arkadaşlar şimdi söylediklerinizi uyguluyacağım bugün uyku yok yapmam lazım bunları acemi olduğum için çok uğraştırdı siteyi bu hale getirmek bu gece dediklerinizi uygulayıp gelişmeleri sizlere bildiririm.

---Login
sitenin uygun bir yerine

kodu tam olarak nasıl yapacağım kusura bakmayın sizi uğraştırdığım için utanıyorum!
kodun arasında site adı mı yazdım resim url si yerlerine ne yapacağım birde ben kodu nasıl ekleyeceğim sidebara eklemeye çalıştım yani zaten resimde eklemediğim için olmadı :(

---sexybookmarks konusunda hosting sağlayıcımla görüştüm sorun halledildi dediler bende denedim hatasız etkinleştirildi fakat ayarlarını yapamadım türkçesi varmış sonra onu deneyeceğim bu eklentiyi hallettik sayılır.

---Görünüşe bakılırsa bir feed kaynağın yok. Aşağıdaki konuyu incelemeni öneririm.
konuyu inceledim fakat sorunum çözülmedi bu konu önemli yapmam lazım bi şekilde.

-----Alt kategoriden bahsediyorsun sanırım.Onu da şu şekilde yapacaksın.Örneğin ünlüler diye kategori açtın.Son yine karegori aç kısmından örneğin İbo diye kategori açacaksın ibo yazdıktan sonra altta Ebeveyn kısmı var ordan ünlüleri seçeceksin.
Aynı şekilde dahan önce açtıgın kategorileride düzenle diyerek Ebeveyn ataması yaparak alt kategoriler olusturabilirsin.

bunu yapıyorum ama şu şekilde olmuyor siteye girdiğimizde üst menüde ansayfa iletişim ünlüler magazin yazıyor sizin dediğiniz şekilde yeni katagori açıyorum ünlüler diye sonra yine katagori açıyorum ibo diye alttan ebevyn kısmından ünlüleri seçiyorum,açtığım ibo katagorisi ünlüler katagorisine alt katagori oluyor ama en yukarıdaki anasayfa iletişim magazin yazan yere gelmiyor benim yapmak istediğim yukarıda gözükecek imzandaki site varya http://www.omerburakozdemir.com bu sitede üstte home, kimim, iletişim, kalemim, kpss sayacı, katagori, z.defteri yazıyorya üst menüde burada katagori yazan yerin üstüne geldiğimde farklı alt katagoriler açılıyor duyurular,eğlence mizah vs gibi bu şekilde yapmaya çalışıyorum aynısı gibi olmasada weblebi temasında nasıl yapabılecegım boyle bısey sızın anlattıgınız gıbı yaptıgımda üst menude gozukmuyor yenı sayfa ekledıgımde ustte gozukuyor ama onada alt katagorı açılmıyor

-sağ taraftaki sidebar da facebook hayran sayfası eklemıstım o kaybolmus tekrar eklemeye calıstıgımdada olmuyor sidebar.php ye bı kod eklemıstım ama ekledıgım gıbıde aynı sekılde sılmıstım sanırım ondan sonra oldu sıdebar.php yı tekrarmı yuklemem gerekıcek orjınal halını(yukledım fakat yıne gozukmuyor)