Site Hitlendirme Yöntemleri

10 Mesajlar 3.442 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

webbilgini webbilgini WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Değerli Arkadaşlar;

Birçok webmaster'ın problemi sitelerini yeteri kadar hitlendirememek. Bende bu konunun mağdurlarından birisiyim. Sitemi istediğim kadar özgün içerikle besleyeyim. İstediğim kadar sosyal ağlarda paylaşayım yeteri kadar hitlendiremedim /hitlendiremiyorum. Bazı arkadaşları görüyorum. 4 aylık siteleri 2K hite kavuşturuyorlar. Bu konuyu da buna istinaden açıyorum.

Hitli sitelere sahip dostlarımız, arkadaşlarımız bu başarılarını neye borçlu olduklarını bizim paylaşabilirlerse ben dahil herkese faydası olacağını düşünüyorum.

Evet; hitli site sahibi dostlar anlatın hikayenizi bizde faydalanalım.

Konuya dahil olup bu konudaki bilgileri bizlerle paylaşacak tüm arkadaşlara, dostlara, webmasterlara sonsuz teşekkürler.
mobiltech

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tolgahanuzun tolgahanuzun .com Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 32 / 38
  • Ticaret 10, (%100)
Sitenizi ve hangi alanda çalıştığınız bilmiyorum ama genel anlamda insanların yanılgıya düştüğü olay tam anlamı ile şöyle oluyor;

Arkadaş film sitesi açıyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyor. ( Tamam çok güzel)
Film açıklamalarını etiketlerini en iyi şekilde giriyor. ( Buda güzel tamam)
Şimdi site 1 ayı geçti ve yavaş yavaş backlink almaya başlayacak. ( E tamam bunuda biliyoruz)
Arkadaş backlinkleri film izle, dizi izle, hd film izle gibi kelimelerde alıyor( İyide bu olmadı.)

Arkadaşlar son yazdığım satırda olay bitiyor. İnsanlar daha birinci basamağa çıkmadan bir üst kata çıkmak istiyor. Burda bizim yapmamız gereken şey bir filmden yana backlink almak olacak. En küçük adımlarla backlink aldıktan sonra sitemiz 3 o filmden 5 o filmden derken günlük 200 hite ulaşacak. Ardından biraz daha genel backlinklere yönelebilirsiniz. Yai herşeyi sırayla yapmak gerekir. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
ByLegenS kulturelbellek

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

tolgahanuzun adlı üyeden alıntı

Sitenizi ve hangi alanda çalıştığınız bilmiyorum ama genel anlamda insanların yanılgıya düştüğü olay tam anlamı ile şöyle oluyor;

Arkadaş film sitesi açıyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyor. ( Tamam çok güzel)
Film açıklamalarını etiketlerini en iyi şekilde giriyor. ( Buda güzel tamam)
Şimdi site 1 ayı geçti ve yavaş yavaş backlink almaya başlayacak. ( E tamam bunuda biliyoruz)
Arkadaş backlinkleri film izle, dizi izle, hd film izle gibi kelimelerde alıyor( İyide bu olmadı.)

Arkadaşlar son yazdığım satırda olay bitiyor. İnsanlar daha birinci basamağa çıkmadan bir üst kata çıkmak istiyor. Burda bizim yapmamız gereken şey bir filmden yana backlink almak olacak. En küçük adımlarla backlink aldıktan sonra sitemiz 3 o filmden 5 o filmden derken günlük 200 hite ulaşacak. Ardından biraz daha genel backlinklere yönelebilirsiniz. Yai herşeyi sırayla yapmak gerekir. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Güzel bir açıklama getirmişsiniz. Teşekkürler.

Diğer arkadaşlarında hikaye ve önerilerini bekliyoruz.

muratbaloglu muratbaloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tasarım ve programlama
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Benim maxsimum 5-6k sitem var onuda kendi imkanlarımla paylaşarak ne bliyim içerik girerek,makale alarak yaptım yalnız çok hit almak hem zaman hemde para gerektiren bir durum ama genede bir kaç fikir verebilirim. domain içerik çok önemli örneğin sen bir araba pazarlama sitesi yapıyorsun ve site adın sahibindenaraba diye bi domain ama sahibinden diye başlayan kelime ilk yüzde çıkman imkansız ama gidiyorsun ayagimiyerdenkesin com diye bir kelimeyle site açıyorsun hob kelime arabayla taşıtla ilgili ve benzersiz bir domain tanıtım yaparkende bu anahtar kelimeleri kullanıyorsu ve makeler de bu kelimelerin altında ki anahtarlara bağlanıyor, domain çok önemli ama içerkle ilgilide değişik teknikler var örneğin havuz mazemeleri satan bir web sayfası kuruyorsun güzel bir domainin var ama içerik benzersiz olmasına karşın özgün olmasına karşın hiç hit almıyor burda sayfa başlıklarını rakiplerinin domain atlarını yazarak onlar yaklaşmaya çalışablirsin mesela senin havuz sitenin adı kezbanhavuz rakipinin ki ahmethavuz sidende birbi makale bi yazı yazıyorsun başlık Ahmet Havuz olacak google ahmet havuz yazdıklarında senin sayfanda çıkmaya başlar çok mu etik değil ama bir hit çekme yöntemide bu.
Eğer zamanın varsa mutlaka her hafda yeni bir blog kur ve bir şekilde güncelle bir yılda 50 tane blogun olur ama her birini günde 1 dk günceleme yaparak canlandırsan bir saati ni alır ama asıl web sayfan bu bloglar sayesinde çok yükselir.
ve son olarak PARA ben bir site için aylık 10.000 euro reklam veren bi firmayla çalıştım adamlar yılda 120.00 euro sadece google facebook para harcıyordu istedikleri hit parayla sağlansada bir yıl sonra ayda 100 euro bi harcamamaya başladılar cünkü site oturmuş hitleri %20 %30 düşmüştü ama hiç etkilemedi reklam tıklamalarının saten çoğu boş oluyordur ama gördüğün gibi siteye para harcayınca hit çekmek bir dalga oluşturmak daha kolay iyi bir dalga yakalayınca zaten istediğin yere varmak sadece zaman meselesi

