Arkadaşlar çok sağolun Hepinizden yine cevaplar bekliyorum.

sanaldata adlı üyeden alıntı

Hocam google şikayet etmenizde yarar var. Googleye durumu bildirmeniz halinde gerekli işlemi yapacaklarını düşünüyorum. Çünkü onlar hemen bunu bulabiliyorlar ve karşı tarafı sandboxa düşürebiliyorlar.

Google'dan bir şey çıkmaz hocam. Kendi işimizi kendimiz göreceğiz. Keşke çıksın 2-3 defa şikayet ettim siteyi...

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Google hiçbir sonuç alamazsın. Yazı içinden eski yazılarına link ver. Botla çektiği için bir sürü link kazanırsın.

Bu fena fikir değilmiş aslında da; yine çalıntı içerik olayı bana patlıyor sanırım.

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Bir yöntemde şu rss üzerinden çekiyorsa. Yazının bir iki satırını çekebilir. Bende bir siteye karşı öyle yaptım. Sitemde ne varsa çekiyor. Bende ayarlardan ufak bir değişiklik yaptım. İki cümle yazı çekebiliyor diğerlerini çekemiyor. İnternette araştır basit bir yoldu.

Hocam sanırım pek bir faydası olmaz bu yöntemin. Şu an için yazının önemi yok. Sitem 1 aylık ve başlığı dahi çekse; arama sonuçlarında aradığımda benim girdiğim başlık benim sitem daha arama sonuçlarına dahi eklenmeden görünüyor. Ama nasıl yapacağımı tarif ederseniz; fena olmaz. Teşekkürler...