wmaraci reklam
lidertakipci

Google de birinci sıraya gelmek

18 Mesajlar 2.220 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alcaysalih alcaysalih Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ,

Herkesin ortak sorunu veya istediğidir Google gibi bir arama motorunda üst sıralara gelmek . Bazılarınız bu konuda uzman , bazılarınız ise kulaktan dolma bilgilere sahip . Sizlere söylemek istediğim birşey var üstelik kanıtlı olarak . Yazıyı sizi sıkmamak adına uzun tutmayacağım bunun için hemen konuya geçiyorum .

Google de yükselmek için , binlerce içerik girmenize gerek yoktur . Binlerce lira verip seo çalışması yaptırmanıza gerek yoktur . Hepiniz için seo uyumlu tema, seo uyumlu yazı , seo uyumlu arama motoru yakında seo uyumlu eller isteyeceksiniz . Ve ücretsiz isteyeceksiniz!! Sizlere ücretsiz bir sitemden örnek vermek istiyorum .Google nin sevdiğin şey organik bir yazı şekli ve link inşasıdır . Sitenin adresini yazının sonunda vereceğim merak etmeyin . Bu siteye bir makele ekledim yaklaşık 2000 kelime civarı fakat kopyala-yapıştır tekniği ile . Sadece link inşasını özenli bir şekilde oluşturdum ve sadece bu yazı ile şuan domain bazlı seo ve site içi seo yaparak Google de birinci sıradayım . Site dışı seo taktiklerine hiç girişmedim.

Bu kadar basit bir sistemle 2012 yılının sonlarına doğru açtığım ve organikhit programına eklediğim ve dün bir rastalndığı ile gördüğüm bu blogu gerçekten unutmuşum .

http://sinus-tedavisi.blogspot.com/ - sinüs tedavisi/sinüzit tedavisi aramalarında ilk sırada gelen bir blogdur .

Adresi niye verdim ?

Site linkini paylaşma amacım , blogu inceleyip yaptığım çalışmalara bakmanızdır . Kendiniz deneyerek daha kısa sürede öğreneceksiniz . Kolay gelsin.

wmaraci
reklam

hsn hsn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)
valla kardeşim tebrikler ne diyimm

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de anahtar kelimelerimde birinci sıradayım. Arkadaşın dediği gibi özel bir çalışma yapmadım. Sitemin tertipli düzenli olmasına, kod hatası olmamasına dikkat ettim.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
domain bazlı seo artık bu tür şeyler kalmadı. Ve ben domainin sıralamaya etkilediğini hiç düşünmüyorum ki bizzat kendim denedim.

wmaraci
wmaraci

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı konuyu başka bir forumda da acan arkadaştan bir çok kişi pm istedi, ancak geri dönüş olmadı.

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)
Merhabalar,
Şahsen kendimce çalışmalar yapmaktayım şuana kadar her açtığım siteyi keyword yapıp gerçekten arama motorlarında konularını indexletmeyi başardım şuan çok profesyonel bir yerde olmasakta sitemizi kendi çapımızda seo yaparak geliştiriyorum .

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize yorumlarınız için teşekkürler . Teker teker aklımda kalan eleştirilerinize yorum yapacağım . Domain bazlı seo diye birşey olmasa, domainler niye binlerce fiyata satılır ?

Pm vermedim evet , bu konuya fuub.net webmaster forumunda verdiğim bir cevapla açıklık getirmek istiyorum

Yardımlaşmak için buradayız ama bunların öyle herkese verileceği yok çünkü emeğe saygısızlık olur . Sorular Seo kitabında birçok bilgi bulabilirsiniz . Madde madde böyle yapın diye yazmaz , önemli olan sizin çıkarmanız ben bu seviyeye gelene kadar çok şey çektim , ama başardım . Pm istemenizi anlıyamıyorum , zaten sizlerle siteyi paylaştım herşeyi görün diye . Yaptığım başka hiçbirşey yok . Profosyonel bir site açsaydım eğer daha güzel şeyler yapabilirdim . Ücretsiz blog ile bu kadar olabiliyor . Fuub.net in sağlamış olduğu araçlarla ne yaptığıma bakabilirsiniz . Benim seçtiğim kelimede rekabet oranı gayet düşüktü bu yüzden belki de bu kadar çabuk bir şekilde ilerledim .

E-ticaret yapmak için sağlık sektörü vazgeçilmezdir . Basur tedavisi, migren tedavisi, panik atak tedavisi gibi kelimeleri Google ye yazdığınızda üst sıralarda her zaman blogspot vardır . Bazılarınız blogspot açıp saçma kodlamalarla ile kodlanmış html ağırlıklı temalar koyarlar . Ne gerek var ? Size sunulan temaları kullanın . Organik yazın . Kendinizi arama motoru yerine koyun . Hangi siteleri üst sıralarda gösterirdiniz ? Sizin olan bir blog sistemini mi , yoksa özgün yazıyı mı ? İkisi birlikte olunca samanlık seyran .

Dediğim gibi Sorular Seo kitabı gayet uygun bir fiyatta satışa sunuluyor , emeğe saygı için uyguladığım taktikleri size söylemem bu sitenin sahibine büyük ayıp , bana da emek hırsızlığı olur . Lütfen tartışmaya girmeyelim . Zaten bakış açınızı değiştirebilseydiniz , yada deneme yanılma yöntemleri ile yol alabilseydiniz burada pm atmak yerine biraz araştırırdınız .

Bireysel olarak kimseye söylemiyorum , yazımda kötü söz söylediğimi de düşünmüyorum . Kolay gelsin.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
google da kelimelerini aradığımda blogspot adreslerinin bold yazıldığını farkettim

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Bakış açısı.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
http://sinus-tedavisi.blogspot.com/ - sinüs tedavisi/sinüzit tedavisi aramalarında ilk sırada gelen bir blogdur .

Belirttiğiniz site, sinüs tedavisi aramasında 5, sinüzit tedavisi aramasında ise 17. sıradadır.

Kısacası zaten birinci sırada değilsiniz ve belirttiğiniz arama öbeklerinde ise zaten yoğun bir rekabet görünmüyor. İnsanları sitenize çekip oradaki taktikleri anlamalarını istemeniz komik görünüyor. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al