Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Sitenin onaylanması için bu kadar acele etmeyin. Adsenseye 24 saatte binlerce site başvurusu yapılıyor. Ve bu durumda ekibin incelemesi zor oluyor. Bir kaç gün gecikmeler normaldir. Önceden kayıt olduğun zaman reklam çıkar ilk onaya gerek kalmazdı. Ama çoğu kişi suistimal etti o yüzden ikinci onay vermeleri gerekiyor. Siteyi detaylıca araştırıyorlar. Hit kaynağı, tıklar ve.s ve.s biraz sabr edin.

Güzel demişsinde, 2-3 günden bahsetmiyoruz ki, neredeyse 2 ay olacak.. Valla 2 ayda, bir site ile ilgili olumlu yada olumsuz cevap yazamıyorlarsa orada bir sıkıntı var demektir. Ben illa onaylasın demiyorum, bana onaylamasa bile bir cevap yazsın, şu sebepten, bu sebepten onaylamadık onaylamıyacağız desin, yada gerekli düzeltmeleri yapın desin.. 2 ayda bir site hakkında olumlu yada olumsuz bir bilgi yazmıyorlarsa bence kendilerini sorgulamaları gerek.. Adwords'a reklam verirken sorgusuz sualsiz, küt diye onaylıyorlar.. Valla sabır taşına döndük artık, 2 aydır boş görünen reklamlar, sıkıntı verici bir durum..