wmaraci reklam

Film sitesinde adsense mı ?

47 Mesajlar 5.443 Okunma
smmexpress

FatihYilmazz FatihYilmazz Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

kırdırırsan açıyor.

Ek Olarak:

Ve ilaveten fişleri neden saklamıyorsun?
yatırdığın elektirik faturasının ödendi makbuzunu saklamıyor musun?
nasıl ödediğini ispat edeceksin?
yada evinin vergi makbuzunu? yada neden vergisini ödüyorsun? hak sahibi olduğunu iddia etmek için değil mi.
saklamadığın bir ürün üzerinde nasıl ücretle aldığını ispat edebilirsin?
kusura bakma ama hipermarketler orjinal oyun,dvd çalan çocuklarla dolu. onlardan farkın olduğunu söylüyorsan o zaman o fişleride saklamalısın bu gibi durumlar için.

bu hak sahipliği meselesini zaten film sahipleri halleder. sen neden durumdan vazife çıkarıyorsun ki?

Aldığım filmleri ispat etme gibi bir derdim yok.Ben neden buna sinirleniyorum çünkü bu bir insanlık suçudur ayrıca aynı durum benimde başıma geliyor sitemde içerik çalınıyor sürekli.Ben yazıyorum onlar çalıyor.Bu güzel bir şey mi sence?

wmaraci
reklam

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

FatihYılmaz adlı üyeden alıntı

Aldığım filmleri ispat etme gibi bir derdim yok.Ben neden buna sinirleniyorum çünkü bu bir insanlık suçudur ayrıca aynı durum benimde başıma geliyor sitemde içerik çalınıyor sürekli.Ben yazıyorum onlar çalıyor.Bu güzel bir şey mi sence?

Ben neden film siteme reklam almıyorum? 10k ikende almadım şimdide almıyorum.
sen,ben,o para verip sinemaya gidebilirsin. ama emin ol kıt kanaat geçinip evindeki internetten ve dandik bilgisayardan girip film izlemeye çalışanlarda var.

dcma diye birşey var üstadım. sende kullan. kaldırtırsın. nasıl bugün bana şikayet,ihtar geldiğinde kaldırıyorsam sende yap aynısını. kaldırtırsın.
senin yada bir başkasının para verip alabildiği herkesin alabileceği anlamına gelmez.

oturup yazını yazmışsın, gelirde beklersin elbet. birisi senden çalar daha çok kazanır.
ancak bu durum film siteleri için geçerli değil. yani paramount un filmini çalıp sitesinde oynatıp trilyonlar kazanan gördünmü?

ayrıca bu insanlık suçu değildir.

insanlık suçu dediğin dün taksimde olanlardır. adanada ölendir. hatayda ölendir. ankarada yararlanan, kör olandır.

bunların hiç birne ses çıkarmayıp alkışlayıp birde iyi niyet elçisi sıfatına bürünmenin anlamı yok.

kanunlar açık ve net. şikayet edersin biter.
ama gambazcılık başka birşeydir.
kimse gambazcılığının ardına iyi niyet elçisi olarak sığınmasın.
ben yapamadım ama o yapıyor mantığının verdiği egoyu bu şekilde tatmin edemezsiniz.

denilen şey "gugıl film sitesine adsens vermiyor ama adam almış" olsaydı. konuşma farklı olurdu. gugılın ikicikliği derdik. bilinen birşey zaten.

ama şikayet eden istisnasız hiç bir kişinin amacı iyi niyet elçiliği değil, hak hukuk değil. ben yapamadım o da yapamasındır! bu türk insanında yıllardır bu şekilde.

Ek Olarak:

İlaveten evine polis gelse çalıntı dvd barındırıyormuşsunuz falanca film dese ne diyeceksin? ispat etmem ben uleyynnn mi diyeceksin?

