wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce; Apple mı, Samsung mu?

59 Mesajlar 10.177 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FatihYilmazz FatihYilmazz Girişimci Kullanıcı
    • Üyelik 31.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kahramanmaraş
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 98
    • Beğeniler 0 / 26
    • Ticaret 2, (%100)

mrzali adlı üyeden alıntı

Kisaca söyleyeyim > evdeki bilgisayarinla yaptigin tüm islemleri yapma imkanina sahipsin

Örnek verebilir misin? Bende merak ettim.

wmaraci
    reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
    • Üyelik 06.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Cyber Sec & Project Manager
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** G**
    • Mesajlar 3356
    • Beğeniler 481 / 1986
    • Ticaret 10, (%100)

FatihYılmaz adlı üyeden alıntı

Parmak izi güvenlik için çok iyi oldu.Telefon veya şifreniz birinin eline geçtiğinde marketten her şeyi alıyordu artık bu kesinlikle olmayacak.Her alışverişte parmak izi isteyecek.Pil süresi ise bir günü rahat dolduruyor bence yeterli.
    iPhone kamerası ile hiç resim çekmemişsin sanırım.Düşük ışık performansı kötüydü onun dışında süper bir kamerası var.Bu senede düşük ışık performansını biraz arttırmışlar.Özellikleri aynı demişsin de İOS 7 geldi daha ne kadar değişsin.:) Bence telefonun eleştirilecek yönü fiyatı.

apple ürünlerini benim sevmeme nedenim

1-Fiyatı
    2-telefondaki izinler(ekleme,silme vs vs)

güvenlik konusuna pek birşey diyemem apple kullandığım zaman o tarz bir sorun yaşamadım yaşayanlar elbet vardır.

iphone kamerası ile fazlasıyla resim çektim ancak samsungdaki tadı alamadım niye diyeceksiniz kameralar arasında renk farklılığı dışında gözle görülür bir şey yok(iphone renkleri daha iyi işliyor ama dediğiniz gibi ışık düşük olunca sonuç hüsran)

basit bir örnek

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=2&idPhone1=4910&idPhone2=4854&idPhone3=5125

İOS 7 tasarım dışında gördüğüm kadarıyla pek bir şeyi barındırmıyor bir kaç güvenlik güncelleştirmesi birazda yenilik vs vs

dediğim gibi burada ve çoğu yerde apple diyenlerin yarısından çoğunun şekil olsun diye aldıklarını ve kullandıklarını rahatlıkla görebilirsiniz.insanlarımızdaki bu şekil şemal olayını anlayamıyorum ve düşünüyorum ki bu konuda bana hak vereceksiniz.

• Üyelik 31.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kahramanmaraş
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 98
    • Beğeniler 0 / 26
    • Ticaret 2, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

apple ürünlerini benim sevmeme nedenim

1-Fiyatı
    2-telefondaki izinler(ekleme,silme vs vs)

güvenlik konusuna pek birşey diyemem apple kullandığım zaman o tarz bir sorun yaşamadım yaşayanlar elbet vardır.

iphone kamerası ile fazlasıyla resim çektim ancak samsungdaki tadı alamadım niye diyeceksiniz kameralar arasında renk farklılığı dışında gözle görülür bir şey yok(iphone renkleri daha iyi işliyor ama dediğiniz gibi ışık düşük olunca sonuç hüsran)

basit bir örnek

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=2&idPhone1=4910&idPhone2=4854&idPhone3=5125

İOS 7 tasarım dışında gördüğüm kadarıyla pek bir şeyi barındırmıyor bir kaç güvenlik güncelleştirmesi birazda yenilik vs vs

dediğim gibi burada ve çoğu yerde apple diyenlerin yarısından çoğunun şekil olsun diye aldıklarını ve kullandıklarını rahatlıkla görebilirsiniz.insanlarımızdaki bu şekil şemal olayını anlayamıyorum ve düşünüyorum ki bu konuda bana hak vereceksiniz.

Fiyat ve izinler konusunda sonuna kadar haklısın fakat izin olayı benim için + bir özellik.Çoğu insan bunu - özellik olarak kabul ediyor bu tabi ki çok normal.Bir de belirtmeyi unuttum o dediğiniz izinler falan apple vs samsung değil apple vs google.

