wmaraci reklam

Wmaraci PR2 mi oldu?

47 Mesajlar 6.277 Okunma
smmexpress

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Google içti galiba o kadar illegal backlink elde eden tema dağıtarak binlerce backlink elde eden site varken nasıl wmaraci'nin PR sini düşürür ki ?

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
reklam

Mustafa Cakmak Mustafa Cakmak Front-End & Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 60 / 71
  • Ticaret 8, (%100)

AcidBunny adlı üyeden alıntı

Bu yüzden yandex in biran once gelişmesini istiyoruz ya :)

gelişmesini istiyoruz ama gelişmesi için neler yapıyoruz??
ben sadece browserı kullanıyorum ama arama motorunu kullanmıyorum.

http://www.teknofiber.net - Teknoloji Blogu

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Sitelerden direk destek gerek. Aslında şöyel birşey yapsak, wmaraci arkadaşlarımız sağ üst köşeye yandex logosu fln koysak.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)

Freezby adlı üyeden alıntı

Sitelerden direk destek gerek. Aslında şöyel birşey yapsak, wmaraci arkadaşlarımız sağ üst köşeye yandex logosu fln koysak.

Yandex yeterince gelişmedi , tamam yapalım Google komple com.tr'yi kapatsın Tr işine son versin diyelim. Yandex hala indexleme yavaşlığı var bot okuduğu halde dizine vermiyor. Arama sonuçları berbat , gerçekten alakasız ve ekranı reklam kaplayan siteler çıkıyor hep. Bunlar çözülse yandex yerine ben reklam vericem program yazılımcılarına otomatik anasayfa olsun diye neredeyse :D
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

SyncMaster adlı üyeden alıntı

Yandex yeterince gelişmedi , tamam yapalım Google komple com.tr'yi kapatsın Tr işine son versin diyelim. Yandex hala indexleme yavaşlığı var bot okuduğu halde dizine vermiyor. Arama sonuçları berbat , gerçekten alakasız ve ekranı reklam kaplayan siteler çıkıyor hep. Bunlar çözülse yandex yerine ben reklam vericem program yazılımcılarına otomatik anasayfa olsun diye neredeyse :D

google Tr işine son vermesin hocam rekabet olsunki kaymağı biz yiyelim :))

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)

google Tr işine son vermesin hocam rekabet olsunki kaymağı biz yiyelim :))

Hocam rekabet çok zor , benim sitelerime gelen hitlerin yüzde vermeden söyliyim hepsi Google'den geliyor. Açıkca söylemek gerekirse yandex'i istiyorum ancak Google benim için daha faydalı az da olsa şükürler olsun hit geliyor. Yandex'ten hiç gelmiyor. Yandex'e bu durumu bildirdim , google'de üst sıralardayım ama yandexten hiç hit gelmiyor dedim ve botlar sitenize erişemiyordur diye cevap geldi. Ancak panelden baktığım zaman yandex botları bir kere bile hata vermemiş. Yani anlicağınız hepsi ayrı cambaz :rolleyes:

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)
Ahh google amca ahh

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

Hocam rekabet çok zor , benim sitelerime gelen hitlerin yüzde vermeden söyliyim hepsi Google'den geliyor. Açıkca söylemek gerekirse yandex'i istiyorum ancak Google benim için daha faydalı az da olsa şükürler olsun hit geliyor. Yandex'ten hiç gelmiyor. Yandex'e bu durumu bildirdim , google'de üst sıralardayım ama yandexten hiç hit gelmiyor dedim ve botlar sitenize erişemiyordur diye cevap geldi. Ancak panelden baktığım zaman yandex botları bir kere bile hata vermemiş. Yani anlicağınız hepsi ayrı cambaz :rolleyes:

Biz senelerce sitelerimizi özel olarak google a göre optimize ettik. Her olayı google a göre ayarladık. benim sitemdede %10 luk bir dilim yandexten %85 google dan :) kalan %5 zaten site müptelası. index konusunda google açık ara önde zaten onda şüphe yok. Yandex'in yayılamama sebepleri arasında ilk sıra reklam olayını hala başlatmadılar. Biz webmasterlar olarak bize faydası olmayan şeylere pek önem vermeyiz.

Örneğin acaba aramızda kaç arkadaş bing için özel optimizasyon yapıyor :) Yandexi yükseltecek olan webmasterlardır yok alışılmış yok kliçeleşmiş bunlar hikaye, Herkes sitesine Yandex'i arama motoru olarak kaydetmek için ufak bir kod koysun bütün tarayıcılar yandex'i arama motoru olarak tanımlar.

