freelance iş ilanları

ünlülernediyor.com sizce nasıl bir domain?

11 Mesajlar 1.629 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SeoAmo SeoAmo Seo uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 79 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Ünlülernediyor.com

Merhaba değerli arkadaşlar ve Sayın adminlerim, sizce ünlülernediyor.com nasıl bir domain? Acaba bu domain ile bir şeyler yapılabilir mi?

wmaraci
reklam

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
Bakınız..
SeoAmo

kişi bu mesajı beğendi.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Büyük düşünecek olursak çeşitli konular hakkında ünlülerin fikirleri alınıp burada paylaşılabilir. Örneğin gündemden bir konu seçip bunu sorabildiğiniz kadar ünlüye sorarsınız ve burası, ünlülerin fikirleri ve çeşitli konular hakkında görüşlerini görebileceğimiz bir platforma dönüşebilir. Bir nevi Sokak Röportajları gibi bir şey olabilir.
SeoAmo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 79 / 25
  • Ticaret 6, (%100)

evet biliyorum bu siteyi. Bu site aynı işlevi görmez mi?

wmaraci
wmaraci

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
onedio ya da nediyor gibi bişey yapılabilir fakat onlar kadar olamaz. Sağlam bir alt yapı ekip ve emek gerektirir. Onları taklit etmeye çalışırsan boşa emek çekmiş olursun diye düşünüyorum.
SeoAmo

kişi bu mesajı beğendi.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

• Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 79 / 25
  • Ticaret 6, (%100)

dijitalblog adlı üyeden alıntı

onedio ya da nediyor gibi bişey yapılabilir fakat onlar kadar olamaz. Sağlam bir alt yapı ekip ve emek gerektirir. Onları taklit etmeye çalışırsan boşa emek çekmiş olursun diye düşünüyorum.

Hocam haklısın fakat Ünlülerin yorumları 2 siteyle sınırlı olamaz. Bence 2 site hiç yeterli değil gibi geliyor bana.

Ek Olarak:

Batuhan adlı üyeden alıntı

Büyük düşünecek olursak çeşitli konular hakkında ünlülerin fikirleri alınıp burada paylaşılabilir. Örneğin gündemden bir konu seçip bunu sorabildiğiniz kadar ünlüye sorarsınız ve burası, ünlülerin fikirleri ve çeşitli konular hakkında görüşlerini görebileceğimiz bir platforma dönüşebilir. Bir nevi Sokak Röportajları gibi bir şey olabilir.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

SeoAmo adlı üyeden alıntı

Hocam haklısın fakat Ünlülerin yorumları 2 siteyle sınırlı olamaz. Bence 2 site hiç yeterli değil gibi geliyor bana.

hocam ünlülerin yorumlarının o kadar da önemli olduğunu düşünmüyorum onedio sağlam yatırım almış odtü lü bir öğrenci tarafından tasarlandı amaç farklı trafiğe göre kazanç sağlıyor nediyor ise bir kişi tarafından tasarlandı ama bildiğim kadarıyla ilk başta bir yatırım almadı kendi facebook a reklam vererek hit elde etti

İnsanlar artık ayırt edebiliyor , görebiliyor , bir ünlünün yorumu nasıl bir kişilik veya hangi tarafta olduğunu gösterebiyor o yüzden yorumları bir yana artık ünlüler dahi değer kaybeder oldu
dijitalblog SeoAmo

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

SeoAmo adlı üyeden alıntı

Tabiki iki siteyle sınırlı olmaz. Ben bunlar gibi işler olabilir dedim zaten fakat bunları taklit etme dedim. Yani biraz daha özgün olmalı ki onlardan bir farkı olsun ve senin siteyi de tercih etsinler. Mesela en başta tasarım özgün olursa bir farkın olur.

Onedio ve nediyor gibi siteler hem seo hem de reklam kaliteleri olarak sağlam siteler. Bunlara girenlerin çoğu Facebook reklamlarından ve direk adres satırından girmekte. Google üzerinden gelenler o kadar çok değil ama google üzerinden aradıklarında bile ilk siteye girenlerin sayısı %99 olacaktır ve nediyor gibi bir site kullanıcıların isteklerini karşılayacak düzeyde ve kimin ne dediğini rahatça görebilirler. O yüzden o siteden çıkıp da ikinci ve üçüncü sıralardakilere pek giren olmaz. Yani eğer illa böyle bir sistem kuracaksan seo yu, tasarımı ve içeriği çok sağlam yapmalısın ki onlara girmeye gerek bile duymasınlar.

Ek Olarak:

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam ünlülerin yorumlarının o kadar da önemli olduğunu düşünmüyorum onedio sağlam yatırım almış odtü lü bir öğrenci tarafından tasarlandı amaç farklı trafiğe göre kazanç sağlıyor nediyor ise bir kişi tarafından tasarlandı ama bildiğim kadarıyla ilk başta bir yatırım almadı kendi facebook a reklam vererek hit elde etti

İnsanlar artık ayırt edebiliyor , görebiliyor , bir ünlünün yorumu nasıl bir kişilik veya hangi tarafta olduğunu gösterebiyor o yüzden yorumları bir yana artık ünlüler dahi değer kaybeder oldu

kesinlikle katılıyorum.
SeoAmo

kişi bu mesajı beğendi.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

canhasan canhasan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad h** d**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 7 / 13
  • Ticaret 12, (%75)
bu arada kardeşim iyi niyetin ve güvenin içn herkes adına teşekkür ederim.Ama dikkatli ol böyle iyi bir plan bulduğunda heryerde paylaşma aramızda iyi niyetli olmayan arkadaşlar var yaşadım çünkü... Ama projende başarılar..

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Twitter'a hesabı olan ünlülerin attığı tweetleri sitede yayınlayabilirsin. Altyapıyı nasıl kuracaksın bilmiyorum ama gündemde olan bir konu açacaksın ve altına ünlülerin tweetlerini yayınlayacaksın ama normal yazı olarak değil, aşağıdaki gibi kutu şeklinde yayınlarsan çok iyi olur. Birde birebir, gündem hakkında fikirlerini aldığın ünlüler olursa tamamdır :)

iyi.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al