wmaraci reklam

google sıralamada üst sıralara çıkmak için ne yapmalı?

15 Mesajlar 5.384 Okunma
smmexpress

yasinuysal yasinuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek oto alım satım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Selamın Aleyküm öncelikle bir arkadaşım sorusu üzerine bu konuyu buraya açtım inşallah doğru yere açmışımdır arkadaşımın bir film sitesi var ve bazı kelimelerde üst sıralara çıkmak istiyor bunu nasıl yapabilir ve ya bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise pm ile iletişime geçebilirlermi?

wmaraci
reklam

kafein kafein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
kelimeden ziyade özgün içerik. ancak bazen özgün içerikte yetersiz kalır. sebebi konuyla ilgili milyonlarca site varsa : film siteleri..

• Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek oto alım satım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
kafein teşekkür ederim hızlı cevabın için özgün içerik girdigini çok iyi biliyorum her zaman kendi izler ve yorumlar filmleri şöyle bir açıklama yapabilirim 300 film ekleme ile 2k hite ulaştı sitesi bu normalmidir yoksa bir yanlışlık varmıdır?
mesela bu arkadaşım film izle olarak aradıgında google sıralamasında hiç çıkmıyor.

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
öncelikle siten 2 3 ayı bi doldursun sonra tanıtım işine giriş sonra backlink ama film sitesinde rekabet olduğu için araması güzel ama rekabeti olmayan kelimeler var onları tercih ederek başlaya bilirsin

wmaraci
wmaraci

LuckyBoy LuckyBoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafikercilik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bende bu konu hakkında bilgi öğrenmeye çalışıyorum.

• Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek oto alım satım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
luckboy sanırım bu işi bilenler yardım etmiyor çünki rakip istemiyorlar geliri iyi olan bi alana benziyo neyse artık tek bir arkadaşın yazdığı öneriyi takip etmekle yetinecegiz :)
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

guven5 guven5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek bilgisayar teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

yasinuysal adlı üyeden alıntı

luckboy sanırım bu işi bilenler yardım etmiyor çünki rakip istemiyorlar geliri iyi olan bi alana benziyo neyse artık tek bir arkadaşın yazdığı öneriyi takip etmekle yetinecegiz :)

Tespit yerinde insanlar pek yardımcı olmak istemez, bencillik doğamızda var özellikle karşılıksız olanı, ayrıca bu işin hiç bir garantisi yok veririm diyen ciddi olarak yanılabilir. Fakat bu konuda yayınlanmış ve yardımcı olabilecek çok fazla kaynak var.

Ben bir kaç yararlı bilgi verebilirim, zaten bu işlerden para kazanmıyorum, diğer yandan ilk sayfa olayının hiç bir garantisi yok, tamamıyla bire bir aynı kelimerin olduğu bir paylaşım iyi hitli bir X sitede günlerce 10 - 15 sayfa ziyaretinde kalırken, ahı gitmiş vahı kalmış ve tam anlamıyla terkedilmiş bir sitede bir kaç saatte 300 - 400 hit alır, anlaması zor.

Warez siteler google da pek iyi karşılanmıyor ve adeta arka sayfalara öteleniyor, belki google'a ücretli reklam vermenin bir yararı vardır (parayı veren düdüğü çalar)

Doğaçlama bir yolla başarılı olanlar nasıl olmuş, kelimeleri nasıl kullanmış diye bakmakta yarar var (eh biraz kopya çekelim)

Diyelimki "xxxx dizi online izle seyret indir" gibi bir arama yaptık google'da bu aramaya göre hangi site ne pozisyonda kaç baclinki var ve google page rankı nedir bir görelim.

LINK: http://www.webstatschecker.com/

Doğru kelimeleri ve kelime guruplarını kullanmak evet, birzda google yüzünüze gülecek ( ya nasip)

O arkadaşla kabul ederse link takası yapmak isterim, reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

blonde-lovers.com kaliteli makalelerinizi ucretsiz yayinlayin.

toprakdus toprakdus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Bu soru daha önce birçok kez soruldu . Bence ne yapmalıyım diye değil birde ne yapmamalıyım diye düşünmelisiniz. Google üst sıralarda çıkmak için alınan binlerce gereksiz backlinklerden uzak durmalısın , Gereksiz içerik paylaşmamalısın , göz yoran bir tema kullanmamalısın , hit sitelerinden uzak durmalısın.
Bunları yaptıktan sonra ne yapmalıyım diye tekrardan sorabilirsin.

guven5 guven5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek bilgisayar teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
bu arkadaşın istediği, kendi konusuyla ilgili aramalarda ilk sayfada çıkmak, örneğin "xxx film/dizi online seyret, izle indir" şeklinde yada en basit hali ile "xxxxx film izle" şeklindeki bir aramada ilk sayfada yer almak istiyor. Burda asıl amaç tabiki daha çok kişiye ulaşmak ve hit almak.

blonde-lovers.com kaliteli makalelerinizi ucretsiz yayinlayin.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Seo İmtahamları Seslikaynak.com

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al