wmaraci reklam

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 150.020 Okunma
wmaraci reklam

AvsarAlperen AvsarAlperen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster , Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 30 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Bana yardım ederseniz çok sevinirim. İmzamdaki sitenin bütün içeriği özgün ve her resmin alt etiketi var fakat görsel index hiç artmıyor tam tersine düşüyor 50 civarı yazı ve 90 civarı resim olmasına rağmen (%90 alt etiketi var) görsel index 14 çözümü var mıdır?

wmaraci
reklam

onlinebiletin onlinebiletin onlinehaberin Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Ahmet Abi hasta falanmı oldu acaba bu kadar devamsızlık yapmazdı...yada işler yoğundur belki ahmet abi arada ses ver :)

ebasgul77 ebasgul77 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba hocam.
www.banneryaptir.com sitemi inceleyebilirmisin?
daha önce "flash banner" ve benzeri kelimelerde ilk sayfalarda çıkıyordum. ama şu google yapılanmasından sonra ilk 500'den düştüm... hala da öyle...
teşekkür ediyorum,

somutgayrimenkul somutgayrimenkul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Emlak danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

aoov. Her ikisi de windows hostinglerde çalışmaz. Linux hosting gerekir. Siz hostunuzu yıllık mı aldınız aylık mı ödüyorsunuz?

Ahmet bey, yaklaşık 2 haftadır, wordpressteyim, kategoriler, etiketler,tema derken tam 2 hafta geçmiş... Bir kontrol edermisiniz.. seo hiyerarşi anahtar kelimeler falan,,,
Saygılar, kolay gelsin...

Ek Olarak:

somutgayrimenkul adlı üyeden alıntı

Ahmet bey, yaklaşık 2 haftadır, wordpressteyim, kategoriler, etiketler,tema derken tam 2 hafta geçmiş... Bir kontrol edermisiniz.. seo hiyerarşi anahtar kelimeler falan,,,

Birde yazılara eklediğim resimlere genişlik ve yükseklik özelliğini nasıl gireceğim, analiz yaptığımda tüm resimlere hata veriyor...

wmaraci
wmaraci

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Bir haftadır iki sitem çok geç indexleniyor.Bu dalgalanmadan dolayı mıdır? Çünkü herhangi bir seo çalışması yapmadım..

Youtube: NovaMobi Teknoloji

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Bu sorum sadece Ahmet Yılmaz'a değil bu konu hakkında bilgisi olan tüm arkadaşlara,

Öncelikle Google'de Pasta diye aratınca pasta oyunları çıkması, sonra oyun yazınca flash oyun sitelerinin çıkması Semantik diye bir konuymuş acaba fikirlerinizi alabilirmyim ?

boş çuval dik durmaz

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
ÖM gönderdim hocam fırsatınız olursa inceleyebilir misiniz.
Teşekkürler.

-Bura komple benim.

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

Gökçebilişim adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bana yardım ede bilir misiniz sitemde Meta-tag Uygunluğu
Meta taglar içinde uygunsuz karakter olmamalı. diye hata veriyor ama ne yaptıysam bunu düzeltemedim ve taglarda uygunsuz karekter bulunmuyor sizce sorun ne ola bilir?

Merhaba, sabrınız için teşekkürler.
özel bir proje üstünde çalışıyorum bu yüzden bir ara söz konusu oldu.

Sitenizin adresini belirtir misiniz?

Genelde bu hata dil uyumsuzluğu ve sunucu tarafından anlaşılmayan karakter ile görülüyor. Örneğin Türkiye için: As yerine aş yazılması. Normal şartlarda yazılabilir. Fakat language kısmı tr değildir örneğin. Yahut sistem wp dir ve türkçe sürümü değildir gibi. Diğer seçenekte de metalar yönetim panelinden yazılabiliyordur (ki genellikle öyledir) ve sistemde her boşlıuğa - / * gibi karakterler otomatik olarak ekle denmiştir gibi. Elbette siteyi incelemek daha net bir çözüm için gerekli olacak.