• Üyelik 31.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

Ben neden film siteme reklam almıyorum? 10k ikende almadım şimdide almıyorum.
sen,ben,o para verip sinemaya gidebilirsin. ama emin ol kıt kanaat geçinip evindeki internetten ve dandik bilgisayardan girip film izlemeye çalışanlarda var.

dcma diye birşey var üstadım. sende kullan. kaldırtırsın. nasıl bugün bana şikayet,ihtar geldiğinde kaldırıyorsam sende yap aynısını. kaldırtırsın.
senin yada bir başkasının para verip alabildiği herkesin alabileceği anlamına gelmez.

oturup yazını yazmışsın, gelirde beklersin elbet. birisi senden çalar daha çok kazanır.
ancak bu durum film siteleri için geçerli değil. yani paramount un filmini çalıp sitesinde oynatıp trilyonlar kazanan gördünmü?

ayrıca bu insanlık suçu değildir.

insanlık suçu dediğin dün taksimde olanlardır. adanada ölendir. hatayda ölendir. ankarada yararlanan, kör olandır.

bunların hiç birne ses çıkarmayıp alkışlayıp birde iyi niyet elçisi sıfatına bürünmenin anlamı yok.

kanunlar açık ve net. şikayet edersin biter.
ama gambazcılık başka birşeydir.
kimse gambazcılığının ardına iyi niyet elçisi olarak sığınmasın.
ben yapamadım ama o yapıyor mantığının verdiği egoyu bu şekilde tatmin edemezsiniz.

denilen şey "gugıl film sitesine adsens vermiyor ama adam almış" olsaydı. konuşma farklı olurdu. gugılın ikicikliği derdik. bilinen birşey zaten.

ama şikayet eden istisnasız hiç bir kişinin amacı iyi niyet elçiliği değil, hak hukuk değil. ben yapamadım o da yapamasındır! bu türk insanında yıllardır bu şekilde.

Fakir insanlar var dedin ya cidden böyle mi düşünüyorsun. :) Paran yoksa izlemeyeceksin benimde Ferrari alacak param yok ama gidip çalmıyorum.Bu kadar basit ve net.Bende gelmiş sana hırsızlık niye kötü onu anlatıyorum bunu da anlamıyorsan ne diyeyim.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
neyse arkadaşlar kimimize göre yanlış bir hareket kimimize göre doğru boşverelim bence zaten artık iframe ile çekmek bile suç olacak eskisi gibi sunucumda barındırmıyorum diyerek kurtulunamayacak.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Fakir insanlar var dedin ya cidden böyle mi düşünüyorsun. :) Paran yoksa izlemeyeceksin benimde Ferrari alacak param yok ama gidip çalmıyorum.Bu kadar basit ve net.Bende gelmiş sana hırsızlık niye kötü onu anlatıyorum bunu da anlamıyorsan ne diyeyim.

ne oldu iyi niyet elçisi? eşitlik, adaletten bahseden o az önceki arkadaşa?
herkes başının çaresine baksın moduna geldin...

işte bahsettiğim şey tam olarak buydu.

Ek Olarak:

YenerK adlı üyeden alıntı

neyse arkadaşlar kimimize göre yanlış bir hareket kimimize göre doğru boşverelim bence zaten artık iframe ile çekmek bile suç olacak eskisi gibi sunucumda barındırmıyorum diyerek kurtulunamayacak.

kolayı var domaini yurt dışına taşırız :)

• Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

İlaveten evine polis gelse çalıntı dvd barındırıyormuşsunuz falanca film dese ne diyeceksin? ispat etmem ben uleyynnn mi diyeceksin?

bandrol bunun için icat edildi hocam :)

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

bandrol bunun için icat edildi hocam :)

dikkat et bandrolü olmayana denk gelmesin :)
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

yalnız şöylede bir durum var hocam zaten 1-2 yıl sonra televizyon da yayınlanıyor o filmler.

• Üyelik 31.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

Ek Olarak:

kolayı var domaini yurt dışına taşırız :)

Herkes kendi başının çaresine baksınla ne alakası var bunun şimdi parası olan alır olmayan almaz Dünya'nın adaleti bu.Çalış para kazan al çalma.Çalışanın emeğiyle oynama.Düzeni bozma.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

yalnız şöylede bir durum var hocam zaten 1-2 yıl sonra televizyon da yayınlanıyor o filmler.

yok yav 2013 ün filmlerini nerdeyse vizyonla aynı anda d smarttan izledim. izledim demeyeyimde veriyordu. pek tv kültürüm yoktur belgesel harici :)

kim bir film için 2 yıl bekler ki öyle olsa :) dvd ye düşmesi 1 yıl civarını buluyor :)

Ek Olarak:

Herkes kendi başının çaresine baksınla ne alakası var bunun şimdi parası alan alır olmayan almaz Dünya'nın adaleti bu.Çalış para kazan al çalma.Çalışanın emeğiyle oynama.Düzeni bozma.

para-çokomel diyosun yani :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al