wmaraci reklam
lidertakipci

Arama Motoru Yardım ?

27 Mesajlar 3.532 Okunma
wmaraci reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

MaskedSouL adlı üyeden alıntı

Mantık çok doğru ben mesela ziyaretçileri düşündüm her yere reklam koyarak ne insanların göz aşinasını bozmak istedim nede can sıkmak. o yüzden 1 banner var ve film öncesi 5 sn ekledim. Ziyaretçi sayım 14-15 fakat tekil ziyaretçilerdir. İçerik olarakta hergün elimden geldiğince güncel tutarak eklemeye gayret ediyorum.

Site adresini pm den yollayabilir misin?

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
reklam olayida ziyaretci kaciriyo. ben yalnizcda sidebara ve headere ekledim standart olcude o kadar.

MaskedSouL MaskedSouL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Site adresini pm den yollayabilir misin?

Yolluyorum arkadaşım.

Ek Olarak:

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

reklam olayida ziyaretci kaciriyo. ben yalnizcda sidebara ve headere ekledim standart olcude o kadar.

Evet arkadaşım doğru web site sahipleri her ne kadar kazanca yönelik iş yapsada sonuçta fazla reklam ziyaretçiler için cidden büyük bir çile...

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Yolluyorum arkadaşım.

Ek Olarak:

Evet arkadaşım doğru web site sahipleri her ne kadar kazanca yönelik iş yapsada sonuçta fazla reklam ziyaretçiler için cidden büyük bir çile...

Evet sadece çile değil eğer tıklama başı ve zorla tıklatmıyorlarsa öyle yapanlar kazançları düşüyor tıklayan olmuyor. Az ve öz olursa işine yarayan zaten geçerken 1 tık atıyor.

Siteni baktım gayet hızlı içeriklerde bol 2000 film gayet iyi bir rakam.
(Yalnız Reklam Google Adsense mi çözemedim. Google Reklamları yazıyor üstünde bendekilerde Google Adchoices yazıyor. Eğer adsense ise ödeme alamazsın boşuna tutma bilgine. Banlanırsın hesabında gider.) Film siteleri genellikle logro.com.tr 'yi kullanıyor sanırım.

wmaraci
wmaraci

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Film siteniz varsa eğer gündemi çok iyi takip edeceksiniz. Film sayısı önemli değil en çok izlenen ve en yeni filmleri eklemelisiniz. Film eklerken etiketleri Film isimlerini harfi harfine diğer siteler gibi yapmayın, Yapacaksanızda mutlaka extra eklemeler yapın ki Google farklı olduğunuzu anlayabilsin.

Tekdüze ve alışılagelmiş kliçeleşmiş şekilde yapmayın eklemelerinizi. Özellikle film açıklamalarını özgün ve tamamen size ait olarak yazın. Bu sayede kısa sürede Google tarafından makalelerinizin farkı anlaşılacak ve index'te yukarıya çıkacaksınız. İndex yukarı çıkınca doğal olarak hit'de artacak.

Herzaman demişimdir, Gündemi takip et, kendine ait özgün benzersiz yazılar yaz.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Yolluyorum arkadaşım.

Ek Olarak:

dedigim gibi sitem bir haftalik hiti bu gun 600+ oldu. 1100 film var sitede. yoast seo kullaniyorum. ve fazla bir sey yapmadim site icin. yalnizca google ve yandex gibi yerlere ekledim o kadar. gunluk 10yakin film giriyorum o kadar. all in one seonun devri kapanmis kardesim. yoast kur derim

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Freezby adlı üyeden alıntı

Film siteniz varsa eğer gündemi çok iyi takip edeceksiniz. Film sayısı önemli değil en çok izlenen ve en yeni filmleri eklemelisiniz. Film eklerken etiketleri Film isimlerini harfi harfine diğer siteler gibi yapmayın, Yapacaksanızda mutlaka extra eklemeler yapın ki Google farklı olduğunuzu anlayabilsin.

Tekdüze ve alışılagelmiş kliçeleşmiş şekilde yapmayın eklemelerinizi. Özellikle film açıklamalarını özgün ve tamamen size ait olarak yazın. Bu sayede kısa sürede Google tarafından makalelerinizin farkı anlaşılacak ve index'te yukarıya çıkacaksınız. İndex yukarı çıkınca doğal olarak hit'de artacak.

Herzaman demişimdir, Gündemi takip et, kendine ait özgün benzersiz yazılar yaz.

Görüşleriniz ve bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Ek Olarak:

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

dedigim gibi sitem bir haftalik hiti bu gun 600+ oldu. 1100 film var sitede. yoast seo kullaniyorum. ve fazla bir sey yapmadim site icin. yalnizca google ve yandex gibi yerlere ekledim o kadar. gunluk 10yakin film giriyorum o kadar. all in one seonun devri kapanmis kardesim. yoast kur derim

Dedigiğiniz eklenti daha mı iyidir ben biraz araştırdım herkes tarafından all in seo denilince onu kurdum açıkçası.

Ek Olarak:

Evet sadece çile değil eğer tıklama başı ve zorla tıklatmıyorlarsa öyle yapanlar kazançları düşüyor tıklayan olmuyor. Az ve öz olursa işine yarayan zaten geçerken 1 tık atıyor.

