wmaraci reklam
lidertakipci

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 147.751 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

esocials esocials Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
hocam daha önce pm atmıştım, yeniden mesaj gönderdim. pm de yazdığım websitemi değerlendirirseniz sevinirim.teşekkürler.

wmaraci
reklam

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

Junkii adlı üyeden alıntı

Sitem profil resmimde yazıyor :) Sitemde seo açısından yanlış yaptığım bir şey var mı? Veya sorunlu olan bir şey, tavsiyeleriniz falan. Bu arada siteye sadece özgün içerik ekleyecem.

sitemap yolunu robots dosyasında en alt satıra ekleyin.
Sponsor kısmındaki 4'lü default. Ayrı ayrı foto koyun.

genel olarak normal sorunsuz bir site. Ama özgün içerik konusunda full özgün içeriğe sahip olmak yararlı değildir bunu unutmayın. Az da olsa bazen alıntılar yapın. Alıntı yaptığınız siteler alanında otorite olsun. wiki den felan yani. Sadece özgün içerik ise hedefin, 3-6 ayda site anca oturur. Hem özgün oluşundan, hemde özgün içerik üretmenin zor oluşu ve buna bağlı olarak güncelliğin yavaşlamasından dolayı.
maxmajestic Junkii

kişi bu mesajı beğendi.

Junkii Junkii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 22 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

sitemap yolunu robots dosyasında en alt satıra ekleyin.
Sponsor kısmındaki 4'lü default. Ayrı ayrı foto koyun.

genel olarak normal sorunsuz bir site. Ama özgün içerik konusunda full özgün içeriğe sahip olmak yararlı değildir bunu unutmayın. Az da olsa bazen alıntılar yapın. Alıntı yaptığınız siteler alanında otorite olsun. wiki den felan yani. Sadece özgün içerik ise hedefin, 3-6 ayda site anca oturur. Hem özgün oluşundan, hemde özgün içerik üretmenin zor oluşu ve buna bağlı olarak güncelliğin yavaşlamasından dolayı.

Eyv. :) Alıntılar yaparım. Makalelerin altına kaynak olarak wikiyi falan eklerim.

• Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

alperenkarip adlı üyeden alıntı

@AhmetYılmaz çok teşekkür ederim . sitemin linki http://www.sozlerin.net/

Sorun yok, kasmışsın biraz içeriği normaldir. Biraz bekleyeceksin, ama bu bekleyişte içerik girmeye devam edeceksin. Kendi kendine oturur site. Ortalama 50 bini bulman lazım içerikte.

Ek Olarak:

esocials adlı üyeden alıntı

hocam daha önce pm atmıştım, yeniden mesaj gönderdim. pm de yazdığım websitemi değerlendirirseniz sevinirim.teşekkürler.

Siz backlink ve kelime çalışması yapmalısınız. Sitede yapılacak bir değişiklik yok. Dış çalışmaya ihtiyacınız var sadece

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

Sorun yok, kasmışsın biraz içeriği normaldir. Biraz bekleyeceksin, ama bu bekleyişte içerik girmeye devam edeceksin. Kendi kendine oturur site. Ortalama 50 bini bulman lazım içerikte.

Ek Olarak:

Siz backlink ve kelime çalışması yapmalısınız. Sitede yapılacak bir değişiklik yok. Dış çalışmaya ihtiyacınız var sadece

teşekkürler hocam.yani seo açısından yapmam gereken tek şey backlink çalışması yapmak mı? tasarım veya yerleşimde sorun yok mu?bir de site için seçmiş olduğum konu sizce başarı sağlayabileceğim bir kulvar mıdır?ilerleyen dönemler için, aynı tempoyla çalıştığım varsayımı ile getirisi olması açısından da doğru bir seçim mi sizce?

• Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

esocials adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam.yani seo açısından yapmam gereken tek şey backlink çalışması yapmak mı? tasarım veya yerleşimde sorun yok mu?bir de site için seçmiş olduğum konu sizce başarı sağlayabileceğim bir kulvar mıdır?ilerleyen dönemler için, aynı tempoyla çalıştığım varsayımı ile getirisi olması açısından da doğru bir seçim mi sizce?

