wmaraci reklam
lidertakipci

En ucuz .com domain hangi firmada?

31 Mesajlar 8.614 Okunma
wmaraci reklam

39ekran 39ekran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Hani Türk firması en ucuza veriyor acaba .com domaini?
Yardımcı olursanız sevinirim.

bu devirde tabiata güvenip işe başladık; ondan mı böyle oldu acaba?
wmaraci
reklam

Tex Tex Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek deynekçi
  • Konum Batman
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Belli dönemlerde kampanyalar yapıyorlar, %20 lik indirimler ve saire host.net.tr ve ihs.com.tr hosting hizmeti alana ücretsiz karşılıyordu yakın zamana kadar devam ediyormu bilmiyorum. Genel olarak şu firma hem güvenli hem diğerlerinden çok ucuz denebilen görmedim henüz.

BilalTurkmen BilalTurkmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Türk olarak bilmiyorum da yabancı olarak godady haftada yada 2 haftada 1 [$1.99 ] yada [$0,99] lık indirim kuponları dağıtıyor. Takip edersen yabancı firmalardan gayet rahat şekilde alabilirsin.

• Üyelik 25.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

BilalTurkmen adlı üyeden alıntı

Türk olarak bilmiyorum da yabancı olarak godady haftada yada 2 haftada 1 [$1.99 ] yada [$0,99] lık indirim kuponları dağıtıyor. Takip edersen yabancı firmalardan gayet rahat şekilde alabilirsin.

Teşekkürler yorumlar için fakat bir şey merak ediyorum. Yabancı firmalardan kredi kartımla aldığım taktirde vergi artışı vs. olur mu? Yoksa Türk firmalarından aldığım gibi aynı şekilde mi yansır faturama?

wmaraci
wmaraci

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

39ekran adlı üyeden alıntı

Teşekkürler yorumlar için fakat bir şey merak ediyorum. Yabancı firmalardan kredi kartımla aldığım taktirde vergi artışı vs. olur mu? Yoksa Türk firmalarından aldığım gibi aynı şekilde mi yansır faturama?

Vergi artışı olmuyor yazılan fiyat kadar alıyor. Faturanızda görünür tabi ki de.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Godaddy her zaman 2.99$'lık .com'a domain alma imkanı sunuyor ve zaman zaman bu değeri 0.99$ -1.99$ gibi aşağı değerlere çekebiliyor kısa süreliğine.

Bir de Yahoo'da var zannımca devam ediyor .com domainler 1.9$ en son bet uzantılı alan adları da eklemişti.

TR firmalarından ise arada bir nadir de olsa indirim oluyor genelde 10 TL'ye kadar düşebiliyorlar altına düşemiyorlar.

İndirimli olarak bir yerden alanadı (domain) aldıktan sonra uygun fiyata uzatma seçeneği sunmazlar ise önerim İHS'ye taşımandır.

EK: Vergi artışı falan oluyor mu denilmiş ? Ne ücreti alındığını tam bilmiyorum ama örn: Goodady'de normalde domain 2.99$ iken en son ödeme kısmında 3.13$'cık oluyor pek fazla bir şey olmuyor.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 25.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Godaddy her zaman 2.99$'lık .com'a domain alma imkanı sunuyor ve zaman zaman bu değeri 0.99$ -1.99$ gibi aşağı değerlere çekebiliyor kısa süreliğine.

Bir de Yahoo'da var zannımca devam ediyor .com domainler 1.9$ en son bet uzantılı alan adları da eklemişti.

TR firmalarından ise arada bir nadir de olsa indirim oluyor genelde 10 TL'ye kadar düşebiliyorlar altına düşemiyorlar.

İndirimli olarak bir yerden alanadı (domain) aldıktan sonra uygun fiyata uzatma seçeneği sunmazlar ise önerim İHS'ye taşımandır.

EK: Vergi artışı falan oluyor mu denilmiş ? Ne ücreti alındığını tam bilmiyorum ama örn: Goodady'de normalde domain 2.99$ iken en son ödeme kısmında 3.13$'cık oluyor pek fazla bir şey olmuyor.

Güzel bilgiler vermişsiniz. Bu kampanyalardan nasıl haberdar olabilirim peki? Devamlı oluyor mu?

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Yahoo'nun bu linkine tıkla: http://smallbusiness.yahoo.com/domains/ eğer sağda .coms 1.99$ yazıyor ise halen devam etmektedir kampanyası.

Domaini alırken muhtemelen sıkıntı yaşayabilirsin bu yüzden nasıl alabileceğin burada anlatılıyor: http://hayalcin.com/yahoodan-domain-ve-host-alirken-promosyon-kodu-kullanimi.html

-----------------------------------------------------------------------------------

Aktif Godaddy Kampanyalarını Nasıl Öğrenebilirsiniz ?

Godaddy‘de hemen hemen her zaman bir takım kampanyalar olur;promosyon kodunun her zaman öğrenmeniz/kampanyayı duymanız kolay olmaz.Size bu nokta da da güzel bir taktik sunuyorum Godaddy’de güzel bir kampanya olup olmadığını öğrenmek için Google’a ”Godaddy” yazınız,eğer Godaddy’nin güncel ve cazip bir kampanyası var ise arama sonuçlarının hemen üstünde Godaddy’nin kampanya reklamı çıkacaktır. O reklama tıklayarak reklam da belirtilen fiyata domain alabilirsiniz.Direk kampanya haberi olan linke tıkladığınız için,o kampanyanın promosyon kodu otomatik olarak geçecektir.

Bir diğer kampanyaları öğrenme ve kampanyalı fiyat üzerinden alma taktiği ise herhangi .com uzantılı bir domaini alışveriş sepetinize atıp alacakmış gibi bir kaç adım ilerledikten sonra sepete geri dönüp domaini silmektir.Sepetinize geri dönüp domaini sildiğiniz de Godaddy o an size en cazip kampanyasını sunacaktır.Bu yöntem ile 3 tane domain aldım ve yeni kampanyalar ile de 2 domain aldım oldu toplam 5 domain 5′i da 3.13$’dan
Kaynak: www.hayalcin.com

Promosyon kodu ile domaini nasıl alabileceğiniz anlatılıyor burada da:http://hayalcin.com/godaddyde-promosyon-kod-nasil-kullanilir-ve-domain-nasil-alinir.html

-------------------------------------------------------------------------------------

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Daha.net'ten başka bütün Türk firmalarını tercih edebilirsin (Daha.net'te herhangi .com, net, .org domain 32 TL'dir).

Youtube: NovaMobi Teknoloji

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
ihs.com.tr en iyilerden biridir. Benim godaddy dışında kullandığım tek yerdir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al