YenerK adlı üyeden alıntı

nofollow un pr üzerinde etkisi olmaz sıralamadı olur fakat her blog aynı etkiyi göstermez

bunu bilmiyordum. Nofollow ile ilgili makalelerde google'un nofollow yapıldığında görmezden geldiği yazıyordu.

frkn adlı üyeden alıntı

Yararlı tabii dediğin gibi nofollow, ancak nofollow hiçte etkisinin olmadığını söyleyemeyiz ama pr etkisi yok ve mümkün olduğu kadar yorum yaparken goo.gl gibi reklamsız kısatlma servisi ile kısaltıp yapın :)

Kısaltma servisini söylediğiniz iyi oldu. Eğer yaparsam artık kullanarak yaparım :)

WANTED adlı üyeden alıntı

tam emin değilim ama var ki insanlar bu yönde program cıkartiyor örnek vereyim yeni çıkan bir program deneme aşamasındayim moneyrobot. 75$ cıvarinda blog wiki imleme sosyal post web dizin vs bir çok alanda seo yapiyor program için 2 yıl ugraşılmış deniyor bi bak istersen 1 hafta deneme suresi var eğer işe yaramasydi ugraşılmazdi 2 yil

Bir ara indirip deneyeyim teşekkür ederim. Aslında bana da yararlı gibi geliyor ama penguen güncellemeleri geldiğinden beri paravan blog dışında diğer backlinkleri zararlı diyorlardı. Ama az az kullanmanın pek zararı olmaz diye düşünüyorum.