freelance iş ilanları

Resim Baclink

7 Mesajlar 1.088 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Bilen vardır belkide düşünen belkide yaşayan v.s v.s.Simdi biri cıkıpta la bit git durmadan backlink backlink diyon cok sey biliyormus gibi :) Dermi der.Bende aslında pek umursamızdım backlinki ama ilaç gibi geliyor who is backlink v.s göstermelik onlar.
Neyse mevzuya gelelim mevzudan önce bana bu backlinki alkol bagımlııs gibi alıstırann büyük film sitelerinden bir elemana ait.Adama fikir karsılıgı site optimazasyonu yaptım ama iyid e yaptım % 900 ee dedim benim seo fikrimi ver gideyim Misali bana verdiği cevap.
a.kelime
Hass dedim bumuydu ama olsun güzel fikir almıstım cünkü daha önce aldıgım linkler bu tarz birşey değildi.

Derken bugün de sunu demek istiyorum arkadaslar bugünlerde bazı sitelere yani kaliteli sitelere link eklemek imkansız gibi misal pr 7 - 8 veya kendinizle eş degerli sitelere.O zaman söyle bir mantık yapabiliriz.
Bir resim yapıyoruz bir misaldir onalrca yapıp kendi sitemize yüklüyoruz.Ve bu resimleri mümkün oldugunca saga sola eşe dosta foruma bloga neresi olursa eklemeye calısıyoruz.Ahmet görüyor o resimi pr 4 sitesine ekliyor.Mehmet görüyor okul sitesi var admaın orada paylasıyor.v.s v.s derken google-bot.html geliyor bakıyor ki bir resim adam resim tag eklemişmi eklemişmi bizi ilgilendirmez onun sorunu google amca ona kızar ama burada birşey farkeder sitede bizim domainimiz geciyor.Mikemmel bence sonucta amca bey linke bakmaz mı * Ah nasıl derler another text sanırım ondan olyabilir ama prnizi etkiler.Gibi me geliyor.
Tek sıkıntı zannımca trafikten de yersiniz.Host v.s kullanıyorsanız böylesi seyelre pek bulamasın zira bazı host firmaları amcalarımız bana yaptıkalrı gibi sunucu al yoksa stutgart derlerse sitelerinizi bir iki aya anca toplarsınız.

Kıssadan hisse eger resimelrimizi ne kadar yaymaya calısırsak o kadan iyi.
Uyarılar : Sakın resimlerin üstüne site adresi yazmayın paylasımın azalmasına sebeb olursunuz.
Adult ve benzeri siteniz yoksa acık secik fotolarda atmayın sakat sitelerde yayınlanır.
Son olarakta hizliresim.com backlinkelrini kontrole derseniz beni daha iyi anlamıs olursunuz.Ben biraz anlatım bozukluguna sahip bir insanım mahsur görün.
Örnek : http://frmtr.com/bilgisayar-guvenligi-hakkinda-sorulariniz-ve-sorunlariniz/4525481-yardim-lutfen-keyloger.html

wmaraci
reklam

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam yazdıklarınızdan hiç bir şey anlamadım desem kızar mısınız ?

• Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)

blueffect adlı üyeden alıntı

Hocam yazdıklarınızdan hiç bir şey anlamadım desem kızar mısınız ?

Est.ne demek dediğim gibi bazen anlatmakta güclük cekiyorum.
Ama misalleme verelim simdi hocam benim sitem hizliresim.com diyelim değilmi.Ben alıyorum güzel bir resim onu siteme yüklüyorum daha sonra bu resimi forum sitelerine atıyorum hatta varsa eş dost onlara rica edip sitelerine atıyoruz.Bu sekilde baska bir kişi daha görüp resime sag tık yapıp resim url kopyala ile kendi sitesine koyarsa böyle böyle sizin resiminiz dagılmıs olacak.
Googlede siteleri html türünde indexlediği için orada sizin linkinizi görecek bir nenvi küçük backlink almıs olacaksınız.Yani hizliresim.com bugün pr 5 ise bunun şüphesiz bu tarz bir yöntemle etkisi olmustur değilmi.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam öyle diyorsunuzda örneğin ben hizliresim'den bir resimi aldım wmaracında paylaştım, google indexleyince o resimide buraya ait olarak indexliyor wmaracında indexleniyor ama resim hizliresimde barınıyor.
ebulfeth

kişi bu mesajı beğendi.

boş çuval dik durmaz
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Görsel aramalarda belki wmaracı cıkabilir ama benim demek istediğim googlle sizin sitenizi görüyor burada onu izah etmekye calıstım ahh denenmiş birşey mi hayır sadece hizliresimin pr5 olması ve backlink kontrollerini yapmam sonucunda böyle bir kanıya vardım.Belki işe yarar diye kostuım geldim :)
AhmetOztasci

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

ebulfeth adlı üyeden alıntı

Görsel aramalarda belki wmaracı cıkabilir ama benim demek istediğim googlle sizin sitenizi görüyor burada onu izah etmekye calıstım ahh denenmiş birşey mi hayır sadece hizliresimin pr5 olması ve backlink kontrollerini yapmam sonucunda böyle bir kanıya vardım.Belki işe yarar diye kostuım geldim :)

Aslında cidden öyle, google html'e bakarak indexliyor orada bizim sitemizin linkini görüyor haklı olabilirsiniz.

boş çuval dik durmaz

lodos lodos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 281 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
Bu şekilde anlatınca daha iyi anladım. herkes düz yazı yazıyor okumuyordum, sizin yazıyı itinayla okudum. :) Güzel noktalara değinmişsiniz. Emeğinize sağlık.
ebulfeth

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al