keremsamet adlı üyeden alıntı

"tayyip'in alkol yasaklarına" bu tarz üslupla girersen konuya, ahlak kurallarını çiğnemiş olursun. Bir Atatürk'çü olarak, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık sıfatına sahip bir kimse için, bu şekilde bir üslup kullanamazsın. Zira bu rütbeler çok değerlidir. Öğrenmeniz açısından şuradaki sayfayı incelemenizi öneririm. İçki yasağı ona ait olabilir. Burada milletin iradesi önemlidir! Ona Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olma sıfatını 3 kez üst üste Türk milleti verdi. Bu şekilde üsluplarla tepkimizi gösterirsek Türk milleti olarak, değerlerimize sahip çıkarken, başka bir değeri yok etmiş oluruz. Daha da iyi anlaşılması için şöyle düşünün. Aynı yasağı Mustafa Kemal Atatürk getirseydi, tepkiniz yine bu cümlede olduğu gibi mi olacaktı? O makamlardan Atamızda geçti, saygılı olmanızı beklerim. Ben 3 seçimde de, Tayyip Erdoğan'a oy vermedim, vermem de. Ancak, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı hakkında bu şekilde üslup kullanmanız kesinlikle ahlak kurallarına aykırıdır. Tepkinizi, oy sandığında ve üslubunuza dikkat ederek göstermelisiniz.

Zira ahlak, Atatürk'ün Türk insanında görmesini istediği en büyük erdemlerden biridir!

Umarım açıklayıcı olmuştur.

Kolay gelsin.

Teşekkür ederim engin bilgileriniz için :) ama konuyu ben yazmadım ki?
Haber sitesinden alıntı, zaten buda bir haber yazısı. Alkol yasağı için ne diye bu kadar uğraşayım yazı yazmak için?

Yinede sağol bilgin için.