wmaraci reklam
lidertakipci

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

39 Mesajlar 8.533 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
Selam sayın arkadaşlar konu açmadım çünkü, açılacak konu başlığını google den gelip buraya geldim :)

3 gün sonrası daha sonrası ilk sitem yetersiz içerikten kabul edilmedi haklılarda elbet site boş sayılırdı.

ancak başka site ekledim 3 gün geçti aradan ve sonuç

Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

bunun neresinde var sorun anlamadım sitenin hit normal iyi derecede ve kural dışı olacak fazla bir konuda yok yani çok saçma bir olay anlamadım gitti ne yapmam gerekli bir pif noktası varmıdır arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

Selamlar
wmaraci
reklam

gncmagazin gncmagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 62 / 41
  • Ticaret 5, (%100)

Hepgel adlı üyeden alıntı

Selam sayın arkadaşlar konu açmadım çünkü, açılacak konu başlığını google den gelip buraya geldim :)

3 gün sonrası daha sonrası ilk sitem yetersiz içerikten kabul edilmedi haklılarda elbet site boş sayılırdı.

ancak başka site ekledim 3 gün geçti aradan ve sonuç

Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

bunun neresinde var sorun anlamadım sitenin hit normal iyi derecede ve kural dışı olacak fazla bir konuda yok yani çok saçma bir olay anlamadım gitti ne yapmam gerekli bir pif noktası varmıdır arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

Sana google ılgılı edındıgım tecrubelerı aktarıyım bende senın gıbı googleden reklam alamadım sıte kuralları olusturdum gızlılık politikası sonra ıcerıgı gozdn gecırdım vs vs herseyı yaptım yınede alamadım...

Sonra... Burdaki arkadaslar blog acmamı bır ıkı hafta sonra bloggerden basvurmamı soyledı yıne olmadı hem tr hem ıngılızce denedım ıkısınede vermedı...

Sonra.. adsense hesabı aldım 2 hafta kadar kullandım gecersız tıklama olmadıgı halde hesabım kapatıldı.

burdan cıkaracagımız sonuc adsense pamuk ıplıgıne bağlı dusunursen sana baska reklam firması onerebılırım...
Hepgel

kişi bu mesajı beğendi.

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
Selam arkadaşlar durum böyledi ancak arkadaşlar haklı olduğumu biliyorum ve goole' ye itiraz bildirimi yolladım durumumuda açık ve net olarak dürüstçe dile getirdim ve bugun baktım ve adresim onaylandı e postaya şu geldi

Tebrikler!

Google AdSense başvurunuz tamamen onaylandı. Birkaç saat içinde, etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız. Yeni bir AdSense yayıncısı olarak tüm bilmeniz gerekenleri ayrıntılarıyla öğrenmek istiyorsanız, AdSense Akademisi'ni ziyaret edin:

şükürler olsun ki, hak yerini kısaca adelet yerini buldu yoksa hakkımı onlara helal etmicektim bildirmemin amacı haklı iseniz hakkınızı arayınız arkadaşlar saygılarımla teşekkürler :)

Selamlar

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam pr değerin varsa alıyor bende öyle oldu aynı mail banada geldi fakat şubat güncellemesnden sonra kabul ettiler 2. onayı bekliyorum

wmaraci
wmaraci

degonet degonet İSG Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek. Serv.
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad i** ö**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
siteniz reklam çöplüğü diyebilirim içeriğiniz iyi fakat reklamlardan dolayı soğudum siteeden

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 62 / 41
  • Ticaret 5, (%100)

degonet adlı üyeden alıntı

siteniz reklam çöplüğü diyebilirim içeriğiniz iyi fakat reklamlardan dolayı soğudum siteeden

benım sıtem mı ?

• Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad i** ö**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

evet o sayfanın sağ ve solu nda olan reklamlar örneğin

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 62 / 41
  • Ticaret 5, (%100)

degonet adlı üyeden alıntı

evet o sayfanın sağ ve solu nda olan reklamlar örneğin

buyuk monıtorlerde gayet guzel duruyor ancak uyarını dıkkate aldım ve onları kaldırdım ;) herkesın buyuk monıtoru olmak zorunda degıl tabı :)

• Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad i** ö**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

gncmagazin adlı üyeden alıntı

buyuk monıtorlerde gayet guzel duruyor ancak uyarını dıkkate aldım ve onları kaldırdım ;) herkesın buyuk monıtoru olmak zorunda degıl tabı :)

monitör sorun değil standart bir site veya blog için daha iyi senkorize edin reklamları böylelikle daha avantajlı olur

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Bu uyarıyı aldıysan o siteden adsense alamazsın. İstediğin kadar yöntem dene. Baskasının adına baska siteyle basvur sansını dene.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al