wmaraci reklam
lidertakipci

Videolu Anlatım Çekecek Yazarlar Aranıyor ! [ Ücretli ]

23 Mesajlar 3.376 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

izleyerekogren izleyerekogren Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

Aşağıdaki link ile ulaşacağınız form ile izleyerekogren.net sitesinde Yazar statüsüne sahip olabilirsiniz.Bu statü ile videolu anlatımlar çekerek insanlara bildiklerinizi aktarma şansını ve ek bir gelir kapısına sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Forma ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Aranan Özellikler:

-Bilgisayarla ilgili orta ve üzeri bilgiye sahip olması.

-Videolu anlatım çekebilecek gereçlere sahip olması (Kişisel bilgisayar, internet bağlantısı ,mikrofon)

-Haftada 2 videolu anlatım çekebilecek süreye sahip olması.

-Bir adet örnek videolu anlatım çekip form aracılığı ile bize yollaması (Youtube, vimeo gibi sunuculara yükleyebilirsiniz:)

-Videolara herhangi bir şekilde reklam ve benzeri öğeler karıştırmaması.

-Yönetim ile sürekli iletişim halinde olması gerekmektedir.

Ücretlendirme:

-Sitemiz videolu anlatım ekibimize ne kadar çok izlenme o kadar yüksek ücret stratejisini uygulamaktadır.

-Her 1000 video izlenmesi 5 tl ile ücretlendirilmektedir, ay sonunda bütün videolarınızın toplam izlenme miktarı üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

-Havale, Paypal ve turkcell mobil ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

-İlk ücreti alabilmeniz için sitemiz üzerinde 2 tane videonuzun onaylanmış olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

-Formu doldurdum ekibe katılıp katılamayacağım ne zaman belli olur?

Görevli kişi 2 iş günü içerisinde başvurunuza olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapacaktır.

-İlk videolu anlatımımı çekebilmem için hangi programı kullanmam gerekiyor?

İstediğiniz programı kullanabilirsiniz ancak sitemize başvurunuz onaylanırsa Camtasia Studioyu kullanmanız gerekicektir.

-Sadece videolu anlatımı çekmem yeterli olucak mı?

Hayır, anlatıığınız konu ile ilgili bilgi içeren bir paragraf hazırlamanız da sizden istenecektir.

-Para talebimi ne zaman yapabileceğim?

En düşük ödememiz 1000 izlenme olmaktadır, yükledeğiniz videoların toplam izlenmesi bin adeti geçtikten sonra ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

-Daha ayrıntılı bilgi almak için nereyle iletişime geçmeliyim?

dorukgunes94@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

wmaraci
reklam

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam bu 1000 izlenme işi çok karışık. Sizin sitenize ziyaretçi gelmezse o video izlenmeyecek zaten. Bunda çekenin suçu olmadığı gibi parada vermiyorsunuz galiba.

Ama sizin siteniz çok hitli ise o video çok izlenecektir bu sefer sizin kaybınız olacaktır.

Bence ücretlendirmeye başka bir statü getirilmeli
CennetKapisi Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

SGraphic SGraphic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar,

yanlış anlamazsanız eleştiri yapmak istiyorum şimdi güzel bir videolu anlatım yapıldı bu video yarım saatlik bir video şimdi bu videoyu çekerken verilen emek upload ederken harcanan zamanın karşılığı 5 TL zaten eder ister 1 defa izlensin ister 1 milyon kez sonuç olarak videolu özgün bir dersin fiyatı neresinden bakarsanız bakın 5 TL eder yani fiyatlandırma konusu çok yanlış olmuş emeğe değer vermek gerekir.

amacım konuyu baltalamak değil

0mh3r 0mh3r Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** **
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 4, (%75)

USglm adlı üyeden alıntı

Hocam bu 1000 izlenme işi çok karışık. Sizin sitenize ziyaretçi gelmezse o video izlenmeyecek zaten. Bunda çekenin suçu olmadığı gibi parada vermiyorsunuz galiba.

Ama sizin siteniz çok hitli ise o video çok izlenecektir bu sefer sizin kaybınız olacaktır.

SGraphic adlı üyeden alıntı

merhabalar,

yanlış anlamazsanız eleştiri yapmak istiyorum şimdi güzel bir videolu anlatım yapıldı bu video yarım saatlik bir video şimdi bu videoyu çekerken verilen emek upload ederken harcanan zamanın karşılığı 5 TL zaten eder ister 1 defa izlensin ister 1 milyon kez sonuç olarak videolu özgün bir dersin fiyatı neresinden bakarsanız bakın 5 TL eder yani fiyatlandırma konusu çok yanlış olmuş emeğe değer vermek gerekir.

amacım konuyu baltalamak değil

Bende size katılıryorum bencede ücretlendirmeye değiştirilmeli
CennetKapisi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

Haklısınız başka bir sistem düşünülebilir, ancak uzun vadede en faydalı bunun olduğu kanaatindeyiz. Ücretlendirme için video yayınında küçük bir ücret verilip ardıdan gösterim başına ücretlendirme düşünülebilir.

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
hocam k.bakmayın ve yanlış anlamayın ama siteniz cok soğuk geldi sanki. çok karışık gibi biraz daha geliştirsen daha çok sizinle çalışmak isteyen olucaktır. bu şekilde kimse istemez emeğinin boşa gitmesini. hite karşılık ücret bu site için biraz itici olmuş

favoridus.com

• Üyelik 24.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

jasper adlı üyeden alıntı

hocam k.bakmayın ve yanlış anlamayın ama siteniz cok soğuk geldi sanki. çok karışık gibi biraz daha geliştirsen daha çok sizinle çalışmak isteyen olucaktır. bu şekilde kimse istemez emeğinin boşa gitmesini. hite karşılık ücret bu site için biraz itici olmuş

Yorumun için teşekkürler.Ancak hiç karışık olduğunu düşünmüyorum elimizden geldiğince sade ve kolay anlaşılırlığa önem gösterdik.Ücret konusunda da dediğim gibi hit + bir ilk ücret düşünülebilir.

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

izleyerekogren adlı üyeden alıntı

Yorumun için teşekkürler.Ancak hiç karışık olduğunu düşünmüyorum elimizden geldiğince sade ve kolay anlaşılırlığa önem gösterdik.Ücret konusunda da dediğim gibi hit + bir ilk ücret düşünülebilir.

hocam diyelim a, b, c, d ve e isimli videoları siteye koyduk

a 750
b 250
c 2000
d 1000
e 500

izlenme aldı videolar. alacağımız ücret nasıl oluyor anladığım kadaryla 15 lira

favoridus.com

• Üyelik 24.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

jasper adlı üyeden alıntı

hocam diyelim a, b, c, d ve e isimli videoları siteye koyduk

a 750
b 250
c 2000
d 1000
e 500

izlenme aldı videolar. alacağımız ücret nasıl oluyor anladığım kadaryla 15 lira

Aynen öyle her ay sonunda, o ay ki bütün videolarınızın o aylık izlenme sayıları toplanıp onun üzerinden hesap yapılmaktadır.

yUsUfAbaLi yUsUfAbaLi Wordpress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 739
  • Beğeniler 123 / 182
  • Ticaret 60, (%100)
Çok Saçma Yapan adamın sizin Sitenizdeki videoyu izlenmesinden "onane" Videoyu çekiyorsa çektiği gibi belli bi ücretini almalı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al