freelance iş ilanları

ThemeForest Güvenli mi?

16 Mesajlar 2.847 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WAY4PLAY WAY4PLAY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Efendim 50 000 TL bakiyeli kartınız olabilir. O site üzerinden 30-40 dolara binlerce adet satılmış yüzlerce tema da vardır. Sizin 50 Bin TL niz peşinde olacaklarını sanmam. Yalnız themeforest ten değilde araya sızabilecek keylogger ya da fake site ile bu işleri yapanlar olabilir. 50 000 TL lik kartla işlem yapmanızı tavsiye etmiyorum.

wmaraci
reklam

Morbid Morbid proje.co Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)
Güvenilirdir. Rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

dokaliko dokaliko Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çapulcu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Ben şimdiye kadar aldığım temalardan bir sorun yaşamadım.Öneririm.
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
mesele güvense bu gibi durumlarda paypal kullanın. paypala kredi kartınızı tanımlatın (kendiniz 5dk. da yapabilirsiniz) ve alışverişinizi içiniz rahat biçimde yapın.

wmaraci
wmaraci

ata350 ata350 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam hangi site olursa olsun er zaman limiti belli bir sanal kart taraftarıyım. Sitede sorun olmayabilir, ancak o kredi kartı bilgilerini yazdığınız bilgisayarda cinlik olmadığını bilemezsiniz. Sanal kartı belli ücret açarsanız, çalınma durumunda bile zararınız o kadar olur.
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

AXonYeR adlı üyeden alıntı

Efendim 50 000 TL bakiyeli kartınız olabilir. O site üzerinden 30-40 dolara binlerce adet satılmış yüzlerce tema da vardır. Sizin 50 Bin TL niz peşinde olacaklarını sanmam. Yalnız themeforest ten değilde araya sızabilecek keylogger ya da fake site ile bu işleri yapanlar olabilir. 50 000 TL lik kartla işlem yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar yanlış mı anlaşıldım bilmiyorum. 50.000 TL'yi hava atmak için falan söylemedim. Kart benim değil ve bende bakiyesi yüksek olduğundan alışveriş yapmak istemedim bunu dile getirmeye çalıştım fakat sanki hava atıyormuşum gibi bir ortam oldu :) Yanlış anlaşılmak istemiyorum. Bu arada teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Kimse üstüne alınmasın lütfen, derdimi anlatmak istedim :)

Morbid adlı üyeden alıntı

Güvenilirdir. Rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

dokaliko adlı üyeden alıntı

Ben şimdiye kadar aldığım temalardan bir sorun yaşamadım.Öneririm.

Merkur adlı üyeden alıntı

mesele güvense bu gibi durumlarda paypal kullanın. paypala kredi kartınızı tanımlatın (kendiniz 5dk. da yapabilirsiniz) ve alışverişinizi içiniz rahat biçimde yapın.

ata350 adlı üyeden alıntı

Hocam hangi site olursa olsun er zaman limiti belli bir sanal kart taraftarıyım. Sitede sorun olmayabilir, ancak o kredi kartı bilgilerini yazdığınız bilgisayarda cinlik olmadığını bilemezsiniz. Sanal kartı belli ücret açarsanız, çalınma durumunda bile zararınız o kadar olur.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum bilgi için. Sanırım paypal üzerinden yapacağım ödemeyi tekrardan teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al