freelance iş ilanları

Kazanç Sağlayabilecek Projeler Nelerdir??

14 Mesajlar 2.936 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SeydaASAN SeydaASAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 4, (%100)

Harun Okumuş adlı üyeden alıntı

hocam, film sitelerine adsense vermiyor bildiğim kadarıyla, nasıl kazanabiliriz??

peki tek kazanç adsense mi ?

wmaraci
reklam

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

Seyda AŞAN adlı üyeden alıntı

peki tek kazanç adsense mi ?

değil tabi ki, sizden örnek istedim yani

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Yeni bir şey kalmadı mı? Bu nasıl bir cahilliktir böyle. 1 günde 1440 dakika var. O 1440 dakikanın 1 dakikasını wired.com'a bakmak için harcasan niye sana direk cahil dediğimi anlar, bu yorumum için bana kızmazsın :) Her gün yeni bir şey çıkıyor ve her gün 1 kişi, belki daha fazlası milyoner oluyor.

Zaman kaybı meselesine gelince, yeni bir fikir, bir yere oturup "Hıımmm yeni bir fikir bulana kadar buradan kalkmamalıyım." diye bulunmaz. Yaşarsın ve yaşadıkların, tecrübelerin sana o ilhamı verir. Ama şöyle de bir şey var ki şans eğitimsiz beyinlere gülmez. O yüzden benim tavsiyem "Yeni bir fikir mi istiyorsun? Yaşa ve öğren."

neden kızıyım katılıyorum yazdığına, ben genelleme yapmıştım ama geri alıyorum hergün yeni birsey çıkıyor ama bizden değil ülkemizden değil css yi tam anlamıyla kodlayabilenlerden bu işin ustası ehli kişilerden hersey ingilizce tabanlı olmuş gidiyor eğitimi için ek gelir modeli arıyan birisinden yeni bir fikir bulup tasarlamasını istemen bana yanlış geldi Türk insanları çok zeki birçok çözüm yolu buluyoruz ve bakış açılarımız geniş ama tam anlamıyla bir ingilizce veya kodlama bilgimiz olmadığından dolayı bu fikirlerimizi rafa kaldırıyoruz birçok insan aynı şeyi yapıyor eminimki bu ülkede birçok fikir yeni birseyler bulunmuştur ve aynı gün veya aynı hafta rafa kaldırılmıştır

yazdığımı anlamanız için 2 kere okuyun üstüne birde Bu Videoyu 2 kere izleyin belki ne demek istediğimi anlarsınız

umarım yorumumdan dolayı bana kızmazsın :)
isousluer tahatr

kişi bu mesajı beğendi.

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Başka fikri olan var mı?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al