Anonymous'tan Türk Halkına

40 Mesajlar 6.194 Okunma
smmexpress

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar Pardon ama ayyıldıztim benim için (halk için) neler yaptı ? Ben size söyleyeyim Koskocaman bir hiçbirşey ! Anonymous ise ne yaptı ? Bizim 600.000 kişi ile sokaklara döküldüğümüz portestoya destek veriyor.600.000 kişi çok yaşa AyYıldızTim demeye inmedi taksime,sokaklara.Son olarak bende Anonymous'u destekliyorum

wmaraci
reklam

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Forum sakinleri; bu size yönetimden ikinci uyarı!

Konuda ister yabancı olsun ister Türkiye vatandaşı olsun lütfen hakaret etmeyin. Konuyu seviyeli bir biçimde sürdürmeye lütfen özen gösterin...

Siyasi mesajlara asla taviz vermeyeceğiz. Daha dikkatli olun...

zego zego İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 44 / 46
  • Ticaret 29, (%100)

alicin12 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar Pardon ama ayyıldıztim benim için (halk için) neler yaptı ? Ben size söyleyeyim Koskocaman bir hiçbirşey ! Anonymous ise ne yaptı ? Bizim 600.000 kişi ile sokaklara döküldüğümüz portestoya destek veriyor.600.000 kişi çok yaşa AyYıldızTim demeye inmedi taksime,sokaklara.Son olarak bende Anonymous'u destekliyorum

Senin şehitlerin, sen evde rahat otur diye canlarını verirken ayyıldız team'da boş durmadı ve sürekli protestosunu yaptı. Sen hangisinde ayyıldız teamın yanındaydın?

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)

zego adlı üyeden alıntı

Senin şehitlerin, sen evde rahat otur diye canlarını verirken ayyıldız team'da boş durmadı ve sürekli protestosunu yaptı. Sen hangisinde ayyıldız teamın yanındaydın?

Seni tebrik ediyorum

wmaraci
wmaraci

Kerpeten Kerpeten Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Profesyonel ıssız işsiz
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Ne yazarsanız yazın. Daha cevap vermiycem. Dinlemeyi bilmeyen, dediğim dedik adamlarla daha fazla tartışamam. Bir insana ne anlatırsan anlat; o kişinin dinlediği kadardır lafı ne kadar doğruymuş.

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)
@kerpeten
filtre yi niye abartıyosunuz bu kadar.Filtre istemiyosan senin için bir sorun yok.İlk başta bende tepki verdim ancak bu son hali gayet güzel oldu.Adam 11 yaşındaki kuzenim diyo bunlar için önlem alınsa pekte kötü olmaz.Ayrıyetten onlar bizim devlet sitemizi hackleyerek mi bizi savunuyolar.Biraz mantıklı olun ya.

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

zego adlı üyeden alıntı

terör örgütü sitelerinin hacklenmesi yeni birşey değilki ? bu yılalrdan beri yapılan birşey ve ben onada destek veriyorum.Herhangi biri terör örgütü sitesini hackledi diye açmadım bu konuyu.

Ek Olarak:

tugraweb adlı üyeden alıntı

@kerpeten
filtre yi niye abartıyosunuz bu kadar.Filtre istemiyosan senin için bir sorun yok.İlk başta bende tepki verdim ancak bu son hali gayet güzel oldu.Adam 11 yaşındaki kuzenim diyo bunlar için önlem alınsa pekte kötü olmaz.Ayrıyetten onlar bizim devlet sitemizi hackleyerek mi bizi savunuyolar.Biraz mantıklı olun ya.

ya onun için yüzlerce program ve yöntem var ben akrdeşim için hosts dosyasına kaç site ekledim haberiniz varmı ? Kisme kismeyi yemesin şimdi bunun için filtre koyulmadığını biliyoruz
not:konunun kapatılmasını rica edicem yoksa bu kadar hoş konuşmayabilirim

Kerpeten Kerpeten Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Profesyonel ıssız işsiz
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Son kez yazıyorum. tugraweb
Aranızda hiç biriniz mi izlemiyorsunuz ya da izlemediniz? Sütten çıkmış ak kaşık değil kimse. P.. izlemenin de kimseye zararı olamaz. Yasaklanınca içten içe isteyecek ve cinsellik duygusu artacaktır. Yasak meyve her zaman daha tatlıdır bunu bilin. Ayrıca @zego Ben hiç bir zaman rahat uyuyamıyorum aleviyim diye. Bu mudur benim rahatlığım?
En kısa sürede Finlandiya vatandaşlığına geçicem. İşlemlerim sürüyor. Türkiye vatandaşlığımı da sildiricem. Her konuyu şehitlere çekmeyin. Pc başında oturarak mı yapıyorsun milliyetçiliğini?

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar son uyarımdır, ceza vermekten kaçınmayacağım...

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14511
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
Konu Kapalı.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al