wmaraci reklam

Siteye 1 Ay Ara Verdik Diye Başımıza Gelenler

12 Mesajlar 1.603 Okunma
wmaraci reklam

blyad blyad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Ben artık gülüyorum cidden bu duruma. Site e-ticaret sitesi, içerik İngilizce ve noktasından virgülüne kadar tüm ürünlerin açıklamaları orjinal, ücret karşılığında yazdırıyordum. Hepsinde ayrı ayrı meta tag var. Her görsel optimize. Harcadığım emekle atomu bile parçalardım heralde. Tüm bunlara rağmen yine bana 60-70'ten fazla hit göndermedi. Ne yaptıysam göndermedi Google. 2 ay öncesine kadar yükselişteydi ufak da olsa. Tam o sıralar da iki iş aldım onlara yoğunlaşmıştım, haliyle siteyi boşladım. Şimdi bildiğin itin bir tarafına girmiş vaziyette. Zaten öyleydi fakat daha derinlerde şu an. Yahu arkadaş gönderdiğin zaten 50-60 ziyaretçi, daha niye search query'ler azalır. Ben her allahın günü ürün mü ekleyecem bu siteye? Elimde ne varsa onu satıyorum işte... Açıkçası kimseden yardım beklemiyorum şu an. Emekler yine heba oldu. Şu an tek bir kelime bile ekleyesim yok siteye.

Dün yeni çıkan birkaç ürünü ekledim, Google Webmaster Tools üzerinden ekledim. Hala indekse almamış, normalde 1 dakika içinde alıyordu. O kadar doluyum ki, içimden geçenleri yazsam direkt ban :)

wmaraci
reklam

WAY4PLAY WAY4PLAY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Site adresini pm ile öğrenebilir miyim?

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
Aynı durum bende de var, 2 hafta boşladım, index alıyorum ancak 6 gündür sıralamada çıkamıyorum
domaintescille

kişi bu mesajı beğendi.

thefigoooo thefigoooo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 4, (%100)
üzülme be dostum inşallah çok daha iyi durumlara gelecektir. siten.

wmaraci
wmaraci

sgsfb sgsfb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 41 / 27
  • Ticaret 7, (%100)
kardeşim site adresini paylaşacaksın burada google arama yapıp siteni hergün farklı kişiler tıklıyacak sitenin yukarı çıkmasında faydası olur birde site linkini verebileceğin başka siteleri olan arkadaşlarla link transferi yap bunuda bence faydası olur

www.lotocilginligi.com

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
İyi yerlere gelebilmek için sabır ve her gün emek sarf etmek şart.

• Üyelik 09.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi açıkçası yaptığım ve yapmadığım şeyler var. İlk etapta tek çalıştığım için altından kalkamıyordum fakat çok yüksek beklentilerim olduğundan çok iyi çalıştım. Site hakkında en ufak bir olumsuz geridönüş yok. 400+ siparişim var kurulduğundan beri (3. ayında şu an).

Fakat benim yapmadığım şey tanıtım. Nerden başlayacağımı, nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şu an da iki kişiyiz. İş yükü de hafifledi fakat sitenin bu hali şevkimi kırdı çok. Şu halini görünce sanki bir daha hiç çıkmayacakmış gibi geliyor.

Ek Olarak:

sgsfb adlı üyeden alıntı

kardeşim site adresini paylaşacaksın burada google arama yapıp siteni hergün farklı kişiler tıklıyacak sitenin yukarı çıkmasında faydası olur birde site linkini verebileceğin başka siteleri olan arkadaşlarla link transferi yap bunuda bence faydası olur

Site yalnızca İngilizce şu an. Ama arkadaşımla Türkçeleştiriyoruz komple. Türkçeleştirme derken ürün açıklamaları vs onların da tamamı orjinal olacak. Bunları yaptıktan sonra yerli forumlarda paylaşmayı düşünüyoruz. Ben hizmette kaliteye önem veriyorum, Türk kullanıcılara yalnızca İngilizce destekli site paylaşmak hakaret olur düşüncesindeyim.

mrzali mrzali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek serbest
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
valla arkadas ben sunu anladim seomus backlinkmis alexaymis hepsi bos sadece sitene hergun icerik gireceksin googlede diyorki ha bak bu adam ilgileniyor siteyle dur onu yukarlara tasiyalim gerisi bos ha birde sabredeceksin ben cok gordum sitemde dun 5 kisi girmis bugun 10 kisi girmis ve seviniyodum en iyisi sadece icerik gir ve bekle, ama senin sitede hergun icerik girilecek site degil dogrusu sabret bekle

• Üyelik 09.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

mrzali adlı üyeden alıntı

valla arkadas ben sunu anladim seomus backlinkmis alexaymis hepsi bos sadece sitene hergun icerik gireceksin googlede diyorki ha bak bu adam ilgileniyor siteyle dur onu yukarlara tasiyalim gerisi bos ha birde sabredeceksin ben cok gordum sitemde dun 5 kisi girmis bugun 10 kisi girmis ve seviniyodum en iyisi sadece icerik gir ve bekle, ama senin sitede hergun icerik girilecek site degil dogrusu sabret bekle

İçerik olayı Türkçeleştirmeyle birlikte 2 katına çıkacak. Bunun dışında elimde olmayan bir ürünü satamam ki.

ugly ugly öğrencilik Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrencilik
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

blyad adlı üyeden alıntı

İçerik olayı Türkçeleştirmeyle birlikte 2 katına çıkacak. Bunun dışında elimde olmayan bir ürünü satamam ki.

satmasan da konularını açabilirsin. Konuya ürün yakında eklenecektir. veya ürün stoklarımız da bitmiştir gibi bir açıklama yapabilirsin. Ayrıca eğer amacın ürün satmaksa forumların alışveriş bölümlerine en çok sattığın ürünleri satmak amaçlı konu açabilirsin.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al