bu konu üzerine yakında bir yazı yazacağım bir çok yerde görüyorumki örnek olarak ahmet ahmet su ahmet sunu yaptı hamet sudur ahmeti sevin ahmet nedir hamet bu mu vs gibi saçma sapan etiketler girmek zaten saçma google akıllı ama her zaman bence bu zarardır bu benim fikrim en yararlı olan ya bir kaç etiket mesela teknoloji kategrisinde bir yazıysa teknoloji fazlası zarar ama benim tercihimn gerekirse hiç kullanmamak ama bir kaç etiketten de zarar gelmez fazlasından emin olun fayda gelmez

Ek Olarak:

Enes Yiğit adlı üyeden alıntı

Hiçkimse kendini köprüden aşağı atmıyor. Sen kendini at da farklı ol. :)

arkadaşım sna sonuna kadar katılıyorum sizlere yemin olsunki gerçek budur seo konusundaki bütün gerçekler bildiğimiz konular aslında seo dur yani seo bi nevi politika ile yapılır bir kaç kişi ortaya laf atar o yararlı bu yararlı ama bu gercek deildir aksine seo budur ve insanları yanıltma ve sitelerinin yükselmesini istmeyen ince düsünen insanların uydurumalarıdır hani ben sen o ister herkes iyi site yapsın yükseklere gelsin ama bu seo teorilerini kullanan kisiler madem bu kadar zeki neden istesinki herkes yükselsin kendi yükselsin kralına meydan okusun ama bu bir oyundur arkadaslar su da var ki nofollow olayıda google nin en iyi hamlesidir bunun üzerindede ins ibrahimfirat net sitemde yazıcam dofollow link nofollowdan her zaman faydalıdır ve elinizden geldiğince dofollow ver,n linkleri ama sizin sitenizin üstndeyse size zarar değil fayda verecektir nofollow google nin sadece insanların bencil mi ve yararlı olmakmı yada paylaşmakmı die bizler sundugu en kaliteli oyunudur buna alet olmayın google her zaman yararlı seyleri sever ve sizde faydalı olunki google arakanızda olsun seo konusunda yazılanlara cizilenlere asla itimat etmeyin her kes kafasından yada bir kişinin uydurdugu fikri savunur yani % 99 kişi seo nedir bilmez herkesin bildiği ordan burdan duyma okuma olaylarıdır bi yönden seo budur yani buna inanamaktır arkadaslar beni ciddiye alın emin olun kazanacaksınız ben 6 aylıuk sitemi kendi fikirlerimle çok yükseklere tasıdım sadece bir konudan gelen hit 3k gerisini siz düsünün çoğunluğun ne dediğine değil aksi olsada bir kaç kişinin fikirlerinin pesinden gitmenizi tavsiye ederim bir kaç kişinin fikri özgündür ( google özgünlüğü sever ) bu manevi bir kelimedir anlayana.. o yüzden çok kişinin dediği google acısından bakarsak kopyala yapıştıur hesabı değilmi arkdaslar neyse bir çok kişi fikrime katılmayacak ama bir iki kişinin beni anlaması beni daha mutlu eder herkesin benimseyeceğini. sanmam biraz ince akıl ve zeka gerekir dostlar

şu yazımı okumanuzı tavsiye ederim ve fikirlerinizi beklerim http://www.ibrahimfirat.net/2013/04/seo-ve-gercekler.html