Çoğu kullanıcı tarayıcıya tıklayınca arama motoru açılsın oraya yazayım ister, sadeleştirilmiş bir yandex sayfasının google dan farklı olmayacağını düşünüyorum. İnsanlar aradığına bişekilde ulaşmak ister, bunun yandexmi googlemi olduğu çokta önemli değil :)

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)

Biz senelerce sitelerimizi özel olarak google a göre optimize ettik. Her olayı google a göre ayarladık. benim sitemdede %10 luk bir dilim yandexten %85 google dan :) kalan %5 zaten site müptelası. index konusunda google açık ara önde zaten onda şüphe yok. Yandex'in yayılamama sebepleri arasında ilk sıra reklam olayını hala başlatmadılar. Biz webmasterlar olarak bize faydası olmayan şeylere pek önem vermeyiz.

Örneğin acaba aramızda kaç arkadaş bing için özel optimizasyon yapıyor :) Yandexi yükseltecek olan webmasterlardır yok alışılmış yok kliçeleşmiş bunlar hikaye, Herkes sitesine Yandex'i arama motoru olarak kaydetmek için ufak bir kod koysun bütün tarayıcılar yandex'i arama motoru olarak tanımlar.

Çoğu kullanıcı tarayıcıya tıklayınca arama motoru açılsın oraya yazayım ister, sadeleştirilmiş bir yandex sayfasının google dan farklı olmayacağını düşünüyorum. İnsanlar aradığına bişekilde ulaşmak ister, bunun yandexmi googlemi olduğu çokta önemli değil :)

Tam üstüne bastın hocam ancak gönlümden geçeni söylemem gerekirse. Google amcayı çok isterim ve bir şey olursa harbiden üzülürüm. Ben daha çocuktum Google ile tanıştığımda internet varmı yok mu diye bile girerdim. Her şeyi google'den bakan bir insanım. O kadar yıllık emekleri var , bir o kadar çalışanları , bir o kadar hizmetleri. Ne biliyim bunların heba olmasını gerçekten içim el vermiyor arada bir. Oda biraz ayağını denk alsa yani işleri düzenli yapsa , mesela şu güncelleme olaylarını daha dikkatli davransa , adsense konusunda bir şeyler yapsa , Google'yi amcam beller sahip bile çıkarım :D

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

Tam üstüne bastın hocam ancak gönlümden geçeni söylemem gerekirse. Google amcayı çok isterim ve bir şey olursa harbiden üzülürüm. Ben daha çocuktum Google ile tanıştığımda internet varmı yok mu diye bile girerdim. Her şeyi google'den bakan bir insanım. O kadar yıllık emekleri var , bir o kadar çalışanları , bir o kadar hizmetleri. Ne biliyim bunların heba olmasını gerçekten içim el vermiyor arada bir. Oda biraz ayağını denk alsa yani işleri düzenli yapsa , mesela şu güncelleme olaylarını daha dikkatli davransa , adsense konusunda bir şeyler yapsa , Google'yi amcam beller sahip bile çıkarım :D

Google'sız bir internet dünyası zaten düşünülemez ki google'a birşey olacağı ihtimali % olarak matematik terimlerinde yok :) Biz sadece xxx bir firmanın google'a ciddi bir rakip olmasını istiyoruz. Emin olmalıyız ki bu sayede google daha da iyi olacaktır. Rekabetten zarar gelmez. Örneğin biz webmasterlar dan örnek verelim.

Diyelim ki biz her iddialı kelimemizde arama motorlarında kafadayız, sitemize eskisi kadar özen gösteremeyiz, her kelimede kafada olmayışımız bizi sürekli çalışmaya itiyor, sürekli güncel konular güncel haberler, özgün makaleler le sitelerimizi destekliyoruz.

Bunun bir başka varyasyonu google için geçerli, google'ı ayakta tutan şey reklam. Reklam gelirleri düşerse ;

1- Politikaları esnetir, saçma şeylerden hiçbir webmaster arkadaşımız ban yemez.
2- Bir ihtimal banlı hesapların masum olanlarına yönelik açılmalar bile olabilir, en azında 2. bir şans tanır.
3- TBM artar, arkadaşlarımız daha çok kazanır. Bunun için reklamverenlerden daha çok para alınacağını düşünmeyin aksine daha ucuz reklamlar verirler, bu artırımı google kendi komisyonundan kısarak yapar.
4- Google kendine bir çekidüzen verir bir silkelenir, zaten özenli çalışmaları var ama şu sıralar biraz dağıttılar.

Bunlar rüya değil her an gerçek olabilecek şeyler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al