wmaraci reklam

Reklamlar Hakkında

3 Mesajlar 529 Okunma
wmaraci reklam

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Öncelikle merhaba , benim kafama takılan bir soru var web siteme reklam aldığım zaman bu gelirden dolayı vergi mükellefi oluyor muyum ?

wmaraci
reklam

sly sly WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
kazancına bağlı. küçük gelirler mesela ayda 100-200 usd için vergi mükellefiyet şartı bulunmamakta. fakat yıllık kazancın 25.000,00 tl yi geçtiğinde mükellef olup vergi vermen gerekiyor. tabi istersen mükellef olmamayı yada vergi vermemeyi tercih edebilirsin ama maliyenin dikkatini çekmen durumunda ödemediğin vergileri misli ile alırlar.
özet olarak senelik 25.000,00 tl yi geçmediğin sürece sorun yok diğer durumda tamamen şansına bağlı belki hiç yakalanmazsın ama maliye yakana yapışırsa işin rengi değişebilir.

http://www.sporvesaglik.net | Spor ve Sağlık

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

sly adlı üyeden alıntı

kazancına bağlı. küçük gelirler mesela ayda 100-200 usd için vergi mükellefiyet şartı bulunmamakta. fakat yıllık kazancın 25.000,00 tl yi geçtiğinde mükellef olup vergi vermen gerekiyor. tabi istersen mükellef olmamayı yada vergi vermemeyi tercih edebilirsin ama maliyenin dikkatini çekmen durumunda ödemediğin vergileri misli ile alırlar.
özet olarak senelik 25.000,00 tl yi geçmediğin sürece sorun yok diğer durumda tamamen şansına bağlı belki hiç yakalanmazsın ama maliye yakana yapışırsa işin rengi değişebilir.

Çok teşekkür ediyorum içime bir su serptiniz benim o meblayı geçmem imkansız :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al