wmaraci reklam
lidertakipci

"Fenerbahçe kura çekimine katılacak"

16 Mesajlar 2.225 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Bakın Azize ne diyor bu konuda:

Sallıyorum bol keseden
Sağa sola, zor değil
Atıyorum, tutuyorum
Kâh tutamıyorum, zor değil

Dönüyorum köşeleri
Dört köşeli, zor değil
Vuruyorum dizlerime
Ah pata-küte zor değil

Katıyorum tozu dumana da
Toz değil, toz değil
Veriyorum hepsi havagazı
Söz değil, ah söz değil

:D:D:D:D

wmaraci
reklam

thnx thnx Youtuber E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 29 / 24
  • Ticaret 7, (%100)

ChuckBartowsKi adlı üyeden alıntı

Bizim elimizde gecen sene ki CAS Davasi olsaydi suan 45 Milyon euro + avrupa kupalarina katilim olacakti.

Olmadi neden mi olmadi basbakan rica etti ve N.Ozdemir cekti cunku ulkeye verilmesi gundemde olan bir Avrupa Kupasi u20 dunya kupasi olimpiyatlar gibi dogrudan spor ile alakali cok ses ve doviz getirebilecek organizasyonlar vardi... Ulke menfaatleri bu iste.

Ayrica imzalarda A.Yildirim ve Ali Koc hayir dedi... Gecen senelerde yapilan hukuksuz yargi gercekten adiceydi... Bu sene CAS olmazsa isvicre mahkemeleri yoksa AIHM cok yolu var...

Ayrica Bursaspor'un isine yaradi bu. %99.5 elemede eleneceklerdi biz eleriz sanirim eger cas beraat karari vermezse Bursaspor elemis sayilacak...

CAS davasını kazanmış gibi konuştun.Aziz yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticiler nedense o davadan neden çekildiklerini bir türlü açıklamadılar.Namus meselesiydi o dava.Sonra çekildiler.Her neyse...

Ben en başından beri avrupaya gitmesini istiyordum.Her 2 kulübünde.

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)

thnx adlı üyeden alıntı

CAS davasını kazanmış gibi konuştun.Aziz yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticiler nedense o davadan neden çekildiklerini bir türlü açıklamadılar.Namus meselesiydi o dava.Sonra çekildiler.Her neyse...

Ben en başından beri avrupaya gitmesini istiyordum.Her 2 kulübünde.

CAS Davasini zaten kazanmistik ilk durusmada UEFA 45 Milyon euro odemesinin TFF ile bolunmesini istiyordu resmen...

Suan F.Bahce baskani cikip ulke menfaatleri icin cektigimiz dava rica ile benim gorusumun aksina cekildi dense resmen iktidara cephe alir taraftar.

Zaten F.Bahce taraftarinin gorusu bellidir Turkiye'nin 2 buyuk takiminin stadinda Ataturk'e dair buyuk anitlar bulunur. FB BJK digerleri icimizdeki fransizlar :)

ChuckBartowsKi

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
Bir taraftar olarak şahsen benim takımım böyle bir işin içine girseydi ben bu takımın yöneticilerine destek olmak yerine karşısında dururdum.
Bu ülkenin devleti soruşturma açmış tapeler,ses kayıtları,görüntüler hepsi ortada iken mahkeme sonunda mahkeme tüm tutuklulara ceza vermişken,buradan gittik uefa ceza vermişken halen nasıl suçsuz olduğunuzu düşünüyorsunuz merak ediyorum.

Ortada suç olmasa niye ceza verilsin bu yöneticilere yapmışlar bunu kabullenmek yerine halen biz suçsuz diyorsunuz.

Sizin koyu fenerbahçeli eski federasyon başkanı zamanında aziz yıldırıma puan silelim birde playof çıkartalım sizi kurtalarım dedi uefa ile anlaştı adamlar siz cezayı verin biz karışmayız diye aziz bey çıktı ben 1 puan bile sildirmem dedi bu takımını kurtarmak için yapılan bir şey değil içer de kendini aklatmak için arkasına milyonlarca fenerbahçe taraftarını almak içindi,halen bunun farkında değilsiniz aziz yıldırımın derdi ozaman fenerbahçe olsaydı puanı sildirir bide üstüne sizin için yapılan playof kuralını bile bile kabul ederdi,düşünün adamlar diyorki 10 puan fark atan takımın puanı silinecek yarı yarıya gelecekti fenerbahçede bu kapasite yokmuydu 4.sıraya gelecek puanı silindikten sonra.
Son olarak romanya daki olaylardan sonra adamlar ceza almadı diye bağırıyorlar kendi federasyonaları cezalarını verdikten sonra uefa karışmaz zaten ülkenin iç durumuna Türkiye'de de bunun olması gerekiyordu zamanında yediler Mehmet Ali Aydınları getirdiler tüpcüyü böyle olur işte.

