freelance iş ilanları

iade ile ilgili garip bir durum

5 Mesajlar 727 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Merhabalar,

Firma ismi belirtmeyeceğim. Yaklaşık 1 buçuk aydır iade bekliyoruz. Başta 7+15 Gün iade süreci en fazla 21 Gün dediler. Eyvallah dedik. Sonra PAYPAL para aktarımı için gerekli işlemleri yaptık dediler. Bir kaç güne gerçekleşir dediler. Eyvallah dedik. Sonra hesabımız bloke olmuş aktarım yapamıyoruz dediler ben başta PAYPAL hesapları zannettim BLOKE olan paypal maillerini falan değiştirdiler. Sonradan öğrendim ki BANKA HESAPLARI bloke olmuş 2 haftadır avukat uğraşıyormuş sorun ile öyle diyorlar. Fakat şöyle bir durum var ki ödeme yapamıyorlar ama ALABİLİYORLAR.

Böyle bir şey mümkün mü? Eğer değilse artık canımı sıkmaya başladı gerekli yerlere şikayet etmeyi düşünüyorum.

wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Bloke olmuşsa hesap para aktarımı olmaz. 1-2 gün içerisinde iade yapmazsanız gerekli yerlere başvuracağım deyin sert konuşun paranızı iade ederler.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Bloke olan hesap nasıl ödeme alır ki?

Kendi banka hesabımda yaşadım, uzun süre para transferi yapmamıştım. Hesabımda da para olmadığı için banka hesap işletim ücretini 3 ay alamayınca hesabımı bloke etmişti. Ödeme alacaktım ödeme gelmedi, bankayla görüştüm öyle farkettim.

Yani bloke olan hesap alamaz diye düşünüyorum, bankadan bankaya farketmiyorsa tabiki.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Bloke olmuşsa hesap para aktarımı olmaz. 1-2 gün içerisinde iade yapmazsanız gerekli yerlere başvuracağım deyin sert konuşun paranızı iade ederler.

Bugün - Yarın son kez görüşeceğim olmazsa öyle yapacağım artık.

Mertcan adlı üyeden alıntı

Bloke olan hesap nasıl ödeme alır ki?

Kendi banka hesabımda yaşadım, uzun süre para transferi yapmamıştım. Hesabımda da para olmadığı için banka hesap işletim ücretini 3 ay alamayınca hesabımı bloke etmişti. Ödeme alacaktım ödeme gelmedi, bankayla görüştüm öyle farkettim.

Yani bloke olan hesap alamaz diye düşünüyorum, bankadan bankaya farketmiyorsa tabiki.

Bende öyle düşünüyorum fakat şüpheye düşmemin sebebi, PAYPAL da bloke olunca ödeme alabiliyorsun ondan acaba bankalarda da öyle olabilir mi diye düşündüm.

wmaraci
wmaraci

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Bugün - Yarın son kez görüşeceğim olmazsa öyle yapacağım artık.

Bende öyle düşünüyorum fakat şüpheye düşmemin sebebi, PAYPAL da bloke olunca ödeme alabiliyorsun ondan acaba bankalarda da öyle olabilir mi diye düşündüm.

Yok panpa payla arıza veriyor bazen normal hesaba bile para yatırımasına izin vermiyor sanki uyuşturucu kaçakcılığı yapıyorum diyesi geliyor Paypala insanın.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al