Ek Olarak:

Alperen Avşar adlı üyeden alıntı

Bana yardım ederseniz çok sevinirim. İmzamdaki sitenin bütün içeriği özgün ve her resmin alt etiketi var fakat görsel index hiç artmıyor tam tersine düşüyor 50 civarı yazı ve 90 civarı resim olmasına rağmen (%90 alt etiketi var) görsel index 14 çözümü var mıdır?

Öncelikle iki şeyi bilmelisiniz.

*Tamamı özgün site iyi bir şey değildir
*90 görsele sahip bir site google gözünde çok önemli olmaz.

Tamamı özgün bir site sahibi olmak istiyorsanız, yıl gibi süreleri göze almalısınız. Bu zaman zarfında da disiplinli güncel olmalısınız. Başarırsanız, otorite bir sitenin sahibi olursunuz. Ama şunu belirtmeliyim ki Türkiye'de böyle bir siteye henüz rastlamadım. 100 içerik girip tamamının özgün olması sizi otorite yapmaz bunu unutmayın. Bu yüzden sorundaki cümlelerine göre özgün içerik gireceğim hedefindesin sanıyorumki, öyle ise üstteki açıklamayı dikkate almalısın. Arada bir alıntı yapman sana birşey kaybettirmez aksine kazandırır.

90 görsel var, 14 ü index almış. Hepsinde etiket var. Neden?

*Sitenin trustrank seviyesi çok düşük olabilir
*Resimlerin tamamı çalıntı ve birçok ama birçok yerde aynısı olmuş olabilir
*Resimler için yol belirtmemiş olabilirsin
*Sitede ziyaretçiye gösterdiğin resimlerin orantısı, orijinali ile örtüşmüyor olabilir. 16ya9 bir resmi 4e 3 yapmaya çalıştığınızda resim bozulur ve bu uygunsuzdur
*Seo yaptığını çok belli ediyor olabilirsin (Arama motorlarına)

Bunlardan biri ise düzeltmeye çalışmalısın. Değil ise tekrar yazabilirsin

Ek Olarak:

onlinebiletin adlı üyeden alıntı

Ahmet Abi hasta falanmı oldu acaba bu kadar devamsızlık yapmazdı...yada işler yoğundur belki ahmet abi arada ses ver :)

Çok yoğun bir proje üstünde çalışıyordum bu akşamki kısmı iptal oldu yarına, arada fırsat anca bulabildim sabrınız için teşekkürler

Ek Olarak:

ebasgul77 adlı üyeden alıntı

merhaba hocam.
www.banneryaptir.com sitemi inceleyebilirmisin?
daha önce "flash banner" ve benzeri kelimelerde ilk sayfalarda çıkıyordum. ama şu google yapılanmasından sonra ilk 500'den düştüm... hala da öyle...
teşekkür ediyorum,

Sitenize yaptığınız çalışmalar neler? Bu arada footer alanından o tagları kaldırmakla çalışmaya başlayabiliriz.

Ek Olarak:

somutgayrimenkul adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Birde yazılara eklediğim resimlere genişlik ve yükseklik özelliğini nasıl gireceğim, analiz yaptığımda tüm resimlere hata veriyor...

Sitenize tekrar baktım ama anladığım kadarıyla siz tam yapılandırmayı yapamayacaksınız. Facede ekliyiz sizinle bana oradan sitenizin bilgilerini atarsanız ben yapılandırmaları yaparım.

Not: Söyle eksiklikleride bizde faydalanalım diyenler olursa, söyleyeceklerim tekrar olur zaten açıkladım bu eksiklikleri ve olması gerekenleri o yüzden tekrar tekrar aynı şeyi yazmadım
GizemliLORD maxmajestic

kişi bu mesajı beğendi.

dusesmoda dusesmoda Düşes Moda Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Moda Tasarım
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

sitemi yeni açtım ama domain eski bir domain.

sitem Abiye Fatih incelerseniz sevinirim sanırım ban yemiş

http://www.abiyefatih.com

Gokcebilisim Gokcebilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 61, (%98)
gokcebilisim.com site adresim meta tag uygun değil diyor ama ne yaptıysam olmuyor bana yardım edebilirmisiniz. hocam?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al