wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Hesabımı Hala İnceliyor

35 Mesajlar 6.564 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yurdabak yurdabak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam hala inceleniyormu ?

Hala incelenmeye devam, neyi inceliyorlar anlamakta güçlük çekiyorum. Ya onayla, ya reddet.. Nedir bu anlamıyorum..

defensive adlı üyeden alıntı

google'dan 2 kere hesap aldım ikisini de 10$dan sonra banladı google işine geleni tutuyor işine geleni gönderiyor

Banlasa ben razıyım, o'da yok.. resmen süründürüyor şu anda.. :)

durancan adlı üyeden alıntı

hocam sizin hesabınız onaylanmıyor benim ev adresim onaylanmıyor 3 haftadır işe bakın :D parayı yollamamak için her şeyi yapıyor adiler :D

Sen en azından hesabı onaylattırmışsın :) biz o günleri görebilecek miyiz merakla bekliyorum ?

wmaraci
reklam

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

yurdabak adlı üyeden alıntı

Hala incelenmeye devam, neyi inceliyorlar anlamakta güçlük çekiyorum. Ya onayla, ya reddet.. Nedir bu anlamıyorum..

hocam tavsiyem adsense başvurunuzu iptal edin öncelikle

sonra ise

sitenizdeki sağ üst kısımdaki reklamı kaldırın orası boşta kalsın

sağ alt kısımda toplist iyi.tc sipersahne bunları da kaldırın

sağdaki kitap önerileri kısmını da kaldırın

eğer kopya makaleniz var ise onuda taslak konumuna alın böyle internetten kısa yazılar alıp makalenin içine yerleştirdiyseniz o makaleleri taslak olarak güncelleyin

gerçekten kendinizin yazdığı az sayıdaki makale ile 7-8-10 makale ile tekrar başvuru yapınız

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

hocam tavsiyem adsense başvurunuzu iptal edin öncelikle

sonra ise

sitenizdeki sağ üst kısımdaki reklamı kaldırın orası boşta kalsın

sağ alt kısımda toplist iyi.tc sipersahne bunları da kaldırın

sağdaki kitap önerileri kısmını da kaldırın

eğer kopya makaleniz var ise onuda taslak konumuna alın böyle internetten kısa yazılar alıp makalenin içine yerleştirdiyseniz o makaleleri taslak olarak güncelleyin

gerçekten kendinizin yazdığı az sayıdaki makale ile 7-8-10 makale ile tekrar başvuru yapınız

Açıklamalar için sağol öncelikle..

Reklam başvurusunu iptal ettim.
Sağ üst reklam banner'ını kaldırdım.
Altta ki linkleri kaldırdım.
Kitap önerilerini kaldırdım.
Yalnız yazılarda birebir kopya olanlar tek tük var, ama genelde alıntı yapsam bile yazıları, kendimden kelimeler katarak güncellemeye çalışıyorum. Bu yazılarda aramalarda ilk sıralarda, 150 günlük tekil hit getiriyor yazılar. Şimdi bu yazıları taslak yaparsam aramalarda alt sıralara düşmez miyim ? Dimyata giderken elde ki bulgurdan olmayalım sonra :)

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

Açıklamalar için sağol öncelikle..

Reklam başvurusunu iptal ettim.
Sağ üst reklam banner'ını kaldırdım.
Altta ki linkleri kaldırdım.
Kitap önerilerini kaldırdım.
Yalnız yazılarda birebir kopya olanlar tek tük var, ama genelde alıntı yapsam bile yazıları, kendimden kelimeler katarak güncellemeye çalışıyorum. Bu yazılarda aramalarda ilk sıralarda, 150 günlük tekil hit getiriyor yazılar. Şimdi bu yazıları taslak yaparsam aramalarda alt sıralara düşmez miyim ? Dimyata giderken elde ki bulgurdan olmayalım sonra :)

hocam ozaman tek tür olan makaleyi kaldırman daha iyi olur 1.e 1 aynı kopya makaleyi taslak olarak kaldır köprüyü geçene kadar artık :) :) :)

bu şekilde başvurun bakalım sonuçlarınızı merakla bekliyor olucam

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

hocam ozaman tek tür olan makaleyi kaldırman daha iyi olur 1.e 1 aynı kopya makaleyi taslak olarak kaldır köprüyü geçene kadar artık :) :) :)

bu şekilde başvurun bakalım sonuçlarınızı merakla bekliyor olucam

Tamamdır o şekilde yapıyorum o zaman, bu arada bu adsense hesabını tamamen iptal edip, yeni bir mail adresiyle başvuruyu yapsam nasıl olur ? Sanki ne yapsam bu hesapla onaylamayacak gibime geliyor :)

Bakalım sonuçları buradan mutlaka paylaşacağım.. :)