Sitenin genel güncelliği devam edecek aynen devam herşey, sadece artı olarak backlink alın. Tasarımda sorun yok. Seçmiş olduğunuz konu popüler bir konu zaten, hit anlamında başarı sağlanır. Getiri konusunda, başarılı olduğunda da bu sitenin içerik fikri ev geçindirtmez sana. Hobi yada ek gelir sadece.
esocials

kişi bu mesajı beğendi.

alperenkarip alperenkarip Merhaba (: Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web programlama
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada ben *** un backlinkservisini kullanarak backlink aldim bu sabah sayfanin en altina ekledim bunlar kalsinmi kaldirayimmi ? Ve size siru sorup bilgi alacagim facebook hesabiniz varmi om olarak yazabilirsiniz tabi isterseniz :) kolay gelsin
Ve tam olarak benim neler yapmam gerekiyor hitimin dusme sebebi cok icerik girmemmi

Kısa sözler , Sesli şiirler, Şiirler

• Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

Sitenin genel güncelliği devam edecek aynen devam herşey, sadece artı olarak backlink alın. Tasarımda sorun yok. Seçmiş olduğunuz konu popüler bir konu zaten, hit anlamında başarı sağlanır. Getiri konusunda, başarılı olduğunda da bu sitenin içerik fikri ev geçindirtmez sana. Hobi yada ek gelir sadece.

teşekkür ederim değerlendirmeniz için.

onlinebiletin onlinebiletin onlinehaberin Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Ek Olarak:

Siz ücretli haber abonesi misiniz? Eğer öyle ise, size bir kullanıcı girişi vermeleri lazım. Bot otomatik giriş yapıp haberin ıd lerini bota girip otomatik çekim yapabilirsiniz daha önce çekmiştik iha dan ama sabit ip ilk kez duydum yeni belki sistem bilmiyorum şu an 2009-2010 da idi bahsettiğim. Onların verdiği girişlerden yararlanarak bota başlık foto içerik id lerini tanımlayıp çekiyorduk hatta biz bile bakmıyorduk otomatik tarama yapıyordu oraya haber girilince ekle dememize gerek olmadan kendi ekliyordu yeni birşey bulunca. Sabit ip konusuna yabancıyım ama forumda bilen arkadaşlar vardır muhakkak[/QUOTE]

evet İha nın ücretli abonesiyim ancak sıkıntım bot ta curl giriş yapamıyor o nedenle bot çalışmıyor. bot ile sisteme girişi nasıl yapıyordunuz?ayrıca mesajıma ilave yazmıştım bütün aramalarda yükselmek istiyorum bu yüzden adwords te çalışarak belirlediğim online haberler kelimesine oynamaya çalışıyorum sizce bunun içinde neler yapmalıyım

not:söylemeden geçemeceğim herkezi kırmadan sabırla cevap yazmaya çalışıyorsunuz ben kendi adıma çok teşekkür ederim

asimox asimox Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 6, (%100)

Buldum şimdi. Giriyoruz oyun oynuyoruz sitende haberimiz yokmuş meğer:) Güzel site, zaman zaman giriyorum kafa dağıtmak için. 2.sin ve geçemiyorsun sorun bu. Tamam. Adımları uygula,

1-Sitemap dosyanı robots un en alt satırına yaz.

2-Oyun içeriğinde verdiğin linkleri, mesela oyun kelimesine, anasayfa için link vermişsin. Bu kelimeleri kalın yap. Yazı ile eş orantılı olanlar kandırmaya yönelik adledilir. Eğer o yazı bir linke sahip ise, linke sahip olmayanlardan farklı olmalı.

3- "king oyuncu,flash oyunlar,flash oyun,oyun oyna,oyunlar,oyun,bütün oyunlar" bu kısmı;
"flash oyunlar, flash oyun, oyun oyna, oyunlar, oyun,"
bu şekilde değiştir. Zaten senin adında kimse yok domain değerin her virgülle ayırdığın kelime sayısı toplamına bölünür. Boş yere diğerlerinin değerini azaltma.

4-flash-oyun.html adında bir html oluştur içine flash oyun nedir gibi bir yazı yazıp ana domaine link ver.

5-İncelerken penguen fırlatmaya takıldım 10 dakkadır oynuyomusum:)

6-flashoyun.txt adında bir txt dosyası oluştur içine ne kadar kelimen varsa yaz. ftp ne at. Sonra bir js dosyası ile bunu ana sayfaya tanımlayacağız. js kodlarını yazar atarım sana.

:) Beğendiğinize sevindim, kısmet işte bir bakmışınız burda konunuza yazmışım :D daha önce de bu konuya yazmıştım ordan da sayenizde biraz tüyo almıştım. Birde o penguen fırlatma oyunun adını hatırlıyorsanız tam olarak ne acaba merak ettim.
Tavsiyelerinizi uygulamaya çalışıcam, bunlarla ilgili birkaç sorum olucaktı..

-sitemap dosyasını derken robots.txt içindekileri diyorsanız içinde sitemap diye birşey yok bunu allow mu yapmalıyım disallow mu? doğru mu anladım bilmiyorum...
- flashoyun.txt içine hedef kelimeleri mi yazayım? bunları yazdıktan sonra geri dönüş yaparım. Teşekkürler...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al