• Üyelik 06.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** G**
    • Mesajlar 3356
    • Beğeniler 481 / 1986
    • Ticaret 10, (%100)

Fiyat ve izinler konusunda sonuna kadar haklısın fakat izin olayı benim için + bir özellik.Çoğu insan bunu - özellik olarak kabul ediyor bu tabi ki çok normal.

itunes olmadan önünü göremeyen bir telefon saçma android gibi takıcan usb bitti kullanıcıyı hiç bu yönden düşünmüyorlar

video atarsın silemezsin deli olursun fabrika ayarlarına alırsın bi bakarsın geri gelir falan filan

sevgilinden ayrılırsın sms kayıtlarını silersin iclouddan dahi silersin sonra bir bakmışsın mesajlar nasıl oluyorsa geri gelmiş yeni sevgilin ile aran bozulu vermiş

apple istihbarat mı topluyor yoksa kullanıcılarına hizmetmi veriyor belli değil ve benim aklıma takılan asıl soru şu ios 7 nasıl bir sistem oldu iphone 5 yi kutusundan çıkartıp da 1 ay kullansam mı diye düşünmeden edemiyorum.ama sadece konuşmak için(bida töbe bismillah mesaj atmam video atmam)

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 31.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kahramanmaraş
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 98
    • Beğeniler 0 / 26
    • Ticaret 2, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

itunes olmadan önünü göremeyen bir telefon saçma android gibi takıcan usb bitti kullanıcıyı hiç bu yönden düşünmüyorlar

video atarsın silemezsin deli olursun fabrika ayarlarına alırsın bi bakarsın geri gelir falan filan

sevgilinden ayrılırsın sms kayıtlarını silersin iclouddan dahi silersin sonra bir bakmışsın mesajlar nasıl oluyorsa geri gelmiş yeni sevgilin ile aran bozulu vermiş

apple istihbarat mı topluyor yoksa kullanıcılarına hizmetmi veriyor belli değil ve benim aklıma takılan asıl soru şu ios 7 nasıl bir sistem oldu iphone 5 yi kutusundan çıkartıp da 1 ay kullansam mı diye düşünmeden edemiyorum.ama sadece konuşmak için(bida töbe bismillah mesaj atmam video atmam)

Hocam usb takıp her şeyi atma olayı telefonun kalitesini düşürüyor ayrıca dediğiniz gibi bir olay yok sildiğiniz zaman her şey gidiyor.

• Üyelik 06.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** G**
    • Mesajlar 3356
    • Beğeniler 481 / 1986
    • Ticaret 10, (%100)

Hocam usb takıp her şeyi atma olayı telefonun kalitesini düşürüyor ayrıca dediğiniz gibi bir olay yok sildiğiniz zaman her şey gidiyor.

keşke dediğiniz gibi olsa icloud nedense geri getiriyor fabrika ayarında dahi olsa iclouddan sildiğimiz zamanda gelmesi beni şaşırtanı zaten(mesajlar özellikle)

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 11.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Bilgisayar Mühendisi
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad A** K**
    • Mesajlar 1077
    • Beğeniler 361 / 361
    • Ticaret 33, (%100)
    Apple özelliklerine biraz önem verse belki de samsungu yakalayacak hatta geçecektir. İstikrarlı işletim sistemi iOs sayesinde stabil bir çalışma sunsa da kazandığı paradan memnun olacaklar ki geliştirme konusunda pek bir çaba harcamıyorlar. Son çıkan iphone 5S bu sözlerimi yanlış hale getirebilecek olsada şuan için samsung bir numara :)

skandeniz skandeniz WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 20.05.2013
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek .
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad S** K**
    • Mesajlar 656
    • Beğeniler 64 / 114
    • Ticaret 12, (%100)
    Samsung Tablet Apple iPhone kullanıyorum.Samsung android olduğundan internetten bir şey indirme kolay fakat şunu da unutmamalı.Androidlere çok kolay virüs bulaşabilir ama appleda storedan başka kaynak olmadığından virüs söz konusu dahi değildir.Ayrıca App Store uygulama bakımında Google Playden önde gidiyor.Çoğu severek kullandığım uygulama , oyun tarzı şeyler Google Play'de henüz yok.Çoğu uygulama gördüğüm kadarıyla ilk App Store'a geliyor.

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
    • Üyelik 10.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad C** S**
    • Mesajlar 1683
    • Beğeniler 359 / 358
    • Ticaret 77, (%100)

WebColden adlı üyeden alıntı

Yanlış yerdesiniz hocam :) Sizi Arçelik mi Beko mu konusuna alalım . :D

Bende diyorum biryerde yanlış yapıyorum ama nerde :)
    WebColden

kişi bu mesajı beğendi.

Berkcanozenc Berkcanozenc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 09.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 23 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** Ö**
    • Mesajlar 78
    • Beğeniler 2 / 4
    • Ticaret 1, (%0)
    Eğer sağlam bir telefon istiyorsanız bence Apple

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al