wmaraci
wmaraci

csnv5353 csnv5353 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi - C Sınıfı İSG
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)
merhaba arkadaşlar.diğer siteleri bilmem ama film sitesi konusunda iddalıyım.Evet wmaracından araştırın bakın siteme 1 kuruş dahı ne para harcadım neden backlınk aldım.film sitesi nasıl yukselır derseniz size şunu dıyecem.1. si kelımeleri düzgün seçin örneğin titanik izle diye filmi koyarsanız bu filmi bulmaları ımkansız gibi birşey fakat örneğin titatik reklamsız izle,titanik 720p izle derseniz daha iyi olur bu sayede eski filmlerde yükselebilirsiniz.Gelelim asıl mesela.benım sitem 4 aylık dedğim gibihiç 1 kutuş harcamadım günlük tekıl 4k.Buraya nasıl geldım derseniz yapmanız gereken filmleri erkenden koymak.Örneğin 1 hafta sonra demir adam 3 çıkacaksa 1 2 hafta önceden koyun fragman reklamını facebooktan yapın film çıktığında otomatik üst sırada olacaksınız zaten.benım taktiğim budur site büyüyene kadar böyle yapmak zorundayım.kullanıcılar bazen şikayetçi oluyolar fakat yapacak birşey yok.Başka türlü kolay değil.Tabi içerik konu yorumları vs. özgün olacak onlara zaten değinmiyorum.Bot kullanarak hiçbiryere gelinmez..

http://www.beyaz-perde.net ben bu şekilde yükseldim.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

csnv5353 adlı üyeden alıntı

merhaba arkadaşlar.diğer siteleri bilmem ama film sitesi konusunda iddalıyım.Evet wmaracından araştırın bakın siteme 1 kuruş dahı ne para harcadım neden backlınk aldım.film sitesi nasıl yukselır derseniz size şunu dıyecem.1. si kelımeleri düzgün seçin örneğin titanik izle diye filmi koyarsanız bu filmi bulmaları ımkansız gibi birşey fakat örneğin titatik reklamsız izle,titanik 720p izle derseniz daha iyi olur bu sayede eski filmlerde yükselebilirsiniz.Gelelim asıl mesela.benım sitem 4 aylık dedğim gibihiç 1 kutuş harcamadım günlük tekıl 4k.Buraya nasıl geldım derseniz yapmanız gereken filmleri erkenden koymak.Örneğin 1 hafta sonra demir adam 3 çıkacaksa 1 2 hafta önceden koyun fragman reklamını facebooktan yapın film çıktığında otomatik üst sırada olacaksınız zaten.benım taktiğim budur site büyüyene kadar böyle yapmak zorundayım.kullanıcılar bazen şikayetçi oluyolar fakat yapacak birşey yok.Başka türlü kolay değil.Tabi içerik konu yorumları vs. özgün olacak onlara zaten değinmiyorum.Bot kullanarak hiçbiryere gelinmez..

emin ol gugılın bi sonraki hayvanat bahçesi güncellemesinde diplerde olacaksın ;)

Adobewordpress Adobewordpress WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)

İllegal içerik ile hit toplamak kolaydır. Bunu bir başarı öyküsü gibi anlatmanız garip olmuş.

adobewordpress.com ~ “güncel tasarım okulu”

csnv5353 csnv5353 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi - C Sınıfı İSG
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)
film çıktıktan sonra sıkıntı yok hiçbirşey olacağı yok gösteririm güncellemede ne olacağını size :D

• Üyelik 09.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

Bilgilendirme için teşekkürler.

AreTiaS AreTiaS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektrik, Eelektronik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 43 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
selamun aleykum şimdi güne bakarak 3-5 kaynaktan faydalanarak 1 yazı yazmak ve bunu sürekli hale getirmek önemli bir etken yani istikrar.Güne bakaraktan kastım hani derler ya gündemi takip et buradaki püf nokta her gündem konusu hit getirmez.Özellikle yaz aylarında okulların tatil olması ile birlikte pc oyunları hakkında yazıların tutulması ve takip edilmesi çok daha fazla oluyor.Site yapısıymış şuymuş buymuş ben bunlara inanmıyorum içerik ve içeriğin yeri ve zamanı benim için en önemli kriter budur.

www.yaziyo.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al