wmaraci reklam

Reklam.TL - Performans Reklamcılığı

29 Mesajlar 4.703 Okunma
wmaraci reklam

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

TorrentOyun adlı üyeden alıntı

100 Tl Biraz Güvenilir Gelmiyor Çoğu Reklam Firması 50 Ve 20 Tlde ödeme yapıyor

Affiliate mantığı ile çalışan sistemlerde ödeme alt limiti çoğunlukla 100 TL şeklindedir. Ayrıca sistemimiz farklı reklam modellerini altında barındırdığı için sizlere farklı reklam firmalarında yarım kalan kazançlarınız gibi sorun çıkarmaz. 100 TL kazanç elde etmek için farklı reklam modellerimiz bulunuyor. Tamamı şu an hazır değil fakat 1-2 hafta içerisinde tamamlanacak.

Yani söylemek istediğim:
Popup için X firmasını kullanıyorsunuz ödeme limiti mesela 50 TL fakat siz 20 TL biriktirdiniz. Fakat kullanmak istemiyorsunuz artık. 30 TL biriktireceksiniz yada vazgeçeceksiniz.

Benzer şekilde CPC için Y firmasını kullanıyorsunuz ödeme limiti yine 50 TL diyelim. Ve 30 TL biriktirdiniz ama 20 TL için kullanmaya devam etmek istemiyorsunuz.

Sonuç olarak 50 TL kazanç biriktirmişsiniz toplamda ve 50 TL daha biriktirmek için 2 ayrı firmada 2 ayrı reklam alanınızı doldurmanız gerekiyor. Ama Reklam.TL de genel tutar 100 TL olunca kazancınızı alırsınız diyoruz!

İsterseniz doldurmak için Affiliate alanımızı, mobil trafik sistemimizi ya da diğer reklam modellerini kullanabileceğiniz bir sistem oluşturmayı hedefledik.

Ayrıca sistem alt yapısında affiliate kampanyaları yer aldığı için 100 TL kazanmak çok zor değil bu iş üzerine yoğunlaşırsa. 3 haneli rakamlardan ziyade genelde bu işle uğraşanlar 4 haneli rakamları kazanabilmekte rahatlıkla.

seodizayn adlı üyeden alıntı

Satış bazlı çalıştığınız e-ticaret firmaları nelerdir ?

Burada kampanya isimlerini belirtmiyoruz. Google sebebi ile. Bundan dolayı sizi Reklam.TL'ye bekleriz. Fakat şunu bilin bugün ülkemizde önde gelen özel alışveriş siteleri ve e-ticaret sitelerinin satış bazlı reklam kampanyaları sistemimizde mevcut.

Yakın zamanda bununla ilgili +20 kampanya daha eklenecek. Şu an toplam kampanya sayımız 50 şeklinde. Önümüzdeki hafta itibari ile bu sayı 70 civarında olacaktır.

wmaraci
reklam

seodizayn seodizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 8, (%100)
Burada kampanya isimlerini belirtmiyoruz. Google sebebi ile. Bundan dolayı sizi Reklam.TL'ye bekleriz. Fakat şunu bilin bugün ülkemizde önde gelen özel alışveriş siteleri ve e-ticaret sitelerinin satış bazlı reklam kampanyaları sistemimizde mevcut.

Yakın zamanda bununla ilgili +20 kampanya daha eklenecek. Şu an toplam kampanya sayımız 50 şeklinde. Önümüzdeki hafta itibari ile bu sayı 70 civarında olacaktır.

Kayıt için başvuruda bulundum. Başarılar dilerim.

Düğün ve Sünnet Davetiyeleri, Nikah Şekeri ve Matbaa işleri...

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

seodizayn adlı üyeden alıntı

Kayıt için başvuruda bulundum. Başarılar dilerim.

Onay işlemi gerçekleşmiştir.

Teşekkür ederiz.

DioJeNw0w DioJeNw0w Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Üyel oldum yönetici onayı bekliyor

wmaraci
wmaraci

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
site scirpt biraz alıntı olmuş gibi werdego muydu öle bişe vardı ona benzemiş :D ama hayırlı olsn yinede

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

MDSALMAN adlı üyeden alıntı

site scirpt biraz alıntı olmuş gibi werdego muydu öle bişe vardı ona benzemiş :D ama hayırlı olsn yinede

Bahsi geçen ile sadece tasarımsal yönden benzerlikler bulunmakta. Yazılım sıfırdan hazırlatılmıştır. Bahsi geçen firmanın da ayrı bir yazılım var olup hiçbir bağlantı söz konusu değildir. Ki tasarım açısından da büyük farklılıklar söz konusu diyebiliriz. Sistem yapısı olarakta biz farklı reklam modellerini bünyemizde barındırmaktayız fakat bahsi geçen firma ayrı alanda bulunmakta. Bu yüzden karıştırmayınız.

Ek Olarak: Reklam.TL üzerinde Popup başvuruları onaylanmaya başlamıştır. Sizde siteniz ile başvurabilir ve kazanabilirsiniz. 1K Popup ücretimiz 1,00 TL şeklindedir.

kimyaci kimyaci www.portregaleri.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Kimya Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kampanya linkleri script şeklinde değil.Bu linkleri nasıl foruma eklememiz gerektiği ile ilgili bir açıklama göremedim.Bir örnek verilmelidir.
Ayrıca sitem için popup onayı verildi.Bu linki forumuma ekledim.Ama Banner ve splash onayı henüz verilmedi.
Kısacası siteme yazdığım nedenlerden dolayı sadece popup kodunu ekleyebildim.Popup kodunu ekledim ama şu ana kadar ben bir popup göremedim.Fakat istatistiklere baktığım zaman bir sayım var.Sitem de popup'a ait bir görsel görünmemesi normalmidir?

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

kimyaci adlı üyeden alıntı

Kampanya linkleri script şeklinde değil.Bu linkleri nasıl foruma eklememiz gerektiği ile ilgili bir açıklama göremedim.Bir örnek verilmelidir.
Ayrıca sitem için popup onayı verildi.Bu linki forumuma ekledim.Ama Banner ve splash onayı henüz verilmedi.
Kısacası siteme yazdığım nedenlerden dolayı sadece popup kodunu ekleyebildim.Popup kodunu ekledim ama şu ana kadar ben bir popup göremedim.Fakat istatistiklere baktığım zaman bir sayım var.Sitem de popup'a ait bir görsel görünmemesi normalmidir?

Popup tıklama ile açılmakta. Bununla ilgili yaşanılan bir sorun var ise destek bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Diğer başvuru yaptığınız reklam modelleri şu an için aktif hale getirilmedi. CPC için yılbaşına kadar çalışmalarımız sürecek. Yılbaşı itibari ile umuyoruz ki CPC için onay işlemlerine başlarız.

Dilerseniz mobil trafik kodunu da kullanabilirsiniz. Bu alanda yüksek kazanç elde eden üyelerimiz bulunmakta.

Kampanya linkleri ise Kampanya Göselleri ile kullanılacak. Fakat şu an Kampanya Görsellerini hazırlamış değiliz. Yakın zamanda hizmete sunacağız.

serhanefe serhanefe www.adslook.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 5, (%100)
Kayıt oldum saun, birşey sormak istiyorum, birden fazla site ekleyebiliyormuyuz tek account ile?

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
üye olundu onay bekleniyor.

Ek Olarak: Hiç reklam banner göremeim ben link şeklinde hep. Destek talebi de gönderdim. İlgilenirseniz bi sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al