Siteni baktım gayet hızlı içeriklerde bol 2000 film gayet iyi bir rakam.
(Yalnız Reklam Google Adsense mi çözemedim. Google Reklamları yazıyor üstünde bendekilerde Google Adchoices yazıyor. Eğer adsense ise ödeme alamazsın boşuna tutma bilgine. Banlanırsın hesabında gider.) Film siteleri genellikle logro.com.tr 'yi kullanıyor sanırım.

Evet ben adsense ekledim ama siz daha iyi bilirsiniz tabi adsense kaldırayım mı ? Bir ücret gelmez mi ? Biri daha demişti banlanırsan hesap'taki biliktirdiğin parada gider diye.

Ek Olarak:

bu ziyaretçinin normal olup olmadığını, sitenizde eklediğiniz filmleri xx filmi izle tarzı yada kelimeniz neyse full hd izle vs. arayınız ve kaçıncı sırada çıkıyorsunuz ona göre hitinizin durumuna karar verebilirsiniz. 1 aylık bir site için 15 hit (tekilse) bence bu sektörde ve seo çalışması , backlink vs. kasmadan iyi. Film sayın (içerik) baya olduktan sonra sağlam hitli sitelere reklam verme imkanın olursa siteni duyarlarsa insanlar ve film izlemede sorun yaşamazlarsa (aşırı reklam olmazsa kısacası) sitenizi siz istemesenizde ziyaret ederler :)

2 Ortak 1 yıldır bir sektörde çalışma yapıyoruz ve bu sektörde çok fazla site yok(aslında var ama %90'ı çalışmıyor) bizden daha çok yatırım yapan bir rakibim var (en büyük rakibim olarak görüyorum) çok fazla masraf yapıyor sunucusu bizimkinden kat kat iyi fakat bizim yakaladığımız başarıyı yakalayamıyor tek sebebi aşırı reklam / popup kullanması. Biz sadece 2 adet ve kullanımı kesinlikle etkilemeyen 2 adet (adsense o yokkende başka firmalarda bu şekilde yapıyorduk) kullanıyoruz. Böyle olunca kullanıcı zaten tıklıyor reklama 30-40 $arası geliyor siteden günlük.

Bu arada dediğiniz gibi film adını girdim

LIMIT YOK – LIMITLESS TÜRKÇE DUBLAJ IZLE olarak ve sıra bulucada 500 siteden 87 'inci sırada gösterdi.

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam öncelikle siteniz daha çok genç hit olayına takılmayın sitenizi güncel tutun yeterli, bot ile 1 ayda 2.000 film çektiyseniz ki bunların çoğunu özgünleştirdiğinizi sanmıyorum bunun size çok zararı olacaktır o denli br arşivi ise kontrol edemezsiniz kırılan linkler açılmayan filmler olacak nasıl müdahele edeceksiniz. Film sektörü geniş bir sektör rekabeti yüksek maraton bir koşu, depar atmak hiçbir işe yaramaz bu yüzden uzun soluklu düşünün güncel tutun ama sağlam olsun yavaş yavaş reklam filanda almayın siteye.

Sosyal medya ile sitenizi destekleyin bota para vereceğinize 1-2 ay biriktirip facebook sayfası alın orada paylaşım yapın günde 5 film ekleseniz yeterli. Bunlar tecrübeye bağlı tavsiyelerdir, iyi çalışmalar dilerim.

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle siteniz daha çok genç hit olayına takılmayın sitenizi güncel tutun yeterli, bot ile 1 ayda 2.000 film çektiyseniz ki bunların çoğunu özgünleştirdiğinizi sanmıyorum bunun size çok zararı olacaktır o denli br arşivi ise kontrol edemezsiniz kırılan linkler açılmayan filmler olacak nasıl müdahele edeceksiniz. Film sektörü geniş bir sektör rekabeti yüksek maraton bir koşu, depar atmak hiçbir işe yaramaz bu yüzden uzun soluklu düşünün güncel tutun ama sağlam olsun yavaş yavaş reklam filanda almayın siteye.

Sosyal medya ile sitenizi destekleyin bota para vereceğinize 1-2 ay biriktirip facebook sayfası alın orada paylaşım yapın günde 5 film ekleseniz yeterli. Bunlar tecrübeye bağlı tavsiyelerdir, iyi çalışmalar dilerim.

Peki hocam şu şekil yapsam bir fayda sağlarmı evet eklediğim filmleri bot ile hedef 2 siteden çektim bu filmlerinin içeriklerini tek tek değiştirsem? İçerik derken mesela film hakkında olan kısımlarını işe yararmı? ve film başlıklarını

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam tabiki hiç başlıkları bile değiştirmediyseniz domainin ne kadar iyi olursa olsun hiçbir işe yaramaz direk copy paste içerik zaten o anlattığınız düzenlemeleri yapıyorsanız bunları bilmeniz gerekir. Ben size tavsiye vereyim ki bu daha teferruatlı bir çalışma olacaktır.

Ya gidip çoğu konuyu editleyin düzenleyin başlıkları, film hakkındaki yazıları vs yada sıfırdan site açın.
Birinci söylediğimi yaptığınız takdirde botlar gelip gittikçe yeni içerikleri güncelleyecektir fakat ne kadar faydası olur bilemem örnek maskedsoul filmi full hd izle etiketi vardır şimdi siz bunu silersiniz googleda indexlenmiş halini adamın brisi arama yapar gelir bulamaz aynı şekil botlar bulamaz bu sıkıntı yaratabilir ama o 2 k copy paste filmle iş yapacağını sanmam. En iyi tavsiyem 0'dan site açıp full siteyi özgün ve 720p kalite filmler doldurman olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al