wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Hesabımı Hala İnceliyor

35 Mesajlar 6.554 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yurdabak yurdabak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
İmzamda yer alan sitem için Adsense başvurusunda bulundum, sitem fena trafik almıyor, özgün içerikler var. Ama ne hikmetse başvurum sürekli siteniz inceleniyor uyarısıyla bekletilmekte. Yaklaşık 1,5 aydır durum aynı, reklamı siliyorum tekrar gönderiyorum yine aynı cevabı alıyorum. Bu arada reklam kısımlarında boşluk görmektende bıkmış durumdayım. Ben bir yerlerde yanlışlık mı yapıyorum acaba ? Yada onaylanması için farklı bir şeyler mi yapmak lazım ? Önerilerinizi bekliyorum..

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Ahh be hocam benim hesabım durduruldu :D içinde paralarımda gitti ben ne yapım :D

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Destiny adlı üyeden alıntı

Ahh be hocam benim hesabım durduruldu :D içinde paralarımda gitti ben ne yapım :D

Geçmiş olsun kardeşim :) para bu gelir bir şekilde geri, sıkma canını :) ama sen en azından başka yol çizebilirsin kendine, böylesi daha fena süründürüyor , ya "onayladım" desin yada "onaylamıyorum başka kapıya" desinde bizde beklemekten kurtulalım artık :)

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

yurdabak adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun kardeşim :) para bu gelir bir şekilde geri, sıkma canını :) ama sen en azından başka yol çizebilirsin kendine, böylesi daha fena süründürüyor , ya "onayladım" desin yada "onaylamıyorum başka kapıya" desinde bizde beklemekten kurtulalım artık :)

Aynı durumdayım hocam sürekli inceleniyoruz...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Aynı durumdayım hocam sürekli inceleniyoruz...

valla kardeş iyicene sinirimi bozmaya başladı bu durum, benden daha az hitli, daha kötü siteler tıkır tıkır reklam gösterirken, bizim ekranlarımız boş.. Her Adsense ekranına girdiğimde bu sinir bozucu "İçerik için AdSense başvurunuz hâlâ inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana veya reddedilene kadar yalnızca boş reklamlar göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin." mesajı görmekten bıktım. Ellerimiz hep böyle boş kalacak sanırım..

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

valla kardeş iyicene sinirimi bozmaya başladı bu durum, benden daha az hitli, daha kötü siteler tıkır tıkır reklam gösterirken, bizim ekranlarımız boş.. Her Adsense ekranına girdiğimde bu sinir bozucu "İçerik için AdSense başvurunuz hâlâ inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana veya reddedilene kadar yalnızca boş reklamlar göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin." mesajı görmekten bıktım. Ellerimiz hep böyle boş kalacak sanırım..

2 gündür araştırıyorum hocam nasıl hızlı onay alınır diye elle tutulur bir şeyler bulabilirsem sizle paylaşmak isterim. Skype falan var mı?

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

2 gündür araştırıyorum hocam nasıl hızlı onay alınır diye elle tutulur bir şeyler bulabilirsem sizle paylaşmak isterim. Skype falan var mı?

bende çok araştırdım ama elle tutulur bişey bulamadım hala.. Hayır bir yerlerde yanlışlık mı yaptık diye düşünüyorum ama herşey herkesin yaptığı gibi.. DM atıyorum mail adresimi, birşeyler bulabilirsek birbirimizle paylaşırız..

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

bende çok araştırdım ama elle tutulur bişey bulamadım hala.. Hayır bir yerlerde yanlışlık mı yaptık diye düşünüyorum ama herşey herkesin yaptığı gibi.. DM atıyorum mail adresimi, birşeyler bulabilirsek birbirimizle paylaşırız..

hocam hala inceleniyormu ?

defensive defensive WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 14 / 167
  • Ticaret 35, (%100)
google'dan 2 kere hesap aldım ikisini de 10$dan sonra banladı google işine geleni tutuyor işine geleni gönderiyor

durancan durancan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 57 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
hocam sizin hesabınız onaylanmıyor benim ev adresim onaylanmıyor 3 haftadır işe bakın :D parayı yollamamak için her şeyi yapıyor adiler :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al