sevinirim hatta minnettar kalırım haftalardır bunu bilen birilerini arıyorum hatta çok uzunsa tamammı sadece login kısmı bile olabilir ana sıkıntımız orda

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

onlinebiletin adlı üyeden alıntı

inanılmaz bir sıkıntı var hemde bana ihadan rss ile haber çekmek için örnek bir kod atabilirseniz çok sevinirim hatta minnettar kalırım haftalardır bunu bilen birilerini arıyorum hatta çok uzunsa tamammı sadece login kısmı bile olabilir ana sıkıntımız orda

Sisteminiz, asp mi php mi? Haberleri siz elle ekle mi diyeceksiniz, yeni haber girildiğinde kendi otomatik mi ekleyecek? Hangi kategorideki haberleri hangi kategorinize ekleyeceksiniz. (Yani elbette magazin, magazine olacak da, her kategorinin bir id si varya kastım o id numarası) Resimleri sunucunuza mı çekecek o sitenin sunucusunu mu kullanacak?

• Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

Sisteminiz, asp mi php mi? Haberleri siz elle ekle mi diyeceksiniz, yeni haber girildiğinde kendi otomatik mi ekleyecek? Hangi kategorideki haberleri hangi kategorinize ekleyeceksiniz. (Yani elbette magazin, magazine olacak da, her kategorinin bir id si varya kastım o id numarası) Resimleri sunucunuza mı çekecek o sitenin sunucusunu mu kullanacak?

sistemimiz php
otomatik olarak eklesek daha iyi
222 egitim
223 spor-907
243 cevre
225 spor-futbol
241 magazin
240 kultur-sanat
239 saglik
238 ekonomi
237 dunya
236 gundem
242 asayis
244 bilim-teknoloji
kategori bilgileri
resimleri bizim sunucuya yükleceğiz

wmaraci
wmaraci

KobraFighterTR KobraFighterTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 31 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam geçen pm ile yolladığım siteyi tekrar bir değerlendirebilir misiniz? Tema değiştirdim ve önerilerinizi uygulamaya çalıştım.

somutgayrimenkul somutgayrimenkul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Emlak danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, yazılarınızı okurken 1.5 saat geçmiş ve hiç farkında olmadım.. Size gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim.. Tebrik ederim.. Bende web sitem hakkında sizden yönlendirme isteyeceğim ama bunu yazarken diğer dostların sitelerini görünce çekindim açıkcası.. Ben tamamen amatörce ve wysiwyg ile hazırlıyorum. Yaklaşık 6-7 ay oldu, bu seviyeye geldi. Umarım olumlu bir şeyler söylersiniz.. Tekrar teşekkür ederim.. Saygılar
http://www.somutgayrimenkul.com

muhammeteminucuncu muhammeteminucuncu hemradyohemtelevizyon.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci, Webmaster, Futbolcu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 15 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam imzamdaki sitelerim için öneri ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

www.puupon.com
www.hololop.com

SkyWalker SkyWalker WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ahmet hocam benim duplicate content ile ilgili sorunlarım var. Duplicate content in nereden kaynaklandığını nasıl bulabilirim? mesela sitemizde

720p
1080p
diye 2 kategorimiz olduğunu düşünelim.

"matrix 1 1080p hd download" konu başlığı olan bir konumuz olsun.
konunun içindeki "1080p" kelimesine o kategorinin linkini versek. bu durum duplicate contente sebep olabilir mi?

• Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
bugün Ahmet Abi yok öksüz kaldık :)

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba,
5-6 gündür sitemde açtığım konulardan index alamıyorum . Yani sadece bir etiketten index alıyorum. Diğerleri yok. Ana konunun indexi de yok nedeni nedir acaba? Yanıtlarken lütfen alıntı yaparak cevaplayınız...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al