wmaraci reklam
lidertakipci

Wordego.Com'a Kayıt Olma ve Reklam Alma (Resimli Anlatım)

79 Mesajlar 30.515 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

Hocam dediğim gib web siteniz ise birkaç gün bekleyin ve hangi nedenlerden dolayı rededildiğini bakın onları düzeltikten sonra tekrar başvurun.

Benim de ilk başvurmamda red edilmişti birkaç hafta bekledim tekrar başvurdum ve kabul ettiler şuanlık bir sıkıntım yok açıkcası ,biraz bekleyin yarın ya da öbürsü gün bildirin tekrar sitenizi...

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Ben de üye oldum bakalım neler olacak :)

ALEXIS ALEXIS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Ekledim 2 gün sırf wordego reklamları çıkınca kaldırdım.

Yüksek kazanç elde edebileceğiniz link satış sitesi
http://bit.ly/2sM8XPZ

yeninesil yeninesil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
evet wordegonun kendi reklamları çok çıkıyor "reklam vermek istermisiniz? yayıncı olmak ister misiniz?" gibi Adsense gibisi olmaz.

wmaraci
wmaraci

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)
Şuan için hiç de stabil olmayan bir sistem. 5-6 gün yayınladım baktım hep kendi reklamları kaldırdım artı parada kazandırmadı 1 kuruş dahi :).Hem reklam kodlarında sorunlar var. Umarım kendini geliştirir ileleyen zamanlarda.

Elbet birgün...

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Çağrı adlı üyeden alıntı

Ben de üye oldum bakalım neler olacak :)

Uygun süre geçtikten sonra görüşlerini bekliyorum Çağrı :)

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Ben ekledim, tık başına 1 kuruş ödeme yapıyor. Bunu şöyle göstereyim.

İlk olarak herhangi bir arkadaşımdan sitede 5 10 dakika gezip 1 kere tık atmasını istedim. Kanıtlar aşağıdadır.

http://prntscr.com/20chgd

İlk zamanlarda çok rahat 8 kuruş veriyordu fakat değişim maili geldikten sonra 1 kuruş 1 kuruş ödemeye başladı. Ayrıca sitede adult reklam gösterimi de oluyor. O kapatılıyormu bilgim yok ama 1 ay falan tuttum sitede falan tuttum sitede 30 günde 29 Kuruş verdi. Bilmiyorum firma iyi hergün rapor yolluyor ama malesef verdiği tutar çok az.

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
Bende üye oldum sitemi kaydettim . Peki Site bize ait olduğuna dair doğrulama kodu varmı varsa ben bulamadım ?

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

cetinn cetinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhabir,Muhasebeci,Fotoğrafçı,
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar, uzun süre deneyen varmı? bizde deniyelimmi?

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

SabahKemalCansu adlı üyeden alıntı

Ben ekledim, tık başına 1 kuruş ödeme yapıyor. Bunu şöyle göstereyim.

İlk olarak herhangi bir arkadaşımdan sitede 5 10 dakika gezip 1 kere tık atmasını istedim. Kanıtlar aşağıdadır.

http://prntscr.com/20chgd

İlk zamanlarda çok rahat 8 kuruş veriyordu fakat değişim maili geldikten sonra 1 kuruş 1 kuruş ödemeye başladı. Ayrıca sitede adult reklam gösterimi de oluyor. O kapatılıyormu bilgim yok ama 1 ay falan tuttum sitede falan tuttum sitede 30 günde 29 Kuruş verdi. Bilmiyorum firma iyi hergün rapor yolluyor ama malesef verdiği tutar çok az.

Hocam wordego reklamlarında ki gelirler standart gelirler değildir. Reklam verenler ne kadar bütçe verdiyse onun %25'ini kazanıyorsunuz yani reklamı veren kişinin belirlediği fiyata göre alıyorsunuz parayı. Misal avea reklamlarından ben 0,12 tl civarında bir para kazanıyorum ama normal diğer reklamlar dan 0,5 kuruşa vs düşüyor yani dediğim gibi wordego kendisi standart bir tıklanma ücreti belirlemediği için bazen az gelir bazen çok gelir.

SynapseMm adlı üyeden alıntı

Bende üye oldum sitemi kaydettim . Peki Site bize ait olduğuna dair doğrulama kodu varmı varsa ben bulamadım ?

Herhangi bir doğrulama kodu vs yoktur siteniz wordego ekibi tarafından incelenip ona göre onay alıyorlar.

cetinn adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar, uzun süre deneyen varmı? bizde deniyelimmi?

Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şuana kadar bir sıkıntım yok deneyebilirsiniz. Denemekten zarar gelmez arkadaşlar bir denersiniz olmadı başka alternatif kaynaklara yönelirisiniz benim gibi adsense olmadı,adhood desen hepten berbat wordego'ya kaydım ve şuan için bir sıkıntım yok :)

yeninesil adlı üyeden alıntı

evet wordegonun kendi reklamları çok çıkıyor "reklam vermek istermisiniz? yayıncı olmak ister misiniz?" gibi Adsense gibisi olmaz.

Yrlmz adlı üyeden alıntı

Şuan için hiç de stabil olmayan bir sistem. 5-6 gün yayınladım baktım hep kendi reklamları kaldırdım artı parada kazandırmadı 1 kuruş dahi :).Hem reklam kodlarında sorunlar var. Umarım kendini geliştirir ileleyen zamanlarda.

Kendi reklamlarının sürekli sizin sitenizde yayınlanmasının tek bir sebebi vardır sitenizi yeni eklemişsiniz demektir. Benimde ilk zamanlarımda sürekli o çıkıyordu ve siteyi tam net olarak doğruladıklarında nadir olarak rastlıyorum wordegonun kendi reklamlarına şuan 1 aydır kullanıyorum ve günde 1-2 kez görüyorum onun dışında google ve diğer reklamları gösteriliyor.

Şöyle bir 1-2 ay kullandıktan sonra fikirlerinizi söylerseniz daha etkili ve kullanacak olan arkadaşlar için daha bilgilendiric olur.5-6 gün kullanıpta kötülemenin mantığı ney ?

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al