wmaraci reklam
lidertakipci

Responsive Temada Düzenleme

3 Mesajlar 1.490 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hojja hojja Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar www.odulhali.com sitemde responsive bir teme kullanıyorum, istediğim bir nokta var ki o da şu; siteyi küçültürken menü kısmı tek buton haline geliyor burada sorun yok fakat, bu butona basınca Ürünler Menümün tüm alt menüleri de gözüküyor bunu nasıl gizleyebiliriz?

wmaraci
reklam

null null WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek N/S Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konu ile ilgili daha önceki başlıklarınızda size div/css ile ilgili bilgiler aktarmıştık. Siz birşeyler öğrenmek yerine kendinize iş yaptırmaya çalışıyorsunuz. Bu tip problemler div katman(layer) ayarları ile ilgilidir. Ben ve diğer arkadaşların sizin daha önceki konularınızda cevapladığı z-index ile ilgili makale araştırdınız mı ?

Sürekli msn-skype verip bana yardımcı olun mantığında ilerliyorsunuz ama bu durumun WmAraci.com sitesine bir katkısı olmadığı gibi forum mantığına da aykırıdır.

Bu tip web sitelerinin amacı iletilen problemleri beraber paylaşıp/çözerek diğer kullanıcılara da katkıda bulunmaktır. Sizler işi tamamen "armut piş ağzıma düş" mantığına getirmiş bulunmaktasınız. Mesajlarınızın bir çoğunda birşeyler öğrenmek yerine sürekli "bu problemi nasıl çözerim msn vereyim yardımcı olun" olarak hareket ediyorsunuz.

Şu an burada yazdıklarımı yanlış anlayabilirsiniz ama tamamen sizin iyiliğiniz için yazmaktayım. Yarın bir gün gerçek bir webmaster olduğunuzda da problemlerinizi forumlara yazarak değil araştırma yapıp öğrenerek çözmeniz gerekecektir.

Burdan bizlere "şu iş nasıl yapılır, yada neden böyle oluyor" diye soru sormanız hem sizin için hemde diğer kullanıcılar daha iyi olacaktır.
hojja

kişi bu mesajı beğendi.

hojja hojja Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

null adlı üyeden alıntı

Bu konu ile ilgili daha önceki başlıklarınızda size div/css ile ilgili bilgiler aktarmıştık. Siz birşeyler öğrenmek yerine kendinize iş yaptırmaya çalışıyorsunuz. Bu tip problemler div katman(layer) ayarları ile ilgilidir. Ben ve diğer arkadaşların sizin daha önceki konularınızda cevapladığı z-index ile ilgili makale araştırdınız mı ?

Sürekli msn-skype verip bana yardımcı olun mantığında ilerliyorsunuz ama bu durumun WmAraci.com sitesine bir katkısı olmadığı gibi forum mantığına da aykırıdır.

Bu tip web sitelerinin amacı iletilen problemleri beraber paylaşıp/çözerek diğer kullanıcılara da katkıda bulunmaktır. Sizler işi tamamen "armut piş ağzıma düş" mantığına getirmiş bulunmaktasınız. Mesajlarınızın bir çoğunda birşeyler öğrenmek yerine sürekli "bu problemi nasıl çözerim msn vereyim yardımcı olun" olarak hareket ediyorsunuz.

Şu an burada yazdıklarımı yanlış anlayabilirsiniz ama tamamen sizin iyiliğiniz için yazmaktayım. Yarın bir gün gerçek bir webmaster olduğunuzda da problemlerinizi forumlara yazarak değil araştırma yapıp öğrenerek çözmeniz gerekecektir.

Burdan bizlere "şu iş nasıl yapılır, yada neden böyle oluyor" diye soru sormanız hem sizin için hemde diğer kullanıcılar daha iyi olacaktır.

Hocam öncelikle soruyu yanlış sormuşum
Bir haftadır responsive temalar üzerinde uğraşıyorum ve genel mantık şu
@media screen and (max-width:670px) {
.Kaybolmasını İstediğimiz Yer { display: none }
}

Fakat ben bugünkü sorunumda kaybolmasını istediğim yerin neresi olduğunu bulamadım.
Sanırım sorunum şimdi daha açık bir hale gelmiştir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al