yasinuysal adlı üyeden alıntı

luckboy sanırım bu işi bilenler yardım etmiyor çünki rakip istemiyorlar geliri iyi olan bi alana benziyo neyse artık tek bir arkadaşın yazdığı öneriyi takip etmekle yetinecegiz :)

Tespit yerinde insanlar pek yardımcı olmak istemez, bencillik doğamızda var özellikle karşılıksız olanı, ayrıca bu işin hiç bir garantisi yok veririm diyen ciddi olarak yanılabilir. Fakat bu konuda yayınlanmış ve yardımcı olabilecek çok fazla kaynak var.

Ben bir kaç yararlı bilgi verebilirim, zaten bu işlerden para kazanmıyorum, diğer yandan ilk sayfa olayının hiç bir garantisi yok, tamamıyla bire bir aynı kelimerin olduğu bir paylaşım iyi hitli bir X sitede günlerce 10 - 15 sayfa ziyaretinde kalırken, ahı gitmiş vahı kalmış ve tam anlamıyla terkedilmiş bir sitede bir kaç saatte 300 - 400 hit alır, anlaması zor.

Warez siteler google da pek iyi karşılanmıyor ve adeta arka sayfalara öteleniyor, belki google'a ücretli reklam vermenin bir yararı vardır (parayı veren düdüğü çalar)

Doğaçlama bir yolla başarılı olanlar nasıl olmuş, kelimeleri nasıl kullanmış diye bakmakta yarar var (eh biraz kopya çekelim)

Diyelimki "xxxx dizi online izle seyret indir" gibi bir arama yaptık google'da bu aramaya göre hangi site ne pozisyonda kaç baclinki var ve google page rankı nedir bir görelim.

LINK: http://www.webstatschecker.com/

Doğru kelimeleri ve kelime guruplarını kullanmak evet, birzda google yüzünüze gülecek ( ya nasip)

O arkadaşla kabul ederse link takası yapmak isterim, reklamın iyisi kötüsü olmaz.