wmaraci reklam
lidertakipci

Site Sahipleri İçin Yüksek Gelir Sağlayacak Bir Model

7 Mesajlar 1.779 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

huseyintemizyurek huseyintemizyurek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Uzun süredir geliştirmeleri süren ve son bir buçuk aydır test yayınları süren ihale sitemiz TamVakti'nin İş Ortaklığı Programı'nın açılışını gerçekleştirdik.

Firmalar, webmasterlar ve blog yazarları için yüksek gelir sağlayacak bir kazanç kaynağı oluşturmayı hedefledik. Bu nedenle hem klik başına hem üye başına aynı anda gelir sağladığınız bir model kurduk. Bu modeli kurarken kendi kazançlarımızı uzun vadeye yayarak, İş Ortağına yüksek ücretler sunduk.

TamVakti İş Ortaklığı Programı'nın site sahipleri için çok önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, TamVakti yeni bir e-ticaret sitesi olduğundan reklamlara tıklayan ziyaretçilerin siteyle ilk kez karşılaşma ihtimalinin yüksek olmasından dolayı üye olma potansiyeli çok fazladır. Bunun yanı sıra ihale modeli gereği reklamlarda görüntülenen tavan fiyatlar ürünler için çok ucuzdur. (Aynı şekilde Fiyatı Gör tuşlarıda ziyaretçileri tetiklemektedir.) Bu sebeple reklamlar tıklamaya teşvik edicidir.

Test aşamalarımıza katılan internet sitelerinde kullanılan diğer Türk firmalara ait İş Ortaklıkları programlarına göre daha üstün kazançlar sağladığımız tespit edilmiştir. Bu nedenle İş Ortaklığı Programımızın avatantajlarını görmek için mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Tahmini kazanç hesapla
Kaynak
------------------------------------------------------------------

wmaraci
reklam

ByCookie ByCookie webtikk.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Geçici bir süre yeni başvuru alınmamaktadır. Lütfen duyurularımızı takipte kalın.

Diyor ?

-10 karakter enabled-

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

ByCookie adlı üyeden alıntı

Diyor ?

-10 karakter enabled-

Çünkü bu site kurulalı kaç sene oluyor ben geçen sene kullanıyordum reklamlarını ondan öncesini bilmiyorum :)

ByCookie ByCookie webtikk.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

ülker adlı üyeden alıntı

Çünkü bu site kurulalı kaç sene oluyor ben geçen sene kullanıyordum reklamlarını ondan öncesini bilmiyorum :)

Ödeme aldınız mı hiç?

wmaraci
wmaraci

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Evet, daha önceden siteye üye getirdiğinizdede 2-3 tl arası para veriyordu 50 tlde ödeme yapıyordu tabi şimdi nasıl bilmiyorum.

huseyintemizyurek huseyintemizyurek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

ülker adlı üyeden alıntı

Evet, daha önceden siteye üye getirdiğinizdede 2-3 tl arası para veriyordu 50 tlde ödeme yapıyordu tabi şimdi nasıl bilmiyorum.

O zaman; dediği gibi yapmak gerek.Takipte kalmak gerek :)

teribogart teribogart tekstil Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
arkadaşlar kullanmadığım reklam sitesi kalmadı albirini vur ötekine web sitenizden hakkınızı veren tek bir firma var oda adsense o yüzden adsense haricinde reklam firmasının reklamlarını koyupta sitenizi kalabalıklaştırmayın amele hizmetinden başka bir şey değil adsense kurallarına uymayan site yapmayın forum sitesi yapmayın film bölümü yapmayın dizi bölümü yapmayın müzik bölümü yapmayın, youtube, mynet, izlesene videoları telif hahhı adsense kurallarına uymaz konu başlığında indir,bindir,download,izle,seyret vb... bunlara da dikkat

yok ben web sitemi para kazanmak için yapmadım derseniz yukarıda saydıklarımın hepsi serbest ne bo???? yerseniz yiyin :D

isfikirleri-girisimcilik.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al