wmaraci reklam
lidertakipci

TurkMessenger Hakkında Yorumlarınız

29 Mesajlar 4.917 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Ortada gerçekleri görmek var bir de pembe gözlükle bakmak. Ben olsam yeteneğimi bu tür programla kesinlikle harcamam. Millet skype bile kullanmıyorken nerde kaldı bunu kullansın.

Bunun yerine küçük eğitim programları yapmanı tercih ederim.

Bu konularda da becerini konuştursan çok daha mükemmel olur.Arkadaşı takdir ile karşılıyorum.

Örneğin Bu Programı İnsanlığa yarar için kodlayabilir: http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/toplu-video-logo-yazi-isleme-programi-85659.html

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
reklam

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

Ortada gerçekleri görmek var bir de pembe gözlükle bakmak. Ben olsam yeteneğimi bu tür programla kesinlikle harcamam. Millet skype bile kullanmıyorken nerde kaldı bunu kullansın.

Bunun yerine küçük eğitim programları yapmanı tercih ederim.

Üstadım yorum gerçekten mantıklı ancak rutinleşmiş facbook sistemini çok çok azda olsa değiştirmek farklı alternatifler sunmak istiyorum. Bir yandan Türk yazılımı belki bu yönü biraz da olsa kullanıcıları etkiler.

cambazoglu adlı üyeden alıntı

Bu konularda da becerini konuştursan çok daha mükemmel olur.Arkadaşı takdir ile karşılıyorum.

Örneğin Bu Programı İnsanlığa yarar için kodlayabilir: http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/toplu-video-logo-yazi-isleme-programi-85659.html

Benzeri bir program yapmıştım daha öncesinde: http://wmaraci.com/forum/programlar/kaydettir-masaustu-video-cekme-programi-83282.html
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Benim böyle bir program bilgim olsa. İlkokul öğrencileri için çarpım tablosu öğrenme programı yaparım. Zamanla bu tür programları geliştiririm. Eğitim alanında bu tür programlar çok az.

Biraz hayal gücü birazda piyasa yoklaması yaparak iyi bir sonuç elde edeceğinden hiç şüphe duymuyorum.

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

vBasic adlı üyeden alıntı

Üstadım yorum gerçekten mantıklı ancak rutinleşmiş facbook sistemini çok çok azda olsa değiştirmek farklı alternatifler sunmak istiyorum. Bir yandan Türk yazılımı belki bu yönü biraz da olsa kullanıcıları etkiler.

Benzeri bir program yapmıştım daha öncesinde: http://wmaraci.com/forum/programlar/kaydettir-masaustu-video-cekme-programi-83282.html

Ama benim açtığım konudaki program ile bu program tamamen farklı amaçların programı...bu programı da yazabilir misin?

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
wmaraci

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)

tutmaz,bu proje ölü vs. gibi heves kırıcı cümleler kullanmayalım.Niye tutmasın.? tutmasıda gerekmiyor zaten! ama millet olarak bundan "ne yoğurt our ne cacık" zihniyeti ile nice tutacak projeleri kaçırdık...
Boşver tutmasın zaten bizi ilgilendiren tutması değil şu aşamada takdir etmek.Saygılar...

Helal olsun sana kardeşim doğruyu söylemişsin.
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çok iyi bir projeniz var, ben de bir messenger projesi düşünüyordum. Müsait olduğum bir zaman sizinle bu konuyu özelden konuşmak istiyorum.

cristogi cristogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 77 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
Kullanım alanı öncelikle belirli bir kitle arasında başlatılırsa geliştikçe geliştikçe yayılabilir. Bakar bakmaz aklıma gelin şu oldu; "Bu kadar text kutusunu diil doldurmak okumam bile :)" şeklindeydi. Ama arkadaşlarında değindiği gibi. Gelişebilir ve kim bilir, belki yeni nesil bir message me yada whatsapp oluverir inş. Başarılar.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

Benim böyle bir program bilgim olsa. İlkokul öğrencileri için çarpım tablosu öğrenme programı yaparım. Zamanla bu tür programları geliştiririm. Eğitim alanında bu tür programlar çok az.

Biraz hayal gücü birazda piyasa yoklaması yaparak iyi bir sonuç elde edeceğinden hiç şüphe duymuyorum.

Üstad son iki yıldır sadece zarardayım çok yanlış ticaret yaptığım için. Bu projeden umudum var biraz.

cristogi adlı üyeden alıntı

Kullanım alanı öncelikle belirli bir kitle arasında başlatılırsa geliştikçe geliştikçe yayılabilir. Bakar bakmaz aklıma gelin şu oldu; "Bu kadar text kutusunu diil doldurmak okumam bile :)" şeklindeydi. Ama arkadaşlarında değindiği gibi. Gelişebilir ve kim bilir, belki yeni nesil bir message me yada whatsapp oluverir inş. Başarılar.

Bende bu projemi ilk olarak webmaster forumlarında paylaştım. Yani ilk kitlenin webmasterlar olmasını tercih ettim.

Ama benim açtığım konudaki program ile bu program tamamen farklı amaçların programı...bu programı da yazabilir misin?

İnşallah projelerden sonra yapmaya çalışırım üstad.

agg1401 adlı üyeden alıntı

Hocam çok iyi bir projeniz var, ben de bir messenger projesi düşünüyordum. Müsait olduğum bir zaman sizinle bu konuyu özelden konuşmak istiyorum.

İstediğiniz zaman görüşebiliriz üstad :)

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Güzel bir proje ama insanlar daha çok sanal aleme yöneldi :) Gmail gibi yaygın mail servislerini de programa bağlarsan güzel ola bilir. Hem masa üstüne mail gelince bildirim filan gelir. Yani sadece sohbet değil diğer işlevlerde ekleye biliriz. Takvim ola bilir Web master arkadaşlar reklamlarını ekler filan. Daha çok fikir üretile bilir hocam :) Ara yüzü de geliştirsen neden olmasın ?
3525

kişi bu mesajı beğendi.

HasanHuseyin HasanHuseyin wagonn.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel bir proje olmuş. Çıktığında kullanmayı düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al