wmaraci reklam

Arama Motoru Yardım ?

27 Mesajlar 3.461 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MaskedSouL MaskedSouL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam yada başlıkta bir sıkıntı yarattıysam özür dilerim çünkü konu hakkında terimlere pek bilgim olmadığından.

1 ay oldu bir websitesi kurdum wordpress film sitesi yapmak için. Sonrasında ücretli bir film teması satın aldım ve botextra'dan güncel filmleri ekleyebilmek için bir paket satın alındı.

Sitemi her gün film ekleyerek güncel tutmaya çalışıyorum yaklaşık 2.000 tane film var. Eklenti olarak ( All in Seo ve Sitemap.xml ) Kurulumunu ve ayarlarını yaptım. Google - Yahoo - Yandex - Bing arama motorlarına kayıt oldum.

Seo yaptırabilicek şuan gücüm yok kendimce birşeyler yapıp güzel bir yerlere gelmek istiyorum. En azından bu hem hobi amaçlı hemde az da olsa ek gelir kaynağı olsun istiyorum. Fakat siteme giren ziyaretçi sayısına bakıyorum. Google Analytic'den 15'i geçmiyor. Arkadaşlar biliyorum birçok makale var fakat hepsini denedim yada denemeye çalıştım. Şu aşamada neler yapabilirim. Çünkü bu kadar uğraş sonrasında akşam ziyaretçi sayısına baktığımda cidden moralim bozuluyor ama pes etmiyorum tabi'ki. Şimdi'den ilgi alaka gösteren bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Buda az önce yaptığım site analizi arkadaşlar;

wmaraci
reklam

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Bazı alan adları istersen dünyanın en iyi seosunu yap adam olmuyorlar. Alan adını değiştirmeyi dene bence.
Başıma geldi oradan biliyorum (bkz:hileara.com)

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Alan adım gerçekten film sektörü için kısa akılda kalıcı ve güzel bir domain pm atıyorum.

mavice mavice WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 145 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
1 ay olmuş henüz siteyi açalı. Film sitesi diyorsunuz, o sektörde bir sürü site var ve onlarla yarış kolay değil. Zor bir sektörü seçmişsiniz. Başarılı olursunuz elbette, fakat sabırlı olmanız lazım. Hemen olacak şey değil bu. Sitenizin reklamını yapın, facebookta sayfalara sitenizin reklamını yayınlatın, twitterdan aynı şekil. Hiti yüksek olan sitelere reklam verin. Yani uğraşın kısaca, yılmayın elbette. :)

Başarılar ;)

mavice.net
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

dokuzharf adlı üyeden alıntı

1 ay olmuş henüz siteyi açalı. Film sitesi diyorsunuz, o sektörde bir sürü site var ve onlarla yarış kolay değil. Zor bir sektörü seçmişsiniz. Başarılı olursunuz elbette, fakat sabırlı olmanız lazım. Hemen olacak şey değil bu. Sitenizin reklamını yapın, facebookta sayfalara sitenizin reklamını yayınlatın, twitterdan aynı şekil. Hiti yüksek olan sitelere reklam verin. Yani uğraşın kısaca, yılmayın elbette. :)

Başarılar ;)

Tabi haklısınız sektörde çok site var ama yani şuan benim durumum site analizim iyimi kötümü yada bu kadar az ziyaretçi normal'mi bunu öğrenmek istedim ? Belki bir yerde hata yapmışımdır ve eksik bir şey gibi

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
hocam bende film sitem var isterseniz bi ismini pm atın ben bakayım.

benim site : film izle

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

aakinci adlı üyeden alıntı

hocam bende film sitem var isterseniz bi ismini pm atın ben bakayım.

benim site : film izle

Atıyorum arkadaşım.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

MaskedSouL adlı üyeden alıntı

Tabi haklısınız sektörde çok site var ama yani şuan benim durumum site analizim iyimi kötümü yada bu kadar az ziyaretçi normal'mi bunu öğrenmek istedim ? Belki bir yerde hata yapmışımdır ve eksik bir şey gibi

bu ziyaretçinin normal olup olmadığını, sitenizde eklediğiniz filmleri xx filmi izle tarzı yada kelimeniz neyse full hd izle vs. arayınız ve kaçıncı sırada çıkıyorsunuz ona göre hitinizin durumuna karar verebilirsiniz. 1 aylık bir site için 15 hit (tekilse) bence bu sektörde ve seo çalışması , backlink vs. kasmadan iyi. Film sayın (içerik) baya olduktan sonra sağlam hitli sitelere reklam verme imkanın olursa siteni duyarlarsa insanlar ve film izlemede sorun yaşamazlarsa (aşırı reklam olmazsa kısacası) sitenizi siz istemesenizde ziyaret ederler :)

2 Ortak 1 yıldır bir sektörde çalışma yapıyoruz ve bu sektörde çok fazla site yok(aslında var ama %90'ı çalışmıyor) bizden daha çok yatırım yapan bir rakibim var (en büyük rakibim olarak görüyorum) çok fazla masraf yapıyor sunucusu bizimkinden kat kat iyi fakat bizim yakaladığımız başarıyı yakalayamıyor tek sebebi aşırı reklam / popup kullanması. Biz sadece 2 adet ve kullanımı kesinlikle etkilemeyen 2 adet (adsense o yokkende başka firmalarda bu şekilde yapıyorduk) kullanıyoruz. Böyle olunca kullanıcı zaten tıklıyor reklama 30-40 $arası geliyor siteden günlük.

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

bu ziyaretçinin normal olup olmadığını, sitenizde eklediğiniz filmleri xx filmi izle tarzı yada kelimeniz neyse full hd izle vs. arayınız ve kaçıncı sırada çıkıyorsunuz ona göre hitinizin durumuna karar verebilirsiniz. 1 aylık bir site için 15 hit (tekilse) bence bu sektörde ve seo çalışması yapmadan iyi. Film sayın (içerik) baya olduktan sonra sağlam hitli sitelere reklam verme imkanın olursa siteni duyarlarsa insanlar ve film izlemede sorun yaşamazlarsa (aşırı reklam olmazsa kısacası) sitenizi siz istemesenizde ziyaret ederler :)

Mantık çok doğru ben mesela ziyaretçileri düşündüm her yere reklam koyarak ne insanların göz aşinasını bozmak istedim nede can sıkmak. o yüzden 1 banner var ve film öncesi 5 sn ekledim. Ziyaretçi sayım 14-15 fakat tekil ziyaretçilerdir. İçerik olarakta hergün elimden geldiğince güncel tutarak eklemeye gayret ediyorum.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Benimde tam bir yillik sitem vardi filmciyiz.org bir sey olmayinca bir hafta once enbabafilmler.com u actim. bir hafta oldu yaklasik hiti bu gun 600e yaklasdi. gayet memnunum. tum hitler googleden geliyo

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al