Bunu burada yazmamın sebebi tartışma çıkartmak değildir yada fenerbahçe,beşiktaş karalamakta değil ortada olan gerçekler bunlardır.

wmaraci
wmaraci

uysaL uysaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 3, (%100)

csariaslan adlı üyeden alıntı

Bir taraftar olarak şahsen benim takımım böyle bir işin içine girseydi ben bu takımın yöneticilerine destek olmak yerine karşısında dururdum.
Bu ülkenin devleti soruşturma açmış tapeler,ses kayıtları,görüntüler hepsi ortada iken mahkeme sonunda mahkeme tüm tutuklulara ceza vermişken,buradan gittik uefa ceza vermişken halen nasıl suçsuz olduğunuzu düşünüyorsunuz merak ediyorum.

Ortada suç olmasa niye ceza verilsin bu yöneticilere yapmışlar bunu kabullenmek yerine halen biz suçsuz diyorsunuz.

Sizin koyu fenerbahçeli eski federasyon başkanı zamanında aziz yıldırıma puan silelim birde playof çıkartalım sizi kurtalarım dedi uefa ile anlaştı adamlar siz cezayı verin biz karışmayız diye aziz bey çıktı ben 1 puan bile sildirmem dedi bu takımını kurtarmak için yapılan bir şey değil içer de kendini aklatmak için arkasına milyonlarca fenerbahçe taraftarını almak içindi,halen bunun farkında değilsiniz aziz yıldırımın derdi ozaman fenerbahçe olsaydı puanı sildirir bide üstüne sizin için yapılan playof kuralını bile bile kabul ederdi,düşünün adamlar diyorki 10 puan fark atan takımın puanı silinecek yarı yarıya gelecekti fenerbahçede bu kapasite yokmuydu 4.sıraya gelecek puanı silindikten sonra.
Son olarak romanya daki olaylardan sonra adamlar ceza almadı diye bağırıyorlar kendi federasyonaları cezalarını verdikten sonra uefa karışmaz zaten ülkenin iç durumuna Türkiye'de de bunun olması gerekiyordu zamanında yediler Mehmet Ali Aydınları getirdiler tüpcüyü böyle olur işte.

Bunu burada yazmamın sebebi tartışma çıkartmak değildir yada fenerbahçe,beşiktaş karalamakta değil ortada olan gerçekler bunlardır.

Yanlış biliyorsun işte. Playof kuralını isteyen Lig Tv'dir. Çok zarara uğradıklarını takımların ödemelerini karşılayamayacaklarını belirttiler. Üstelik o sezon bittikten sonra diğer sezonda bu şekilde devam etmesini istediler. Şimdi ilk söylediğiniz cümleye gelince şike 2011 yılına kadar her takım tarafından yapılıyordu. O sene Galatasaray'ın parası yoktu galiba şike yapamadığı için kümede kalma mücadelesi verdi. Ayrıca şikeyi ilk getiren takım Fatih Terim oyuncuyken Galatarasay getirmiştir. Galatasaraylı Hıncal Uluç'un yazısını oku derim.

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
Ben şike yapılmadı diye bir şey demedim, bizim ülkemizde şike denilen şeyi her kulüp yapıyor ama yakalanan bir fenerbahçe oldu hemde savcılığa yakalandı adamlar direk, siz bunu kabullenmek yerine bildiğiniz halde dışarıda biz temiziz diyorsunuz çok temizsiniz belli bunu bi anlasanız zaten o başınızdaki adamı indirirdiniz oradan halen pof pof luyosunuz adamı.

Birde ne olsa galatasaray isimiyle kendinizi avutuyorsunuz bu konuda son mesajım biraz gerçekleri görün bence her şey sizin beklediğiniz gibi olmuyor adamlar ne oyunlar oynuyorlar bu her takım için geçerli bizim gibi milyon kişilerin üstünden para kazanıyorlar ve pirim sağlıyorlar sizde fenerbahçe galatasaray,beşiktaş aşkıyla milleti öldürün kavga edin oh ne güzel dünya adamlar sefa sürsün.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al