freelance iş ilanları

Adsense'den gelir elde edebileceğim bir site açmak istiyorum. Tavsiyeleriniz ?

27 Mesajlar 5.469 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mesuttt mesuttt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

exorcist26 adlı üyeden alıntı

Aynen öyle hocam androidde illegal işlere girersen sitenin hiti bir anda 5000-10000 lere fırlar ama adsenseden para kazanamazsın. Bu sektörde olduğum için biliyorum. Tavsiyem insanların özel ilgi alanlarına göre bir site seçmen. Belki hitlerin öyle 10.000'ler olmaz ama adsenseden daha fazla kazanırsın.

İşte bende insanların o özel ilgi alanlarını araştırıyorum :)

WebtirGit adlı üyeden alıntı

ForexNedirTR.com benim iyi kazanıyor diyemem ama; moda blogu açıp hiç kazanmamaktan iyidir diye düşünüyorum.

İyi Çalışmalar.

Forex iyi kazandırıyor ancak ilk sayfada olmazsan birşey kazanamazsın malesef :o

wmaraci
reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
O zaman bize nelerden anladığını anlat ona göre bir fikir çıkaralım? Çünkü anlamadığın işte bir yere kadar güncel ve özgün olursun sonra tıkanır gerilersin, bir yerde 500 dolara çıkan kazaç zamanla düşerde düşer.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

omerknet adlı üyeden alıntı

O zaman bize nelerden anladığını anlat ona göre bir fikir çıkaralım? Çünkü anlamadığın işte bir yere kadar güncel ve özgün olursun sonra tıkanır gerilersin, bir yerde 500 dolara çıkan kazaç zamanla düşerde düşer.

Nelerden anladığımı bende bilmiyorum valla karmakarışık bir durumum var :confused:

Dedigin gibi X sektöre girerim belki bi yere kadar özgün yazarım link çalışması yapar tanıtım yazıları alırım vs ama sonrasıda önemli :(

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Eğer bir konuda süper ultra uzmanım diyemiyorsan ya bu işi hem gönüllü hemde makul bir ücret ile yapabilecek insanların paylaşım yapabileceği bir niş platform kurabilirsin. Örneğin soru cevap platformu tarzında her ay en çok soruya cevap veren şu ödülü alır veya soru başı şu kadar ücret gibisinden senin tek işin sabahtan akşama kadar o soruları araştırıp kendi ağzınla samimi cevaplamak bir de ay sonu ödemeleri yapmak :D Düşük maliyetten yüksek maliyete çıkacak zamanla ama bir yerden sonra reklam gelirleride bunu dengeleyecektir ama devamlı bir kazanca ulaşacağını düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

Eğer bir konuda süper ultra uzmanım diyemiyorsan ya bu işi hem gönüllü hemde makul bir ücret ile yapabilecek insanların paylaşım yapabileceği bir niş platform kurabilirsin. Örneğin soru cevap platformu tarzında her ay en çok soruya cevap veren şu ödülü alır veya soru başı şu kadar ücret gibisinden senin tek işin sabahtan akşama kadar o soruları araştırıp kendi ağzınla samimi cevaplamak bir de ay sonu ödemeleri yapmak :D Düşük maliyetten yüksek maliyete çıkacak zamanla ama bir yerden sonra reklam gelirleride bunu dengeleyecektir ama devamlı bir kazanca ulaşacağını düşünüyorum.

Film sektöründe iyi sayılarım 2-3 yıllık tecrübelerim mevcut ancak dediğim gibi artık legal bir sektörden gelir elde etmek istiyorum. Dediğin soru-cevap aklıma yatpmadı ama yinede teşekkür ederim ilgin için :)

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Rica ederim de aklında olsun sürekli canlı ve hit getirecek bir sistem kurmadıkça tatmin edici bir kazancı unut. Belki bir dönem gündeme göre kazanç sağladığın konu olur sonra yine düşersin o yüzden böyle bir düşüncemi paylaştım. Ya uzmanlık ya insanlara para yedireceğin platform. Yada sivil hayata dönüş :D

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam nasıl bir paradan bahsediyorsun tıklama oranlarına göre ödenen ücretler belli

burayı inceleyebilirsiniz

Aslında yazan arkadaş açıklama da yapmış adsense den nasıl para kazanacaginizla ilgili

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

Rica ederim de aklında olsun sürekli canlı ve hit getirecek bir sistem kurmadıkça tatmin edici bir kazancı unut. Belki bir dönem gündeme göre kazanç sağladığın konu olur sonra yine düşersin o yüzden böyle bir düşüncemi paylaştım. Ya uzmanlık ya insanlara para yedireceğin platform. Yada sivil hayata dönüş :D

Haklısın valla ama Mayıs başından beri düşünüyorum aklıma birşey gelmiyor.

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

Hocam nasıl bir paradan bahsediyorsun tıklama oranlarına göre ödenen ücretler belli

burayı inceleyebilirsiniz

Aslında yazan arkadaş açıklama da yapmış adsense den nasıl para kazanacaginizla ilgili

Hocam frmtr deki konu 2006 yılında açılmış yıl olmuş 2013 o zaman ki adsense durumu ile şimdikiler bir değil ayrıca yazılanlar pek mantıklı gelmedi.

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

mesut adlı üyeden alıntı

Hocam frmtr deki konu 2006 yılında açılmış yıl olmuş 2013 o zaman ki adsense durumu ile şimdikiler bir değil ayrıca yazılanlar pek mantıklı gelmedi.

Hocam birim fiyatları aynı adam grup kuralım demiş illa ki bir gruba ihtiyaç yok eş dost çevre zaten çoğu kişi bu işi bu şekilde yürütüyor adsense de değişiklik oldumu evet oldu sadece politikası değişti oda birim fiyatlarını ve eş dost akrabaları engellenemez ya

En düşük ücret den hesaplarsak

Tık başı 0.05
Günde 100 kişi tıklarsa
Ayda 3000 tık

0.05 x 3000 = 150 $
1 $ = 1.88
150x1.88=282 t

Tık başı ücretin değişiklik gösterir tıklama oranlarıda bu ücret artabilir ayda 350 t 1 siteden

Birkaç site yapın ayda 900 t gelir elde edebilirsiniz bu forumda ayda bu parayı adsense den alan var

Ayrıca arkadaş doğru yazmış birisi arama yapacak aradığı sizin sitenizde olacak sitenizde gezinirken adsense panosunda ilgisini çeken birşey olacak ve tıklayacak eğer bu şekilde olsaydı çok zor bir durum söz konusu olurdu

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

WebtirGit adlı üyeden alıntı

ForexNedirTR.com benim iyi kazanıyor diyemem ama; moda blogu açıp hiç kazanmamaktan iyidir diye düşünüyorum.

İyi Çalışmalar.

En iyisi en iyi yol bildiğin yoldur formülünden yola çıkarak bir site açacam adsense olmasada banner reklam satarakta gelir elde etsem benim için kardır önemli olan hit elde etmektir :)

Blogger temalara baktım sağlam temalr var ama korkuyorum blogger siteyi silerse bütün emeklerim boşa gidecek. Hadi diyelim sitenin yedeğini aldım ama yinede onca emek onca link çalışması onca tanıtım yazıları slsam boşa gider diye korkuyorum onun dışında blogger süper sadece al domain i keyfine bak host derdi yok geçim sıkıntısı yok :D

wmaraci
Konuyu toplam 14 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 14 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al