lostyazilim

Adsense Hesap Satın Alım Ve Doğabilecek Sorunlar Hakkında

20 Mesajlar 5.525 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KlasMedya KlasMedya Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 15, (%87)
Merhaba arkadaşlar

Her ne kadar adsense hesabı satın almak yanlış olsada bu satın almak değil bir arkadaşım yıllardır adsense kullanarak gelir elde etti ve bu gelirlerle çeşitli siteler açtı şuan geliri adsenseden değil direkt olarak firmalardan sağlıyor .

Kullandığı adsense hesabıda 1.2 2 yıldır boşta duruyor kendisine ulaşıp hesabı komple bana vermesini istedim ve kabul etti.

Daha önce bir sitemle adsense başvurmuştm ve yetersiz içerikten kabul edilmedi. BU arkadaştan aldığım hesaptan reklamları siteme koyarsam hesabın kapatılma olasılığı nedir ?

Bu konuda bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

wmaraci
reklam

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam muhtemelen banka hesabını değiştireceksin ki buda sorun çıkarabilir. İsim değiştiğinden dolayı. Kullandığı adsense hesabıda 1.2 derken de ne demek istedin anlayamadım.
KlasMedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 15, (%87)
Şimdi bi hesap var adı atıyorum mehmet kaya adına onun banka hesabına tanımlı mehmet kaya iş bankası diyelim.

Ben aldığımda hesabı mustafa demir diye banka hesabı eklediğimde ödemeler sorunsuz gönderilir mi ?

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam bildiğim kadarı ile gönderilse dahi sistemin gözünden kaçtığından gönderilir. Banlanma ihtimali maalesef yüksek.

wmaraci
wmaraci

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
site olarak onayladığı için reklam kodunu başka sitede kullandığınız zaman reklam gözükmeyecektir

mustafanart mustafanart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 2 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam her sitede gözükür. Arkadaşın güvenilirse ismi ve hesabı değiştirme geliri sana göndersin.

http://bit.ly/1dY0Cf6

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

mustafanart adlı üyeden alıntı

Reklam her sitede gözükür. Arkadaşın güvenilirse ismi ve hesabı değiştirme geliri sana göndersin.

nasıl her sitede gözükür bir adsense hesabı üzerinden bir siteye başvuru yapılır başvuru yapılan siteye reklam kodu yerleştirilir ama reklam panosu boş gözükür sonra ise google sitenizi inceler onay verirse reklam panosunda reklam yayınlanır şimdi siz diyorsunuz ki reklam her sitede gözükür peki onaylanmış bir adsense hesabı üzerinden neden insanlar başka siteler içinde onay alma gereği duyar direk onaylanmış reklam panosu kodunu yapıştırmak varken ? bu durumda blogger +7 makale hemen başvur onay al reklam kodunu illegal bir siteye yapıştır ve kullan böyle bir şey mümkün mü ? onaylanmış hesap üzerinden başvuru yaparak yeni sitesi içinde onay alması gerekir reklam kodunu yapıştırdığı zaman pano boş gözükecektir

mustafanart mustafanart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 2 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

nasıl her sitede gözükür bir adsense hesabı üzerinden bir siteye başvuru yapılır başvuru yapılan siteye reklam kodu yerleştirilir ama reklam panosu boş gözükür sonra ise google sitenizi inceler onay verirse reklam panosunda reklam yayınlanır şimdi siz diyorsunuz ki reklam her sitede gözükür peki onaylanmış bir adsense hesabı üzerinden neden insanlar başka siteler içinde onay alma gereği duyar direk onaylanmış reklam panosu kodunu yapıştırmak varken ? bu durumda blogger +7 makale hemen başvur onay al reklam kodunu illegal bir siteye yapıştır ve kullan böyle bir şey mümkün mü ? onaylanmış hesap üzerinden başvuru yaparak yeni sitesi içinde onay alması gerekir reklam kodunu yapıştırdığı zaman pano boş gözükecektir

Ben şimdi kullandığıma mı inanayım sana mı inanayım kardeşim. Kodu eklediğin site illegal değilse hiçbir sorun olmaz. Sen siten için adsenseden onay alırken sitende illegal içerik olmayabilir. Bu ileride olmayacağı anlamına da gelmez. Bu yüzden insanlar senin dediğin +7 makale yayınla mantığıyla adsenseden onay alıyorlar ve kendi sitelerinde reklamlarını yayımlıyorlar. İllegal içerik varsa yada reklam yerleşimleri uygun değilse uyarı yada ban yiyorlar. Başka sitede kullandın diye ban yiyen şimdiye kadar ne duydum nede gördüm. Ki bizzat başka sitelerde onaylatmadan kullandım kodlarımı. Hesabından o siteye url kanalı açarsın. İşini garantiye almak istiyorsan da kodu yayımlayacağın siteyi sitelerine eklersin hiçbir sorun kalmaz. İllegal içerik paylaşıp paylaşmamak adsense hesabını ne kadar sevdiğine bağlı olur sonuçta da.

Hatta istersen senin sitene benim reklam kodumu yerleştirelim. Boş gözüküp gözükmediğine birlikte bakalım.

https://support.google.com/adsense/answer/65063?hl=tr
KlasMedya

kişi bu mesajı beğendi.

http://bit.ly/1dY0Cf6

• Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 15, (%87)
Yorumlarınız için teşekkürler

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

site olarak onayladığı için reklam kodunu başka sitede kullandığınız zaman reklam gözükmeyecektir

Hocam konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yorumda bulunmanız bence yanlış adsense aldığım siteyi kapattım ve alan adı şuan boşta ama adsense hesabını tıkır tıkır kullanıyorum istediğim her sitede :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al