wmaraci reklam
lidertakipci

Siteye 1 Ay Ara Verdik Diye Başımıza Gelenler

12 Mesajlar 1.632 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Sitene bağlı blog oluştur ve kullanıcı yorumlarını işte satış sitende değinemediğin ayrıntıları felam paylaş dostlarla muhabbet havasında,, bir de google gibi getir aracını kullansanız da , bu sıralar içerikler indexlensede sıralamada bayağı gerilere düşüyor. sanırım farklı bir algoritme denemesi yapıyor gogıl amca

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)
wmaraci
reklam

blyad blyad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

weblozi adlı üyeden alıntı

Sitene bağlı blog oluştur ve kullanıcı yorumlarını işte satış sitende değinemediğin ayrıntıları felam paylaş dostlarla muhabbet havasında,, bir de google gibi getir aracını kullansanız da , bu sıralar içerikler indexlensede sıralamada bayağı gerilere düşüyor. sanırım farklı bir algoritme denemesi yapıyor gogıl amca

Açıkçası Google hakkında yorum yapmamayı tercih ediyorum artık, tavşan dağ meselesi tam. Ama bildiğim tek bir şey var ben Google'da herhangi bir şey arattığımda dandik ne kadar spam varsa karşıma çıkarması. Eskiden böyle değildi, bir şey arattığımızda genelde nokta atışı olurdu. Şimdi 3. 4. sayfalara kadar gidiyorum.

Ek Olarak: Yalnız arkadaşlar fetch as google dememe rağmen 2 gündür indekslememiş yeni eklediğim ürünleri. Normalde 1 dakika bile sürmezdi sorun ne olabilir?

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al