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

Tamamdır o şekilde yapıyorum o zaman, bu arada bu adsense hesabını tamamen iptal edip, yeni bir mail adresiyle başvuruyu yapsam nasıl olur ? Sanki ne yapsam bu hesapla onaylamayacak gibime geliyor :)

Bakalım sonuçları buradan mutlaka paylaşacağım.. :)

hocam aslında onuda yazacaktım ama vazgeçtim o birsonraki atacağınız adım olsun bu şekilde inşallah kabul edilirsiniz hani red cevabı gelse bile nedenlerini söyleyecektir ona göre bir yol izlersiniz kabul olur sa sorun yok hala incelenirse yeniden bir gmail hesabı alın adsense başvurusu yapın ama bu en son ki hamleniz olsun bana göre :)

Ek Olarak: bu arada sağ yukarıdaki reklam kutusunu koyma imkanınız varmı boş kalsın içinde reklam olmasın üzerine sponsor bağlantılar yazın :)
yurdabak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

hocam aslında onuda yazacaktım ama vazgeçtim o birsonraki atacağınız adım olsun bu şekilde inşallah kabul edilirsiniz hani red cevabı gelse bile nedenlerini söyleyecektir ona göre bir yol izlersiniz kabul olur sa sorun yok hala incelenirse yeniden bir gmail hesabı alın adsense başvurusu yapın ama bu en son ki hamleniz olsun bana göre :)

Ek Olarak: bu arada sağ yukarıdaki reklam kutusunu koyma imkanınız varmı boş kalsın içinde reklam olmasın üzerine sponsor bağlantılar yazın :)

bir kez daha dediğin düzeltmeleri yaparak başvurumu yapmış bulunmaktayım. İnşallah sonuç olumlu olurda 2. adımı uygulamak zorunda kalmayız :)

ayrıca üst kısma "sponsorlu bağlantılar" boş reklam kutusu koydum, Yan kısmada reklam kodlu "sponsorlu bağlantılar" kısmını koydum.

Oltayı atmış bulunmaktayım yani, bakalım bu sefer balık gelecek mi ? :)

Bu arada açıklamalar için teşekkürler bir kez daha..

playbek playbek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek amatör webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
açık konuşmak gerekirse bu benim 5.hesabım ve 2 yıldır kullanıyorum 4 kez açtığımda 2 si açıldığı gibi kapandı :) 2 si de 20 dolar olunca kapandı son hesabımda ne olduysa 2 yıldır kullanıyorum.Sanırım wordpress blog aşırı derecede çoğaldığı için olabilir ben buna yorumluyorum çünki arkadaşında sitesi okey sitesi wordpress 3 kez istek yoladık yok ne hikmetse aynı şey. aynı sorunlar

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Bu sıralar herkes aynı problemi yaşıyor. Hesapları onay sürecinde bekletiliyor. Sanırım çok fazla kullanım olduğu için yeni yayıncıya ihtiyaç duymuyorlar biraz rahatlamasını bekliyorlar.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

playbek adlı üyeden alıntı

açık konuşmak gerekirse bu benim 5.hesabım ve 2 yıldır kullanıyorum 4 kez açtığımda 2 si açıldığı gibi kapandı :) 2 si de 20 dolar olunca kapandı son hesabımda ne olduysa 2 yıldır kullanıyorum.Sanırım wordpress blog aşırı derecede çoğaldığı için olabilir ben buna yorumluyorum çünki arkadaşında sitesi okey sitesi wordpress 3 kez istek yoladık yok ne hikmetse aynı şey. aynı sorunlar

Ben kapanmasına razıyım ama tek bir cevap bile vermeden, öylece bekletmesi çok saçma geliyor bana.. Şu nedenden dolayı onaylamadık, onaylamayacağız dese bizde ona göre başka bir kanala bakarız. Öyle bir şeyde yok, sürekli hesabınız inceleniyor demesi saçma gelen..

Engin07 adlı üyeden alıntı

Bu sıralar herkes aynı problemi yaşıyor. Hesapları onay sürecinde bekletiliyor. Sanırım çok fazla kullanım olduğu için yeni yayıncıya ihtiyaç duymuyorlar biraz rahatlamasını bekliyorlar.

Yok bence oda değil, bazı siteleri küt diye onaylıyorlar.. üstelik içeriği bile olmasa bile.. Bizde içerik var, üstelik bir çok danışmanlık ve eğitim firması adwords reklamlarını kullanıyor.. Yani o sitelerin reklamlarının gösterimi için bulunmaz hint kumaşı sitemiz.. ama bizi onaylamıyorlar bir türlü..
Geçen senelerde şirket reklamlarım için adwords kullandım , abuk subuk sitelerde reklamlarımı gösterdiler.. Hiç bir adam akıllı geri dönüş alamadım, şimdi anlıyorum aslında, nasıl bir mantık işlediğini..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al